Beyoncé ką tik padovanojo gerbėjams jaukų pasimatymų vakaro stilių su savo naujausiu patogiu ir mielu ansambliu! „Alien Superstar“ hitų kūrėja (41 m.) buvo pastebėta su savo vyru Jay-Z (53 m.) praėjusią savaitę, kai jiedu nuvyko į Giorgio Baldi restoraną Santa Monikoje, Kalifornijoje. Beyoncé laikėsi „TikTok“ populiarios „teniso kortų“ tendencijos, kai siūbavo mielą klostuotą tamsiai mėlynos spalvos teniso sijoną, ant jo vilkėjo per didelį grafinį megztinį ir juodus „Femme LA“ aukštakulnius su dirželiais.

Beyoncé pasitinka jaukus ir flirtuojantis „Tenniscore“ pasimatymų vakaras Santa Monikoje

Dainininkės „Cuff It“ megztinis buvo iš Niujorko Whitney Amerikos meno muziejaus, o gerbėjai taip pat pastebėjo, kad ji nešiojosi nedidelę „Louis Vuitton“ piniginę. Ji dėvėjo ilgas karamelės spalvos kasas žemyn, per vidurį suskirstytas ir puoštas elegantiškomis, laisvomis bangomis. Ji taip pat mirgėjo su blizgančiais sidabriniais kabančiais auskarais, kurie padėjo atkreipti daugiau dėmesio į jos nuostabų vakaro makiažą.

Beyoncé pasimatymo vakare su Jay Z restorane Giorgio Baldi, Santa Monika pic.twitter.com/xFpmVdlVVU

- BEY gerbėjo paskyra (@beyzhive) 2023 m. lapkričio 28 d.

Beyoncé pribloškia juodu pamušalu, rožiniais skaistalais ant skruostikaulių ir blizgia nuoga lūpa, kad visa tai sutrauktų. Jay-Z savo išvykoje ieškojo dažniausiai vienspalvio išvaizdos, vilkėdamas juodus marškinius, snaputę, švarką, kelnes ir b altus sportbačius, laikydamas Beyoncé rankos, o ji šypsojosi lauke laukiantiems paparacams.

Bey ir Jay šypsojosi naujose nuotraukose prie itališko restorano Giorgio Baldi sekmadienio vakarą Santa Monikoje, kur jie buvo pastebėti išeinantys iš vakarienės ranka rankon.https://t.co/2wYEUkEvlr

- Pramogos šįvakar (@etnow) 2023 m. lapkričio 29 d.

Beyoncé Racks Up 2023 Grammy nominacijos už Renesansą

Ypatingai gražiai apsirengusi ir muzikaliai talentinga pora taip pat yra dvi daugiausiai „Grammy“ nominuotų atlikėjų istorijoje! Anksčiau praėjusį mėnesį Įrašų akademija paskelbė „Grammy“ nominacijas, o Beyoncé pateko į istoriją kaip viena daugiausiai visų laikų nominuotų atlikėjų, siejamų tik su savo vyru.

Abu atlikėjai turi 88 nominacijas, o Beyoncé kitų metų ceremonijoje turėtų laimėti po jos rekordinio rekordo „Renaissance“, kuris po savo pasirodymo šių metų liepą užvaldė pasaulį. „Queen Bey“ surinko 9 nominacijas artėjančiuose 65-uosiuose „Grammy“ apdovanojimuose, įskaitant „Metų albumą“, „Metų įrašą“ ir „Metų dainą“.

Kategorija: