Jessica Chastain žino, kaip padaryti raudonojo kilimo išvaizdą kaip keletas kitų. 45-erių aktorė visada puikiai atrodo nuo galvos iki kojų. Ir nors sunku išsirinkti mėgstamą išvaizdą, aptempta žalia suknelė, kurią ji vilkėjo praėjusią savaitę Los Andžele vykusioje George & Tammy premjeroje, buvo absoliuti žandikaulis. Ji niekada neatrodė geriau!

Jessica Chastain ant raudonojo kilimo demonstruoja savo išlinkimus žalia suknele

Akademijos apdovanojimą pelniusios aktorės vizija buvo žalia ant raudono (juodo) kilimo lapkričio 21 d. vyksiančiame savo naujojo Showtime dramos mini serialo, kurio premjera bus rytoj, gruodžio 4 d., premjera.Chastain atvyko į „Goya Studios“ su nuostabiai ryškia pagal užsakymą pagaminta žalia suknele iš naujausios Michael Kors kolekcijos. Nuostabi aktorė demonstravo savo tonusą, suknelę be nugarų, kuri pasižymėjo gaubto iškirpte, plonais spagečių dirželiais ir kūną priglundančiu siluetu. „Geros slaugės“ žvaigždė užbaigė savo išvaizdą dailiu, žemu ir itin ilgu arklio uodega. O kalbant apie makiažą, ji išlaikė klasikinį ir žvilgantį su auksu tviskančiais akių šešėliais, juodu akių kontūro pieštuku ir tušu bei rausvais skruostais ir lūpomis.

Jessica buvo paskirta įtakingos kantri žvaigždės Tammy Wynette pagrindiniame vaidmenyje George & Tammy mini seriale. Išgarsėjusi tokiomis dainomis kaip „Stand By Your Man“, ribota serija pasakoja apie kantri muzikos karjerą ir ikonų Tammy Wynette, kurią vaidina Chastain, ir George'o Joneso, kurį vaidina Michaelas Shannonas, karjerą ir santykius.

Jessica Chastain apsvaigino per Jimmy Fallon spaudos turą

Jessica Chastain taip pat neseniai apsilankė „The Tonight Show“ praėjusią savaitę, norėdama reklamuoti savo naujausią projektą.Raudonplaukė gražuolė stulbino tvankia, išlinkusia žalia mini suknele su tinklinėmis pėdkelnėmis. „Oskaro“ laureatė pasipuošė savo mažyčiu juosmeniu ir ilgomis, tonuotomis kojytėmis, naudodama žalią mini suknelės šlaunis besileidžiančią kraštą. Mini suknelė Eyes of Tammy Faye alum Dsquared buvo iš jų 2023 m. Resort kolekcijos ir pasižymėjo įspūdingomis pūstomis pečių detalėmis, trumpomis rankovėmis, diržu suspaustu juosmeniu, raukšlėmis, raštuota medžiaga ir siaura iškirpte. Chastain papuošė tinklinėmis pėdkelnėmis – populiariu aksesuaru garsenybėms nuo Anne Hathaway iki Ana de Armas.

Kategorija: