Kolagenas yra gausiausias b altymas žmogaus organizme, jis skatina odos elastingumą ir stangrią, spindinčią veido spalvą. Kuriant sveiką odos priežiūros rutiną, išlyginti smulkias linijas, raukšles ir pakelti suglebusią odą – tai visi bendri tikslai.

Visa tai įmanoma naudojant produktus, kurių sudėtyje yra peptidų, todėl susisiekėme su dermatologu ir odos priežiūros ekspertu, kad sužinotume daugiau apie šio ingrediento veiksmingumą kovojant su senėjimu. Skaitykite toliau, kad gautumėte patarimų, pasiūlymų ir įžvalgų iš Dr.Anna Chacon, medicinos mokslų daktarė, sertifikuota dermatologė ir My Psoriasis Team rašytoja.

Shutterstock

Kaip peptidai skatina kolageno gamybą

"Peptidai yra aminorūgštys, kurios susijungia ir sudaro tam tikrus b altymus, kurių reikia odai, aiškina Chaconas. Kadangi kolagenas sudarytas iš trijų polipeptidinių grandinių, peptidų įvedimas gali padidinti jūsų odos kolageno gamybą, priduria ji."

"Chacon pažymi, kad serumai, drėkikliai ir kiti odos priežiūros produktai su peptidais padeda sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, nes padeda odai suteikti drėgmės ir drėkinimo. Sausesnė, dehidratuota oda dažnai greičiau susiraukšlėja, pabrėžia Chaconas, o naudojant peptidų produktus jūsų veidas gali atrodyti stangresnis ir spindinti (žinoma, kai kartu su sveika mityba ir gausiu drėkinimu)."

Shutterstock

Patarimai, kaip naudoti peptidų produktus

"Jei savo odos priežiūros rutinoje naudojate peptidinį serumą, Chacon siūlo jį naudoti nuvalius veidą ir prieš drėkinant. Jei peptidą fiksuojate naudodami drėkinamąjį kremą, Chacon rekomenduoja įsitikinti, kad prieš jį esančiame serume nėra potencialiai dirginančios veikliosios medžiagos, jei jūsų oda reaguoja. Jei esate pradedantysis, kartu su jūsų pasirinktais peptidų produktais, Chacon rekomenduoja dar keletą būtinų odos priežiūros priemonių, skirtų senėjimui."

"Kiekvieną rytą nuvalęs veidą, Chaconas sako, kad užtepkite vitamino C serumą, kad dar labiau padidintumėte kolageno kiekį, o vėliau - drėkinamuoju kremu. Ji pabrėžia, kad kremą nuo saulės naudoti kiekvieną dieną ištisus metus labai svarbu, kad išvengtumėte greitesnių raukšlių ir saulės daromos žalos, ir vadina tai paskutiniu žingsniu po odos priežiūros ir prieš makiažą."

Shutterstock

Jei norite gauti daugiau informacijos apie geriausią odos priežiūros rutiną ir produktus jūsų odos tipui bei sužinoti daugiau apie peptidus, Chacon rekomenduoja susitikti su dermatologu, kad įvertintumėte savo veido spalvą.Ji daro išvadą, kad peptidai yra jūsų odai reikalingų b altymų, pvz., kolageno ir elastino, statybinės medžiagos, todėl jų naudojimas kasdienėje veikloje gali tik padėti jūsų senėjimo prevencijos tikslams!

Kategorija: