Emily Ratajkowski yra vieniša ir pasiruošusi bendrauti. Modelis, aktorė, autorė ir internetinių svetainių transliuotojas visame Niujorke renkasi vieną karštą rudens merginą po kitos. 31 metų mergina niekada nesidrovėdavo demonstruoti savo garsiųjų išlinkimų – tai įrodo ir permatoma suknelė, kurią ką tik vilkėjo.

Emily Ratajkowski demonstruoja savo kreives permatoma juoda suknele

Emily Ratajkowski lapkričio 14 d. išėjo į Swarovski šventinį renginį Niujorko viešbutyje „Mark“ ir atrodė kaip absoliuti svajonė, vilkėdama formą prigludusią, permatomą juodą suknelę.Inamorata įkūrėjo Aya Muse juoda suknele buvo su apynasriu kaklu, permatomu liemeniu, atvira nugara ir skeltuku šone, kad būtų beveik per karšta. Kad suknelei (ir itin spalvingam kūno sudėjimui) būtų skiriamas didžiausias dėmesys, Emily nepriekaištingai padarė makiažą ir šukuoseną, o savo išvaizdą papuošė juodomis basutėmis ir paprastu deimantiniu vėriniu.

Nors dabar, kai švenčių sezonas įsibėgėja, daugelis įžymybių mėgo sužavėjusią išvaizdą, mums patinka Ratajkowski vampyriškas švenčių vaizdas, o ši permatoma juoda suknelė puikiai tinka šiam tikslui. Pastaruoju metu jai taip pat patiko apynasrinė iškirptė, o ši juoda versija puikiai tinka b altai suknelei su apynasriu, kurią ji vilkėjo praėjusią savaitę.

SKAITYTI DAUGIAU: Pranešama, kad Pete'as Davidsonas „išleido rankas“ Emily Ratajkowski apie boulingo pasimatymą – OMG!

Emily Ratajkowski išvaizda po skyrybų

EmRata tarnauja lemtingam rudeniui ir mes esame čia.„My Body“ autorius rengėsi, kad padarytų įspūdį, ir kiekvienas „tinka geriau nei ankstesnis“. Praėjusį mėnesį ji apsvaigino dar vieną visiškai juodą priepuolį, kai išvyko į Niujorką. Brunetė mažylė buvo pastebėta vilkinti juodą vėžliuką ir priderintą labai mažą sijoną su chaite odiniais batais iki šlaunų. Kitas mūsų pastarojo meto mėgstamiausias dalykas buvo jos karšta išvaizda Kerastase pop vakarėlio fotoskambučiui Paryžiuje. Supermodelis apsirengė iki devynerių metų ir demonstravo tonusą pasipuošusią raudoną mini suknelę ir derančius raudonus atlasinius aukštakulnius. Ji tikrai parodo savo buvusiam Sebastianui Bearui-McClardui, ko jam trūksta.

Mums įdomu, ką galvoja Pete'as Davidsonas? Vienas dalykas aiškus: Ratajkowskis ilgai nebus vienišas.

Kategorija: