Šį kartą praėjusiais metais – tiksliau, 2023 m. lapkričio 18 d. – Kate Middleton ir vyras princas Williamas dalyvavo Karališkojoje estrados spektaklyje Karališkojoje Alberto salėje. Ir mūsų žandikauliai atkirto, kai pamatėme ją vėl vilkinčią akinančiai žalią Jenny Packham suknelę ilgomis rankovėmis, kurią ji pirmą kartą debiutavo Pakistane dar 2023 m., nes tai buvo viena iš nuostabiausių suknelių, kurias mes kada nors matėme ją vilkinčią. džiaugiuosi, kad jis vėl pasirodė!

Splash News

Kate Middleton 2023 m. Karališkajame estrados pasirodyme vėl vilki žalią Jenny Packham suknelę

Pasukite pirmyn vienerius metus, o mes vis dar esame taip pat apsėsti naujosios Velso princesės suknelės, kurią sukūrė vienas iš jos dizainerių – dar labiau todėl, kad būtent tas tamsiai žalios spalvos atspalvis išgyvena rimtą stiliaus akimirką. , ir norime patys atkurti išvaizdą. O jei negalite nešioti blizgučių šventiniu laikotarpiu; kada gali?!

Trijų vaikų mamos išvaizda puikiai tiko ant raudonojo kilimo, bet jei norite pavogti jos stilių per šiek tiek ne tokį prabangų renginį, o dar svarbiau, už nedidelę kainą, tada yra keletas puikių galimos alternatyvos!

SKAITYTI DAUGIAU: Kate Middleton pirmą kartą per 3 metus dėvi tiarą, regima b alta suknele

Kaip pavogti Kate Middleton stilių

Jei norite pavogti Velso princesės stilių Kalėdų ar Naujųjų metų vakarėliui, radome puikių varžovų, įskaitant versijas su trumpesnėmis rankovėmis ir trumpesniais krašteliais, todėl tikrai yra kažkas kiekvienam skoniui ir visi renginiai!

Švilpukai; Marksas ir Spenceris

1. Suknelė su blizgučiais, 399 USD

Galbūt vienas iš artimiausių Velso princesės Jenny Packham dizaino atitikmenų, nes jis turi prašmatnų aukštą kaklą ir žiemai paruoštas ilgas rankoves, tačiau yra daug lengviau naršomas midi ilgis, kaip taip pat seksualios detalės nugaroje, kad atskleistų tik subtilų odos atspalvį. Švilpukai tikrai pagalvojo apie viską – nenuostabu, kad čia apsiperka pati Kembridžo hercogienė! Midi ilgis yra dar geresnis norint parodyti savo avalynę, kuri gali būti hercogienės patvirtintos paprastos nuogos spalvos arba kažkas įdomesnio! Juk Kalėdos!

2. M&S Collection Sequin Midi arbatos suknelė, $ 139

Ši suknelė puikiai tiks Kalėdų ir Naujųjų metų renginiams, kai bus derinama su aukštais stiletais ir apsiaustu su dirbtinio kailio p altu, bet tiks ir pavasario bei vasaros mėnesiais dėl trumpų rankovių ir mielo midi ilgio. .Dėl detalių viduryje jis dar labiau glosto figūrą, o tai visada yra papildoma premija!

Boohoo; Asos

3. „Boohoo Sequin Blouson“ suknelė su rankovėmis, kainavo 125 USD, dabar 50 USD

Jei ieškote vakarėliui skirtos suknelės, kuri apsuktų galvą nesugadindama pinigų, manome, kad ši „Boohoo“ suknelė yra tokia! Ilgos rankovės puikiai tinka šiam metų laikui, o didelės apimties palaidinės dizainas suteikia suknelei šiek tiek kitokio. Mums patinka konservatyvios kaklo ir apačios linijos, kurios įrodo, kad nereikia mirksėti, kad padarytum pareiškimą. Jis tikrai turės karališkąjį patvirtinimo antspaudą!

4. „Asos Parallel Lines“ blizgučiai su žuvies uodega „Maxi“ suknelė, kainavo 182 USD, dabar 108 USD

Jei turite dalyvauti renginyje, prilygstančiame karališkam raudonam kilimui, tuomet šią „Parallel Lines“ blizgučio žuvies uodegos maksi suknelę galite įsigyti „Asos“ parduotuvėje, kuri iš tikrųjų parduodama nuo 182 USD iki 108 USD, o rašymo metu vis dar yra daugumos dydžių! - pažymės visus langelius! Jis gali neturėti ilgų rankovių, bet vis tiek galite neš alti, apsivynioję prašmatniu skara arba apkarpyto dirbtinio kailio švarku.Mums taip pat patinka seksuali Bardot iškirptė, kuri suteikia suknelei šiek tiek Holivudo žavesio.

SKAITYTI DAUGIAU: Rūmai gali nepritarti Kate Middleton „Puddle Pants“, bet mes manome, kad jos tokios prašmatnios

Kategorija: