Šis įrašas buvo atnaujintas nuo tada, kai buvo iš pradžių paskelbtas, įtraukiant naujausius faktus

Jei tikėtume kai kuriais internete sklindančiais gandais, princas Harry ir Meghan Markle per ateinančius kelerius metus gali išsiskirti, nes, remiantis pranešimais, 38 metų princas Harry nusprendė pasivaikščioti“ 41 metų Meghan kelias dienas dėl besitęsiančių muštynių. Oho, mes to nesitikėjome!

Princo Harry ir Meghan Markle „nesutarimai“ dėl būsimų projektų

Pasak š altinio, kalbėjusio su Woman's Day New Zealand, Sasekso gyventojai pastaruoju metu turėjo „kelis nesutarimus dėl būsimų projektų“, įskaitant jų vis dar neįvardytus „Netflix“ dokumentinius filmus (kuris iš pradžių turėjo vadintis skyriais, jei mes tikėti „The Sun“ š altiniu) ir net nuspręsti, kaip pavadinti jo atsiminimų knygą „Spare“, kuri bus išleista 2023 m. sausio 10 d.

Princas Harry, Meghan Markle sprendžia santuokos problemas? Tariamai Sasekso hercogas susikrovė lagaminus ir išvyko kelioms dienoms po nesutarimų su žmona https://t.co/9x1lVktNHF

- EpicStream (@EpicStreamNews) 2023 m. lapkričio 8 d.

Princas Haris, kaip pranešama, mano, kad Meghan atskleidžia „per daug“

Žurnalui viešai neatskleista informacija taip pat sakė, kad princas Harry mano, kad jo žmona šiek tiek per daug atskleidžia apie jų gyvenimą (ir visą karališkąją šeimą!), kai atrado savo balsą, ir netgi užsiminė, kad ne viskas, ką ji sako, gali būti visiškai tikslus! „Žodžiu, jis k altina Meghan dėl to, kad ji nukrypo nuo plano ir per daug savo tiesos pasakė dokumentiniuose filmuose – ir, kaip jis sužinojo, kaip buvo atskirtas jų interviu Oprah, jos tiesa ne visada yra tiesa“, – tęsė viešai neatskleista informacija. , pridurdama, kad princas Harry „turi visišką teisę pykti“ dėl Meghan, jei jos žodžiai kelia pavojų jų projektams.

„Jie jau daugelį metų dirbo ties savo projektų diegimu ir dabar yra reali rizika, kad „Netflix“ serialas subyrės, kaip ir anksčiau šiais metais darė jos serialas vaikams „Pearl“, – padarė išvadą viešai neatskleista informacija.„Kadangi jų namas Kalifornijoje yra įkeistas iki galo, jiems reikia pinigų.“

SKAITYTI DAUGIAU: Princo Harry ir Meghan Markle „Bombshell Netflix“ dokumentiniai filmai pasirodys anksčiau, nei manote – štai kaip žiūrėti

Splash News

Meghan Markle, kaip pranešama, "vargina" princo Harry ir pora gali išsiskirti per 2 metus

"Atrodo, kad erzina ne tik princas Harry, nes anksčiau buvo užsiminta, kad buvusi Suits aktorė taip pat vargina savo vyrą ir gali ieškoti pasitraukimo plano ne taip jau tolimoje ateityje! Taip!"

Princo Harry ir Meghan Markle išsiskyrė gandai

"Taigi iš kur iš tikrųjų kilo gandai? Pasak karališkojo eksperto ir „Keršto: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“ autoriaus Tomo Bowerio, dabar Londone daug žmonių sako, kad Meghan pavargsta nuo Hario. Jis sakė „Page Six“, kad jo š altiniai spėja, kad 41 metų Sasekso kunigaikštienė pasakys: „Pakanka“ ir turėtų susitarti su karaliumi Charlesu, kad santuoka būtų nutraukta."

Splash News

Pranešama, kad Sasekso gyventojai nori likti vedę, kol „sunaikins karališkąją šeimą“

Tačiau Boweris ir jo š altiniai prognozuoja, kad Sasekso gyventojai kol kas nori likti santuokoje dėl tariamo bendro tikslo sunaikinti karališkąją šeimą. Kai kuriems gali kilti klausimas, ar tai iš tikrųjų tiesa, atsižvelgiant į tai, kiek ilgai jie redagavo princo Harry prisiminimus po jo močiutės, velionės karalienės Elžbietos II mirties, baimindamiesi, kad dalis turinio gali būti nejautrus šeimai, ir atidėti. ir redaguoti būsimus dokumentų rinkinius dėl panašių priežasčių.

"Jie yra susaistyti bendro verslo plano – kiek įmanoma labiau sužlugdyti karališkąją šeimą ir reklamuoti prekės ženklą Saseksą, sakė Bower. Bet tai mirštanti priežastis. Turiu galvoje, kad tik tiek daug galima pasakyti apie mažėjančią grąžą. Ir jai reikės naujos karjeros, pridūrė jis, kalbėdamas apie Meghan."

Splash News

Tina Brown juokauja, kad Meghan galėtų pamatyti Eloną Muską, jei ji ir princas Harry išsiskirtų

Pasak „The Telegraph“, „The Palace Papers: Inside the House of Windsor – the Truth and Turmoil“ autorė Tina Brown juokavo, kad kunigaikštienė, atsakydama į 51 metų „Tesla“ generalinį direktorių Eloną Muską, juokavo. Klausimas 2023 m. Henley literatūros festivalyje apie jos mintis apie gandus, kad Sasekso gyventojai ieško naujų namų Kalifornijos elitiniame Hope Ranch rajone.

Meghan Markle, princo Harry santuoka gali baigtis skyrybomis po 2 metų? Sasekso hercogienė tariamai susitars dėl kažkokio susitarimo su karaliumi Charlesu, pasimatymas su Elonu Musku – EpicStream https://t.co/wTAyvCOiV5 pic.twitter.com/AJEtX2W0z0- Steven Benke (@stevebenke) Spalio 12 d. 2023 m.

"Brown pavadino jų 14 milijonų dolerių vertės Montecito dvarą kukliu kotedžu, palyginti su tuo, ką turi šie kiti Hope Ranch bendruomenės žmonės, ir pridūrė: Taip, ir tam tikru momentu tai gali būti daugiau nei naujas namas, kurio ji ieško. Elonas Muskas vis dar vienišas; tai viskas, ką turiu pasakyti."

Kategorija: