Įsibėgėjus šventiniam apsipirkimo sezonui, pravartu žinoti, iš kokių pasiūlymų galite pasinaudoti Target. Universalinių parduotuvių tinklas neseniai paskelbė apie atostogų kainų atitikimo garantiją, kuri galioja iki Kūčių vakaro ir leidžia klientams prašyti pakoreguoti „Target“ įsigytų prekių kainą. Štai ką mes žinome apie politiką:

Target atostogų kainų atitikimo politika galioja visiškai SavingsSessions pic.twitter.com/5D57a8bzYH

- ponia J (@JaimeCrystal) 2023 m. lapkričio 21 d.

Kas yra tikslinės atostogų kainos atitikties garantija?

Atgal spalio 6 d., Target paskelbė apie savo atostogų kainų atitikimo garantiją ir atskleidė, kad ji bus prieinama iki gruodžio 24 d. (kaip tik laiku švenčių savaitei!) Iš esmės, kaip paaiškina „In The Know“, „Target“ klientai bus gali prašyti pakoreguoti visų per šį laikotarpį vietinėje parduotuvėje įsigytų prekių kainą – jei mažmenininkas sumažina kainą po to, kai įsigijo.

Remiantis Target tinklalapiu, bendrovė „atitinka kainą, jei nusipirksite reikalavimus atitinkančią prekę Target ir tada surasite identišką prekę pigiau Target.com, pasirinksite internetinius konkurentus arba Target ar konkurento vietiniame spausdintame skelbime . Kainų atitikimo gali būti prašoma perkant, pažymi jie, arba per 14 dienų nuo pirkimo.

Jei klientas per 14 dienų nuo pirkimo aptinka dabartinę mažesnę kainą, jam nurodoma „pateikti įrodymą“, o „Target“ paprašius pakoreguos jūsų mokėjimą į mažesnę kainą. Jie priduria, kad tikslinės parduotuvės kainų atitikimas ir koregavimas „atliekamas parduotuvėje bet kurioje juostoje.Jei norite pirkti Target.com, taip pat galite skambinti Target.com svečių tarnyboms numeriu 1-800-591-3869.

Shutterstock

Kas neįtraukta į kainų atitiktį?

"Target nurodo šias prekes, kurios nebus įtrauktos į kainų atitikimo politiką: išpardavimas, uždarymas, likvidavimas, sugadintas, naudotas, atidarytas paketas, atnaujintas, naudotas arba nuomojamas prekės, visos parduotuvės ar kategorijos akcijos, pasiūlymai, reklamuojami kaip % arba $ nuolaida, prekės be prekės ženklo arba kainos, kurios rodomos svetainėje tik svečiams prisijungus."

"Jie taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad kainos nustatomos dėl spausdinimo klaidų, konkurentų žaibo pardavimo (įskaitant Amazon Prime arba Amazon Fresh Exclusive pasiūlymus), kuponų pasiūlymus, lojalumo korteles, reklamos kredito kodus, kredito kortelių pasiūlymus, dovanų kortelių pasiūlymus (Target giftCard, specialybė). ir iš anksto apmokėtos dovanų kortelės), finansavimas, paslaugų pasiūlymai, kompleksiniai pasiūlymai, pardavimo mokesčių reklamos, nemokamos prekės, nuolaidos arba pasiūlymai paštu nebus tinkami kainos atitikčiai."

"Galiausiai, tai taip pat apima sutartinius mobiliųjų telefonų įrenginius ir susijusius planus, optines, produktų paslaugas (garantijas, surinkimą ir kt.), klinikų ir vaistinių pirkimus ir pasiūlymus arba žaidimų rezervacijas, trečiųjų šalių „Marketplace“ kainas. pardavėjai ir bet kokia prekė, kurią Target Plus™ partneris parduoda Target.com arba bet kurioje Target programoje, negali atitikti kainos. Kuo daugiau žinosite!"

Kategorija: