Dua Lipa, koalos, Troye Sivan ir austrės – o mano! Skamba atsitiktinai? Na, Dua Lipa ką tik paskelbė nuotraukų iš savo „Future Nostalgia“ turo Australijoje etapo – tai tik keli dalykai, kuriuos ji pabrėžė. Bet labiausiai šokiruojantis momentas grupėje? „Dua“ y2k mikrominis sijonas su atviromis juostelėmis!

Dua Lipa apstulbina gerbėjus mini mini sijonu ir atvirais stringais

Lapkričio 14 d. Dua prisijungė prie Instagram, kad pasidalintų akimirkų serija su savo 1,8 mln. sekėjų. Antraštė: „Kelionė iki šiol + draugai pasimatys šį vakarą Adelaidėje!!!“ su kengūra ir raudona širdele jaustukais, Dua įrašas gavo daugiau nei 1.8m like ir vis daugėja. Dua pademonstravo savo y2k stilių, vilkėdama pilką kaklelio viršutinę dalį su tinkama liemenėle ir išties mažytį asimetrišką džinsinį mini sijonėlį su stambia sidabrine sagtimi. Iš pradžių manėme, kad tinkama žvaigždė yra vyšninės raudonos spalvos odiniai Dua batai iki kelių, kol aptikome tai, ką ji avi po apačia: diržus. Tai ne pirmas kartas, kai Dua Lipa dėvi atidengtas juosteles – ir tikrai ne paskutinis.

2000-ųjų atskleistos stringų tendencijos pastaraisiais metais neabejotinai išpopuliarėjo dėl tokių žvaigždžių kaip Kendall Jenner ir Emily Ratajkowski. Tačiau niekas to nepadarė taip, kaip Dua, kuri neabejotinai perkėlė tendenciją į kitą lygį. Tarp mažo sijono ir raudonų aulinukų išvaizdos buvo užfiksuota Dua išsiuvinėta juostele su jos vardu. Pamatę, kaip Dua vilki savo b altus diržus, išsiuvinėtus jos vardu mėlynais siūlais, esame pasiruošę kuo greičiau gauti savo asmeninius diržus.

SKAITYTI DAUGIAU: Dua Lipa sužavėjo Risqué Cardigan tendenciją ilsėdamasis jachtoje tarp Trevoro Nojaus gandų

Instagram.com/dualipa

Prieš vykdama į Australiją ir pasipuošusi suvarstoma viršutine viršutine dalimi į paskutinę savo ateities nostalgijos turo dalį, Dua greitai sustojo Japonijoje, kur pasidalijo savo išvaizdos karusele kelionės metu. Kas labiausiai patraukė jos sekėjų dėmesį? Itin viliojanti juodų, virš kelių lateksinių batų pora, kuriuos ji avėjo be kelnių. Dua aulinius batus sujungė su vos išvystytu bodžiu, o kelnes paliko lagamine, nes kam jų reikia?

Dua šiais metais buvo užsiėmusi gastrolėmis po pasaulį ir šiuo metu baigia savo epinį turą Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje . „Levituojantis“ hitų kūrėjas jau yra buvęs JAV, JK, o vėliau ir Europos šalyse, įskaitant Vokietiją, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Norvegiją, Lietuvą, Švediją ir kt. Rugsėjo mėn. Dua patraukė į pietus ir koncertavo Brazilijoje, Argentinoje, Čilėje, Kolumbijoje ir Meksikoje.

Kategorija: