Jei po didžiojo Padėkos dienos valgio jaučiatės sotūs, skaidulų ir b altymų naudojimas gali padėti ne tik pašalinti pilvo pūtimą, bet ir ilgiau išlaikyti sotumą bei energiją. Kreipėmės į mitybos specialistus ir kitus sveikatos ekspertus dėl vieno puikaus kokteilių recepto, kurį galite patobulinti, jei jūsų tikslas yra pagerinti virškinimą. Perskaitykite patarimus, pasiūlymus ir įžvalgas apie sveikų kokteilių gaminimą iš Lisa Richards, registruotos mitybos specialistės ir „The Candida Diet“ kūrėjos, ir skanių, sveikų kokteilių receptą iš Jay Cowin, registruoto mitybos specialisto ir ASYSTEM formulių direktoriaus.

Shutterstock

Uogų skaidulų ir b altymų kokteilis

"Nesvarbu, ar jaučiatės išsipūtęs, ar norite išvengti virškinimo sutrikimų ateityje, Richards rekomenduoja savo kokteilyje naudoti ląstelienos ir b altymų turinčius ingredientus, kad virškinimas būtų sklandesnis. Jos teigimu, skaidulų kiekis padeda išlaikyti sotumą ir išvengti persivalgymo. Tai taip pat puikiai tinka žarnyno sveikatai, nes vaisiuose dažnai randamos skaidulos veikia kaip prebiotikas. Prebiotikas, tęsia ji, maitina gerąsias žarnyno bakterijas, kurios reguliuoja virškinimą, taip pat daugelį svarbių procesų organizme, įskaitant uždegimą ir imuninį atsaką. Ji pabrėžia, kad kai žarnynas sveikas ir subalansuotas, organizmas geriau kovoja su ligomis ir virusais."

"Cowin sutinka ir sako, kad uogų pagrindu pagaminti, b altymų turintys kokteiliai yra puikus būdas sumažinti uždegimą ir pilvo pūtimą. Uogose esantys antioksidantai padeda neutralizuoti uždegimą sukeliančius laisvuosius radikalus, o b altymai padeda atstatyti pažeistus audinius.Šio gėrimo uogose taip pat yra skaidulų, vitamino C ir kitų maistinių medžiagų, kurios gali padėti numesti svorio."

Shutterstock

"Tuo tarpu Cowin paaiškina, kad chia sėklos yra puikus skaidulų, antioksidantų ir omega-3 riebalų rūgščių š altinis. Jis nurodo, kad visos šios maistinės medžiagos gali padėti esant uždegimams, virškinimo sutrikimams ir svorio netekimui. Jis priduria, kad omega-3 riebalų rūgštys yra ypač naudingos norint numesti svorio, nes jos padeda sumažinti uždegimą ir kontroliuoti alkį."

"Galų gale, sako Cowinas, tai puikus gėrimų pasirinkimas tiems, kurie nori ko nors sveiko ir saldaus, bet taip pat stebi savo svorį. B altymai ir skaidulos yra būtini norint jaustis sotūs ir energingi. Šios maistinės medžiagos taip pat padeda kurti ir atkurti raumenis, todėl tai puikus pasirinkimas, jei norite išlikti tinkami ir sveiki. Be to, kokteiliuose, kuriuose gausu b altymų ir skaidulų, paprastai yra mažai kalorijų ir angliavandenių, todėl jie yra geras pasirinkimas, jei norite numesti svorio arba išlaikyti sveiką svorį.Kaip pabrėžia Cowinas, šis kokteilis turi daugybę privalumų, kurie padeda jūsų žarnynui ir dar daugiau."

Shutterstock

Ingredientai:

- 1 puodelis nesaldinto migdolų pieno
- 1/2 banano
- 1/4 puodelio mėlynių
- 1/4 puodelio braškių
- 1 kaušelis vanilės b altymų miltelių- 1 valgomasis šaukštas chia sėklų

Nuorodos:

Visus ingredientus sutrinkite trintuvu iki vientisos masės.

Kategorija: