Carrie Underwood apšvietė 2023 m. Amerikos muzikos apdovanojimų sceną, kai sekmadienį, lapkričio 20 d., Los Andželo „Microsoft“ teatre, jos stulbinantis (ir dažnai nepaisydamas gravitacijos) spektaklis „Pašėlę angelai“ – o mes tiesiog negalėjo atitraukti akių nuo žėrinčio, odą priglundančio kostiumo, kurį ji vilkėjo!

Carrie Underwood žengia į dangų, kad atliktų „Crazy Angels“ AMAs

Atlikdama dainą „Crazy Angels“, kuri paimta iš naujausio jos albumo „Denim & Rhinestones“, 39 metų kantri muzikos žvaigždė apakino pečius puošiančiu kostiumu, kurį sudarė linksmas b altas, rožinis, juodas ir mėlynas atspaudas.Tai tikrai šiek tiek skiriasi nuo trumpų šortų ir kaubojiškų batų, kuriuos ji paprastai dėvi scenoje, tai tikrai!

„Hate My Heart“ dainininkė pasirinko atsisakyti avalynės ir eiti basa savo pasirodymui, kuris, jei praleistumėte, įvyko rožiniame ir sidabriniame sferiniame narve, kuris sklandė ore virš publikos. Akrobatas ir kantri dainininkas? Carrie talentai nepalieka mūsų įspūdžio!

Carrie dalijasi savo pasirodymo nuotraukomis Instagram'e

Carrie lapkričio 21 d. pasidalijo keliais vaizdais iš savo sensacingo pasirodymo iš oro su savo 12 mln. „Instagram“ sekėjų, įrašo antraštėje: „Vis dar skrenda aukštai iš praėjusios nakties @amas! Man patinka „Pamišę angelai“ ir labai džiaugiuosi, kad galėjome suteikti jai šiek tiek neoninio spindesio! Ji užbaigė trimis angelų jaustukais ir trimis purpurinės širdelės jaustukais.

Ir natūraliai jos gerbėjai užtvindė komentarų skiltį meile ir pagyrimais už jos išvaizdą ir apskritai jos pasirodymą.„Praėjusią naktį tu visiškai sukrėtei tą pasirodymą“, – piktinosi vienas gerbėjas. „Jums tikrai patinka koncertuoti ir tai rodoma! – sušuko kitas. „Myliu tave, Carrie, tu jį nužudei“, – komentavo kitas gerbėjas, o po to sekė jaustukas, plojantis rankomis. „Tavo balsas man visada sukelia žąsies odą“, – šyptelėjo kitas gerbėjas.

SKAITYTI DAUGIAU: Carrie Underwood įrodė, kad jos rankos yra tokios pat ištemptos kaip ir kojos, kai ji sūpuoja ant būgnų su b alta viršutine marškinėliai ir kalnų krištoliniais šortais

Carrie dėvi Tony Ward Couture ant AMA raudonojo kilimo

Ne tik Carrie išvaizda mus sužavėjo, nes suknelė, kurią ji vilkėjo atvykusi ant raudonojo kilimo, taip pat buvo vienas svarbiausių mūsų vakaro akcentų. Carrie davė mums viską ir dar daugiau, kai ant raudonojo kilimo pasitiesė savo daiktus dėl savo nuostabios rožinės, blizgančios Tony Ward Couture suknelės. Sklindantis priekis – patikrinkite. Aukštas šlaunies plyšys, skirtas parodyti savo prekės ženklo atspalvius – patikrinkite. Akinantys blizgučiai – patikrinkite! Ko daugiau galėtume paprašyti?!

Carrie užbaigė savo išvaizdą stambiomis šokčiomis garbanomis ir drąsiu makiažu, kurį sudaro stipri, tamsiai padūmavusi akis ir švelnios nuogos lūpos, kurias abu sukūrė plaukų ir makiažo meistrė Melissa Schleicher. Tobulumas!

SKAITYTI DAUGIAU: Carrie Underwood uždarė CMA apdovanojimų raudonąjį kilimą vilkėdama per pečius mėlyną suknelę su aukštu šlaunų skeltuku – mes nekalbame!

Kategorija: