Gwen Stefani sukėlė naujų susirūpinimą dėl plastinių operacijų, kai po jos naujausio pasirodymo scenoje gerbėjai plūdo į socialinę žiniasklaidą komentuodami jos „neatpažįstamą“, cituojant jos gerbėjus, išvaizdą.

Virginia Sherwood / NBC

Gwen Stefani koncertuoja Rokfelerio Kalėdų eglutės apšvietime

"53 metų „The Voice“ treneris užlipo ant scenos ir atliko „Santa Claus is Comin&39; to Town“ prasidėjus įspūdingam Rokfelerio Kalėdų eglutės įžiebimo šou trečiadienį, lapkričio 30 d., taip pat „Under the Christmas“ Šviesos, o vėliau duetas „You Make It Feel Like Christmas“ su vyru Blake&39;u Sheltonu."

Ir nors ji sužavėjo minią Kalėdų klasikos perteikimais ir atrodė neįtikėtinai su savo šventiškai įkvėpta apranga su senomis Holivudo spalvingomis didelėmis garbanomis plaukuose, fotoaparatui priartinus jos gerbėjus blaškė jos veidas. tiems svarbiems stambiam planui.

Virginia Sherwood / NBC

Švieži užpildai ir įtarimai dėl kosmetinės chirurgijos

"Dainininkė „Just A Girl“ pasipuošė savo išskirtine raudona lūpa, kuri iš tikrųjų dar labiau pabrėžė jos putlų išpūtimą, todėl buvo dar labiau akivaizdu, kad ji galbūt atliko naują darbą. Ir atsižvelgdami į tai, kiek gerbėjų dar keletą kartų prašė jos nebenaudoti lūpų užpildų, nemanome, kad jie būtų pasiteisinę!"

Tačiau atrodė, kad daug dėmesio sulaukė ne tik didelės ponios Blake Shelton lūpos, nes jos skruostai atrodė įtartinai putlesni nei bet kada anksčiau, o tai rodo, kad ji taip pat galėjo turėti šviežių skruostų užpildų!

Virginia Sherwood / NBC

Gerbėjų komentarai

"Įsivaizduokite, ką Gwen Stefani padarė su jos veidu, bet tai kelia nerimą, vienas sutrikęs gerbėjas parašė „Twitter“ po pasirodymo, o kitas tiesiog pridėjo, kad Gwen Stefani varganas veidas. Ką Gwen Stefani padarė jos veidui? Visai neatpažino, kad tai ji! – sušuko kitas gerbėjas, o paskui – keli šokiruoti jaustukai. Gwen Stefani gavo naują veidą IR naują balsą? „Twitter“ šmaikštavo kitas gerbėjas. Man buvo liūdna dėl tobulo Gwen Stefani veido mirties, komentavo kitas gerbėjas. Stebėdamas medžio įžiebimo ceremoniją bandžiau prisiminti originalų Gwen Stefani veidą, sakė kitas."

"

Ką, po velnių, Gwen Stefani padarė savo veidui? Kadaise buvo tokia graži ir grakšti, bet po per daug Botox ar operacijos ji vos atpažįstama. Kas tokio blogo grakščiai senstant? – paklausė kitas nusivylęs gerbėjas. Kas nutiko gražiam Gwen Stefani veidui? paklausė kitas gerbėjas kartu su trumpu Gwen pasirodymo klipu."

Kas nutiko gražiam Gwen Stefani veidui? Iš pradžių maniau, kad Amanda Lepore lipa į sceną Rokfelerio centre. @Trendizisst @rockcenternyc Kalėdos xmas pic.twitter.com/8CqQvOpIC0- Basti (@djcooky78) 2023 m. gruodžio 1 d.

SKAITYTI DAUGIAU: gerbėjus pribloškia tai, kaip kitaip atrodo Gwen Stefani su sušukuotais plaukais ir akiniais: „Aš nesupratau, kad tai Gwen“

Ankstesnė gerbėjų kritika dėl jos „neatpažįstamos“ išvaizdos

"Mes praradome skaičių, kiek kartų buvusi No Doubt dainininkė buvo apk altinta peržengusi ribą su plastinėmis operacijomis ir kosmetinėmis procedūromis, tokiomis kaip botoksas ir užpildai, vien per pastaruosius metus, o gerbėjai vadina jos išvaizdą neatpažįstama. ir net keletą kartų ją kritikavo."

"Tik praėjusį mėnesį Gwen lapkričio 23 d. paskelbė Instagram asmenukę, kurioje buvo daug gerbėjų komentarų apie jos išvaizdą – ypač apie lūpas! Man labiau patiko jūsų originalios lūpos, vienas gerbėjas pakomentavo, o kitas paklausė: Ar gavote lūpų darbą? Aš užaugau klausydamas jos 80-aisiais ir 90-aisiais, rimtai nežinojau, kas tai yra.Taip liūdna, parašė kitas. Pasiilgau „Be abejo“ Gwen, pridūrė dar vienas, o po jo – verkiantis jaustukas. Deja, ji nebepanaši į save, pažymėjo kitas."

"Taip pat praėjusį mėnesį gerbėjai buvo įsitikinę, kad jai pasidarė vadinamoji „Botox lūpos“, kai ji pasidalijo savo stambiu planu iš vienos naujausių „The Voice“ serijų. O dar rugsėjį ji vėl atrodė visiškai neatpažįstama – su stangresniu ir putlesniu veidu nei bet kada anksčiau – pasirodydama laidoje Late Night With Seth Meyers. Abu kartus (kaip ir visais kitais atvejais ji buvo apk altinta, kad peržengė ribas!) gerbėjai negalėjo neišreikšti savo susirūpinimo socialinėje žiniasklaidoje, o vienas gerbėjas teigė, kad ji nėra panaši į Gwen Stefani, kaip ją prisimenu, kai ji pasirodė Sethas Meyersas ir kitas posakis: Oho, aš jos neatpažinau nė minutės."

NBC/Instagram.com/gwenstefani

Plastinės chirurgijos ekspertas sveria

"Mums visada įdomu išgirsti, ką ekspertai mano apie A sąrašo dalyvių transformacijas; ir plastikos chirurgas dr. Richardas Westreichas išsakė savo nuomonę apie „Hollaback Girl“ dainininkės išvaizdą, sakydamas „The U.S. Sun“: atrodo, kad Gwen kosmetinėms procedūroms ir gydymui išleido apie 100 000 USD, o tai reiškia, kad po dešimties metų jai nereikės veido pataisymo. Tačiau ji yra tame posūkio taške, kur motyvacija turėtų būti atrodyti nuostabiai ir pagal amžių, ir nors šiuo metu ji atrodo gerai, tikiuosi, kad ji per daug nepersekios ir galiausiai neatrodys keistai, o ne puikiai pagal savo amžių. "

"Ji yra ties tuo ir neturėtų norėti amžinai atrodyti 40 metų, o dabar ji jau atrodo dešimtmečiu jaunesnė nei yra, tęsė jis, prieš užsimindamas apie paburkimą ir spėliodamas, kokius gydymo būdus ji galėjo atlikti. . Gwen taip pat yra tokių akimirkų, kai atrodo keistai patinusi, ir tai tikriausiai rodo, kad jai buvo atliktos veido stangrinimo procedūros, pavyzdžiui, „FaceTite“, pridūrė jis.Nors mes tiksliai nežinome, ką Gwen padarė ir ko nepadarė, sunku nepaisyti jos išvaizdos skirtumo!"

SKAITYTI DAUGIAU: Gwen Stefani pozuoja apsivilkusi permatomą tinklinę striukę ir nedidelę džinsinę striukę savo Instagram stebėtojams – ir jie tai praranda!

Kategorija: