Hailey Bieber ką tik padovanojo savo gerbėjams širdį veriantį sveikatos atnaujinimą, nes ji atskleidė, kad turi "obuolių dydžio" kiaušidžių cistą.

Hailey Bieber sako gerbėjams, kad jos guzas atsirado dėl cistos ant kiaušidės, "ne kūdikis"

26 metų „Victoria's Secret“ modelis savo „Instagram Story“ paskyroje parodė savo 49,4 mln. sekėjų nuotrauką su išsipūtusiu skrandžiu, kuris, jos teigimu, atsirado dėl kiaušidžių cistos, kurią ji apibūdino kaip „skausmingą“ ir sukeliančią ją „pykina“ ir „išsipūtusi“. Hailey užsiminė, kad norėjo išsklaidyti gandus, kad ji nėščia, apie kuriuos anksčiau spėliojo kai kurie žmonės, šalia savo skrandžio ant nuotraukos, kuria pasidalijo, parašydama „ne kūdikis“.

Instagram.com/haileybieber

"Mano kiaušidėje yra obuolio dydžio cista, „Instagram“ tinkle rašė „Rhode Skin“ įkūrėjas, kartu su veidrodine asmenuke, kurioje ji dėvi laisvas, šviesiai pilkas sportines kelnes ir pakelia tamsesnį pilką megztinį, kad atidengtų nuogą pilvą. . Aš nesergu endometrioze ar policistinių kiaušidžių sindromu, bet kelis kartus susirgau kiaušidžių cista ir tai niekada nėra smagu."

"Tai skausminga ir skausminga, todėl mane pykina, išsipūtusi, mėšlungis ir emocinga, pridūrė ji. Bet kokiu atveju aš tikiu, kad daugelis iš jūsų gali pernelyg susieti ir suprasti. Gavome tai."

Splash News

Kas yra kiaušidžių cista?

"Kiaušidžių cistos yra labai dažnos. Tai yra skysčių užpildyti maišeliai, kurie atsiranda natūraliai ir daugeliu atvejų išnyksta per kelis mėnesius, nereikalaujant jokio gydymo. Pasak Mayo klinikos, dažniausiai jaučiate mažai arba visai nejaučiate diskomforto, o cistos yra nekenksmingos.Dauguma cistų išnyksta be gydymo per kelis mėnesius. Dauguma kiaušidžių cistų nėra vėžinės, tačiau Mayo Clinic praneša, kad kartais jos gali susisukti, plyšti arba net blokuoti kraujo tiekimą į kiaušides, o tai gali sukelti rimtų simptomų."

Pavyzdžiui, didelės cistos gali sukelti dubens skausmą ir pykinimą, apie ką pranešė Hailey, o tas, kurios sukelia sunkius simptomus arba kurios gali būti vėžinės, gali būti pašalintos chirurginiu būdu. Moterys raginamos reguliariai tikrintis dubens organus ir žinoti simptomus.

SKAITYTI DAUGIAU: Hailey Bieber stulbina mėlyna korseto suknele be petnešėlių pasimatymų vakarui su Justinu Bieberiu

Splash News

Ankstesni Hailey sveikatos rūpesčiai

"Šie metai Hailey negalėjo būti lengvi, nes ji buvo paguldyta į ligoninę dar kovo mėnesį po to, kai smegenyse susidarė nedidelis kraujo krešulys, kuris vėliau sakė, kad tai buvo baisiausia jos gyvenimo akimirka. Tuo metu Hailey sakė, kad pusryčiauja su vyru Justinu Bieberiu, o tada pradėjo patirti į insultą panašius simptomus.Kai Justinas paklausė, ar jai viskas gerai, Hailey pasakė, kad negali kalbėti, ir pridūrė, kad dešinė mano veido pusė pradėjo nuslūgti, aš negalėjau ištarti sakinio, dėl ko Peaches dainininkė nedelsdama šaukėsi pagalbos. "

"Kitą mėnesį Hailey atviravo savo gerbėjams apie savo sveikatos išgąstį, sakydama, kad gydytojai jai diagnozavo patentuotą foramen ovale (PFO), kuris yra maža anga širdyje, kuri paprastai užsidaro po gimimo. Jie nustatė, kad aš turiu penktą PFO, o tai yra aukščiausias įvertinimas, kokį tik galite turėti. Manasis buvo gana didelis, prisipažino Hailey. Mano kraujo krešulys išbėgo pro atvartą arba skylę mano širdyje ir nukeliavo į smegenis, todėl turėjau TIA. Ji taip pat pažymėjo, kad jos kraujo krešulių susidarymui turėjo įtakos keli veiksniai, įskaitant kontraceptinių tablečių vartojimą, neseniai užsikrėtimą Covid ir neseniai skridimą lėktuvu."

"Tačiau Hailey buvo atlikta skylės uždarymo procedūra, ir, kaip pranešama, viskas vyko sklandžiai.Hailey sakė: Didžiausias dalykas, kurį jaučiu, tiesą sakant, yra tai, kad jaučiuosi tikrai palengvėjusi, kad mums pavyko viską išsiaiškinti, kad mums pavyko tai uždaryti, kad galėsiu tiesiog išeiti iš šios tikrai baisios situacijos ir tiesiog gyvenk savo gyvenimą."

SKAITYTI DAUGIAU: gerbėjai reaguoja į Hailey Bieber karjeros nuotraukas po pranešimo apie nosies darbą: „Prieš tai daug geriau“

Kategorija: