Rihanna niekada nesugeba į renginius įtraukti savo A-žaidimą; o išlenkta mini suknelė, su kuria ji pasipuošė, kai neseniai dalyvavo „Beenie Man“ koncerte Bridžtaune, Barbadose, buvo bene viena žaviausių jos metų suknelių! Ir tai kažką sako, nes net viso nėštumo metu, kai kai kurios būsimos mamos jį šiek tiek sumažino, Rihanna suteikė mums tikrai kvapą gniaužiančių „principų“!

Rihanna Stuns su raudona Magda Butrym iškirpta suknele

34 metų „Fenty Beauty“ įkūrėja neabejotinai pavogė pasirodymą iš Beenie Man dėl savo raudonos, karštos Magda Butryrm rožinės aplikacijos mini suknelės jos mėgstamo raudono atspalvio, kuri buvo pasižymėjusi krepiniu audiniu, itin drąsiu, skoningu. priekyje ir itin atidengiančiomis iškirptomis detalėmis viduryje, taip pat kai kurių pagražinimų, jei suknelė nebūtų pakankamai dramatiška.Šią suknelę vilkėti reikia gana drąsaus žmogaus, o Rihanna puikiai susitvarkė!

SKAITYTI DAUGIAU: Rihannos gerbėjai eina iš proto po to, kai dainininkė paskelbė apie savo pirmąją naują muziką per 6 metus: „Ji grįžo!“

Vienos mamos aksesuaras su Tom Fordo karoliukų grandinine sankaba, šiek tiek sodresnio raudono atspalvio, Giuseppe Zanotti Earthshine Plexy 105 mulai, kad atitrauktų dėmesį nuo suknelės, ir Vintage by Misty karoliai. . Jos plaukai buvo dėvimi ilgomis, spalvingomis kasytėmis, o makiažas buvo švytintis ir spindintis, o suknelę papildė tik drąsūs raudoni lūpų dažai. Ji nepadėjo kojos blogai!

O savo ruožtu, vaikinas ir kūdikio tėtis A$AP Rocky dėvėjo ryškiai raudoną ir žalią ilgomis rankovėmis Y/Project palaidinę, kuri papildė Rihannos aprangą, taip pat languotus marškinius, krovininius šortus, Prada treniruoklius ir kibiro skrybėlę.

Praėjusio mėnesio Savage X Fenty Backlash

Manome, kad visi gali sutikti, kad „Diamonds“ dainininkė Beenie Man koncerte atrodė neįtikėtinai; bet to negalima pasakyti apie praėjusio mėnesio Savage X Fenty Volume 4 laidą, kuri suskaldė jos gerbėjus (ir visą internetą!) dėl vienos labai prieštaringos žvaigždės.

JOHNNY DEPP RIHANNA'S SAVAGE X FENTY SHOW pic.twitter.com/szhVItteW8

- johnny depp daily (@johnnydppdaily) 2023 m. lapkričio 9 d.

Jei pamenate, Rihanna sulaukė kritikos dėl to, kad savo laidoje vaidino Johnny Deppą po jo teismo dėl šmeižto su buvusia žmona Amber Heard, todėl manome, kad toks Rihannos žvilgsnis atėjo pačiu geriausiu metu suvienyti jos gerbėjus. !

Kategorija: