Šiais laikais labai populiarūs yra sveikatingumo šūviai. Negalima paneigti, kad šios maistinių medžiagų kupinos, koncentruotos sultys jums yra daug geresnės nei alkoholinės; Užuot vedę į pagirias, jie gali pasigirti daugybe privalumų, tokių kaip imuniteto stiprinimas, žarnyno sveikata, energija ir kt. Bet ar rezultatai iš tikrųjų ištesės šiuos pažadus? Kalbėjomės su sveikatos ekspertais, kad išsiaiškintume.

Siekdami suprasti šios sveikatingumo tendencijos esmę, kalbėjomės su gydytoju Davidu Seitzu, Ascendant Detox medicinos mokslų daktaru, registruota dietologe Katherine Amelin ir Cindy Kasindorf, sertifikuota mitybos patarėja ir Remedy Organics įkūrėja.Jie mums pasakė, kad nors jie nėra stebuklingas vaistas, sveikatingumo šūviai gali atlikti vertingą vaidmenį stiprinant imuninę sistemą. Žemiau rasite visas jų ekspertų įžvalgas!

Shutterstock

Sveikatingumo kadrai yra verti!

Kalbant apie sveikatingumo nuotraukas, dauguma sveikatos ekspertų sutinka: nors daugumai žmonių jie nėra būtini ir jokiu būdu neturėtumėte jomis pasikliauti visomis maistinėmis medžiagomis, reguliariai vartodami šie sveiki šūviai tikrai yra daug žadanti perspektyva, kurią nepakenks pabandyti!

"Kaip paaiškina Kasindorfas, tokie šūviai, kaip mano Remedy Organics, gali padėti palaikyti jūsų organizmo gebėjimą kurtis ir apsiginti nuo išorinių įsibrovėlių, tokių kaip mikrobai, bakterijos ir virusai. Ir nors jie gali būti ne stebuklingas priešnuodis nuo visų jūsų negalavimų, daktaras Seitzas teigia, kad tyrimai rodo, kad jie gali būti naudingi, kai reikia stiprinti imunitetą, žarnyno sveikatą, energiją ir kt.Kaip jis pažymi, daugelis žmonių teigia, kad juos suvartoję jaučiasi sveikesni ir energingesni, greičiausiai dėl to, kad juose paprastai gausu būtinų vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų, kurios gali padėti palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Tai tikrai mūsų knygos laimėjimas!"

Imunitetą stiprinantys ingredientai

"Sveikatos ir imuniteto skiepai gali būti ypač naudingi tiems, kurie nerimauja, kad į kasdienę mitybą negauna pakankamai imunitetą stiprinančių maistinių medžiagų. Jei jums sunku į savo racioną įtraukti žolelių, prieskonių ir kitų maistinių medžiagų turinčių maisto produktų, reguliarūs sveikatingumo tyrimai gali turėti teigiamą poveikį, sako Amelinas. Priklausomai nuo sudedamųjų dalių, jie paprastai turi daug antioksidantų, antimikrobinių medžiagų ir priešuždegiminių ingredientų, kurie gali padėti sustiprinti imuninę sistemą."

"Dr. Seitzas pakartoja šią nuotaiką, nurodydamas, kad didžiausia reguliariai atliekamų sveikatingumo nuotraukų nauda yra ta, kad jose gali būti būtinų vitaminų ir mineralų, kurių gali nebūti jūsų kasdienėje mityboje.Pavyzdžiui, „Remedy Organics“ sukurtose „Imunity+“ nuotraukose yra daugybė fantastiškų, daug vitaminų turinčių ingredientų, tokių kaip vitaminai C ir D, cinkas, šeivamedžio uogos, imbieras ir kt."

"Dr. Seitzas paaiškina, kad ypač vitaminas C gali būti ypač naudingas stiprinant imunitetą: vitaminas C vaidina svarbų vaidmenį imuninei sveikatai, nes padeda skatinti b altųjų kraujo kūnelių, kurie kovoja su infekcijomis, gamybą. Jis taip pat pabrėžia šeivamedžio uogas, kurios naudojamos imunitetui stiprinti ir kovojant su peršalimu, gripu ir kitomis infekcijomis."

2 Maistas, kuriame gausu vitamino A Dietologai prisiekia, kad stiprintų imunitetą

Sveikatos ekspertai sako, kad šį vaisių turėtumėte valgyti kiekvieną rytą, kad sustiprintumėte imunitetą

Shutterstock

"Daugelis kadrų netgi gali suteikti energijos. Paimkite, pavyzdžiui, Remedy Organic ENERGIZE shot, kuriame yra 75 mg kofeino dėl neįtikėtinos japoniškos matcha. Be to, sveikatingumo nuotraukose dažnai yra prebiotikų ir probiotikų, kuriuos dr.Seitzas teigia, kad jie yra naudingi žarnyno sveikatai ir bendrai gerovei. Probiotikai visada puikiai papildo jūsų mitybą, nesvarbu, kaip juos vartojate, nes jie gali padėti atkurti žarnyno pusiausvyrą. O kai klesti žarnynas, klesti ir visas kūnas – todėl tikrai nėra jokios žalos mėgautis sveikais žarnynais, tokiais kaip Remedy Organics DIGEST."

SKAITYTI DAUGIAU:

3 žarnyno sveikatos patarimai, ekspertai prisiekia, kad tai tikrai veikia

Sveikatos ekspertai teigia, kad tai yra geriausi maisto papildai, skatinantys žarnyno sveikatą virš 40 metų

Esmė

"Apskritai, daktaras Seitzas mums sako, kad jei norite ištiesti savo imuninei sistemai pagalbos ranką, išgerti imuniteto vakciną gali būti geras būdas tai padaryti. Tiesiog atminkite, kad dienos pabaigoje į savo racioną įtraukti visaverčio, maistingų medžiagų turinčio maisto visada yra geriausias būdas išlaikyti savo sveikatą – visa kita turėtų būti tik papildoma premija."

"Žinoma, yra daugybė kitų būdų apsaugoti imuninę sistemą šią žiemą.Kasindorfas rekomenduoja kokybiškai išsimiegoti, valgyti maistą, kuriame gausu maistinių medžiagų, gerti daug vandens ir užsiimti veikla, mažinančia streso lygį – tai gali būti meditacija, pasivaikščiojimas gamtoje, jogos pratimai, dienoraščio rašymas ar geros muzikos klausymas. Jei abejojate, atsisakykite vitamino C ir leiskite ingredientams atlikti savo darbą!"

Kategorija: