Ar esate kavos mėgėjas, kuris siekia numesti svorio? Jei pastebite, kad jūsų sunkus darbas ir pastangos stringa, atsakymas gali slypėti tame, kaip vartojate kavą, aiškina sveikatos ekspertai. Daugeliui iš mūsų paprasta juoda kava tikrai nėra mūsų dalykas, todėl galime įmaišyti grietinėlės ar cukraus, kad ją pasaldintume.

Smarkiai saldintų, saldžių ir kaloringų ingredientų gurkšnojimas kiekvieną rytą gali padėti priaugti svorio, todėl kreipėmės į gydytojus, dietologus ir mitybos specialistus, kad sužinotume apie tai daugiau.Skaitykite patarimus, pasiūlymus ir įžvalgas iš Dr. Daniel Boyer, MD, Farr instituto sveikatos ir mitybos eksperto Dana Ellis Hunnes, PhD, MPH, RD, vyresniosios dietologės UCLA medicinos centre, Trista Best, MPH, RD, LD, registruota dietologė „Balance One Supplements“ ir Lisa Richards, registruota mitybos specialistė ir „The Candida Diet“ kūrėja.

Shutterstock

Kaip stipriai pasaldinta kava gali sustabdyti svorio metimą

"

Daugelis kavos vartotojų turi specifinį būdą, kaip jiems patinka kava, ir dažnai nuo to nenukrypsta, sako Bestas. Deja, norintiems numesti svorio šie kavos įpročiai gali stabdyti pastangas, priduria ji. Viso riebumo pieno grietinėlė ir rafinuotas cukrus yra du kavos įpročiai, kurie kenkia svorio metimui, ypač tiems, kurie išgeria daugiau nei 1 puodelį per dieną. Šie du ingredientai, naudojami kavai pašviesinti ir pasaldinti, yra daug kalorijų, riebalų. , angliavandenių ir yra gana uždegiminiai.Ji įspėja, kad kalorijos ne tik padidins svorio problemas, bet ir dėl jų sukeliamo ar paaštrėjusio uždegimo, svorio metimas gali būti dar sunkesnis."

Shutterstock

"Boyer sutinka ir taip pat perspėja, kad perdirbti kavos gėrimai, kurie gali trukdyti mesti svorį, yra kremai ir sumaišyti su dirbtiniais saldikliais. Jis pažymi, kad kofeine su pridėtais saldikliais yra daug dirbtinių cukrų, o jo perteklius gali sukelti papildomų kalorijų. Paprastai jis pažymi, kad kavos kremuose taip pat yra kalorijų ir sočiųjų riebalų (2 gramai sočiųjų riebalų 1 valgomajame šaukšte). Pasak JAV nacionalinės medicinos bibliotekos, sotieji riebalai yra susiję su padidėjusiu kūno svoriu, ypač kai jie maišomi su pridėtu cukrumi."

Shutterstock

"

Hunnes sutinka, pabrėždamas, kad daugelyje išpilstytų, perdirbtų kavos gėrimų yra pridėta cukraus, saldiklių ir riebalų.(Ji sako, kad reikia galvoti, pavyzdžiui, kremus, sirupus, kvapiąsias medžiagas ir dažus, pavyzdžiui, karamelės dažus buteliuose išpilstytame frapučino). Kai einate į savo mėgstamą kavinę, daugelyje jų dedamų sirupų yra daug cukraus, o tai gali pridėti daug papildomų kalorijų, tęsia ji sakydama, kad galbūt net nesuvokiate, kiek papildomų kalorijų gali turėti kavos gėrimas. Hunnes pažymi, kad pati juoda kava neturi kalorijų, tačiau dėl naudojamų sirupų ir kremų bei bet kokių plaktų priedų šis nulinės kalorijos gėrimas dabar gali priartėti prie 300 ar 400 kalorijų, priduria ji. Tai praktiškai valgis, sako ji. (Taip!)"

Shutterstock

Geriausi kavos ruošimo būdai norint numesti svorio

"Boyer pataria, kad juodos kavos, kurioje nėra kalorijų, vartojimas saikingai arba su nesaldžiais augalinės kilmės saldikliais, tokiais kaip migdolai ar greitos avižos, gali būti geriausia alternatyva, jei laikotės svorio valdymo plano.Jei norite pasaldinti savo gėrimą, Hunnes rekomenduoja naudoti neriebius, nesaldžius gėrimus, tokius kaip sojos ar avižų pienas, kurie yra kreminiai, bet ne saldūs, ir tada pridėti ekstraktų, tokių kaip vanilė ar migdolai, ir prieskonių, tokių kaip cinamonas ir gvazdikėliai. Visa tai, pasak jos, suteikia šilumos ir saldumo be daug cukraus ar kalorijų. Jei nuspręsite išbandyti visiškai juodą kavą, Hunnes siūlo lengvą skrudinimą, o š alta taip pat gali padėti."

Shutterstock

"Best daro išvadą, kad užuot saldinę kavą riebiais pieno kremais ir rafinuotu cukrumi, būtina rinktis natūralius saldiklius ir (arba) augalinius grietinėlės produktus. Ji ragina kai kuriuose augalinės kilmės kremuose vis dar yra daug kalorijų, riebalų ir cukraus, todėl svarbu vis tiek atkreipti dėmesį į maistingumo etiketę. Pasirinkę augalinį kremą, pašalinate pieno produktus, kurie, anot jos, daugeliui iš mūsų gali sukelti pilvo pūtimą ir uždegimą, kai vartojami kiekvieną rytą.Apsvarstykite galimybę naudoti medų arba cinamoną, kad pagardintumėte kavą, o ne rafinuotą cukrų, rekomenduoja Best, panašiai kaip Hunnesas. Šie du ingredientai yra natūralūs, priešuždegiminiai, o cinamonas gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą ir stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, sako ji. Visa tai, priduria Best, gali pagerinti svorio metimo pastangas ir sumažinti pilvo pūtimą. Pastebėta!"

Kategorija: