Kaip lėtai jūsų iPhone įkelia puslapius arba atsisiunčia programas? Jei nusukote akis net pagalvojus apie šį klausimą, jums gali prireikti kelių gerų patarimų, kaip paspartinti viską. Yra keletas priežasčių, kodėl jūsų telefonas gali būti lėtas. Nors gali būti, kad jūsų įrenginys sensta arba reikia pakeisti bateriją, taip pat yra didelė tikimybė, kad kai kurie jo nustatymai bus nustatyti taip, kad tai neduos jums jokios naudos. Geros naujienos? Yra greitas pataisymas. Tai yra tas nustatymas, kurį visada turėjote išjungti greitesniam „iPhone“.

Automatinio atsisiuntimo nustatymas

iPhone turi funkciją, leidžiančią automatiškai atsisiųsti programas be jūsų leidimo – tai vienas nustatymas, kurį Tech Expert Jessica Shee, iBoysoft vadovė, siūlo išjungti, kad įrenginys būtų daug greitesnis. „Ši funkcija ne tik išeikvoja bateriją, bet ir sulėtina jūsų telefoną“, – sakė Shee. „Taigi, kai išjungsite šį nustatymą, galėsite taupyti akumuliatoriaus energiją, o telefonas veiks sklandžiai.“

Nustatymo išjungimo veiksmai

Eikite į nustatymus ir bakstelėkite bendruosius nustatymus, Shee nurodo. Tada spustelėkite automatinio atsisiuntimo parinktį ir ją išjunkite.

„Automatinio atsisiuntimo funkcija fone veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nesvarbu, ar naudojatės telefonu, ar ne“, – sakė Shee. „Jį išjungus, ši programa nenaudos jūsų akumuliatoriaus ir taip pat pagreitins sistemos darbą.“

Taip pat išjunkite: programos atnaujinimas fone

Dabar, kai imatės veiksmų, kad paspartintumėte savo telefono veikimą, kodėl gi nepanaudojus papildomos mylios ir pakoregavus programos fono atnaujinimą, kad rezultatai būtų dar geresni?

„Programų atnaujinimas fone leidžia programoms patikrinti, ar nėra naujo turinio fone, ir nors tai gali būti naudinga tam tikrose situacijose, dėl to jūsų iPhone gali sulėtėti“, – sakė JH generalinis direktorius ir įkūrėjas Jimmy Huh. SEO. „Taip yra todėl, kad kiekvieną kartą, kai programa atnaujinama fone, ji sunaudoja šiek tiek telefono apdorojimo galios ir naudoja nedidelę baterijos veikimo trukmę.

Taigi, jei norite, kad „iPhone“ veiktų sklandžiai, vienas geriausių dalykų, kurį galite padaryti, yra išjungti „Background App Refresh“. Tai galite padaryti nuėję į „Nustatymai“ -> „Bendra“ -> „Foninės programos atnaujinimas“ ir perjungę jungiklį į „Išjungta“ padėtį.“

Tai atlikus nebus visiškai pašalintas visas iPhone atnaujinimas fone. Huh perspėja – kai kurios programos, pvz., el. paštas, vis tiek tikrins, ar nėra naujo turinio, net kai fono programos atnaujinimas bus išjungtas.„Tačiau tai padės sumažinti apdorojimo galią ir baterijos veikimo laiką, naudojamą atnaujinant foną, o dėl to gali žymiai skirtis jūsų iPhone greitis ir akumuliatoriaus veikimo laikas“, – sakė Huhas.

Esmė: šiandien galite imtis veiksmų, kad telefonas iš itin lėto taptų efektyvesnis.

Kategorija: