Dienoms š altėjant, kiekvieno ryto pradžia karštos kavos puodeliu daugeliui iš mūsų tampa vis svarbesniu ritualu. O pasirinkus tiek daug skanių sezoninių gėrimų, gali būti sunku atsispirti saldžiam, šventiniam pasirinkimui. Deja, kavą papildydami netinkamais ingredientais galite rimtai pakenkti jūsų sveikatai ir ypač to reikėtų vengti, jei norite numesti svorio. Laimei, yra vienas skanus prieskonis, kuris, pasak sveikatos ekspertų, gali padėti jums treniruotis ir kartu suteikti puikaus skonio jūsų kasdieniam joe puodeliui: cinamonas.

Norėdami sužinoti daugiau apie cinamono naudą sveikatai ir kodėl turėtumėte pabarstyti juo ryte, jei norite šią žiemą greičiau sulieknėti, kalbėjomės su „Balance One Supplements“ mitybos specialiste Trista Best. Ji papasakojo mums apie jo apetitą slopinančias savybes ir dar daugiau. Visa tai rasite žemiau!

Shutterstock

Cinamonas

"Jei savo dieną pradedate nuo kavos puodelio, gera žinia ta, kad jau būsite pasiruošę sumažėjusiam apetitui. Tačiau tam tikrų ingredientų pridėjimas prie mišinio gali dar labiau padėti numesti svorio. Kava natūraliai slopina apetitą, tačiau yra keletas ingredientų, kuriuos galime įdėti į kavą, kad dar labiau sumažintume apetitą, aiškina Bestas. Ir kaip paaiškėjo, cinamonas yra vienas geriausių variantų."

"Cinamonas yra populiarus daugelio kavos gėrimų priedas dėl to, kad jis be galo skanus – ir, laimei, Bestas teigia, kad jis taip pat turi daug naudos sveikatai, įskaitant tai, kad gali slopinti apetitą ir sulaikyk tuos potraukius.Cinamonas gali padėti sumažinti potraukį ir apetitą, nes pagerina sotumo ir sotumo jausmą, sako Bestas ir pažymi, kad jis taip pat padeda stabilizuoti gliukozės kiekį, o tai gali užkirsti kelią pakilimams ir nuosmukiams, kurie dažnai sukelia stiprų potraukį ir persivalgymą."

Gydytojai sako, kad kiekvieną rytą į kavą turėtumėte pridėti šių medžiagų apykaitą skatinančių ingredientų, kad būtų plokščias skrandis

Dietologai sako, kad šį prieskonį turėtumėte įdėti į viską, kad pagreitintumėte medžiagų apykaitą

Shutterstock

"Tačiau šio skanaus prieskonio privalumai tuo nesibaigia! Cinamonas puikiai tinka svorio metimui dėl įvairių priežasčių, įskaitant tai, kad jame gausu antioksidantų. Tai taip pat puikiai tinka jūsų imuninei sistemai. Augalų junginiai, kurie organizme veikia kaip antioksidantai, stimuliuoja imuninę sistemą ir taip pat yra atsakingi už uždegimo mažinimą, užkertant kelią trombocitų susikaupimui, sako Bestas.Neįtikėtina!"

Taigi, štai ką: kitą kartą, kai į savo kavą norite pridėti šiek tiek saldumo, kad jos skonis būtų puikus ir padėtų numesti svorio, pabarstykite kavos į puodelį! Tai gali padėti išvengti besaikio užkandžiavimo vėliau dienos metu, o laikui bėgant netgi pagerinti bendrą sveikatą.

Kodėl ekspertai sako, kad turėtumėte nustoti naudoti šį saldiklio tipą – tai taip kenkia jūsų žarnyno sveikatai

Tai iš tikrųjų yra pats blogiausias gėrimas, kurį reikia gerti kiekvieną rytą, jei norite numesti svorio

Kategorija: