Gigi Hadid gali pabėgti Carrie Underwood už savo pinigus, jei jos naujausias žurnalo viršelis dėvėjo trumpiausius šortus ant naujausio V Magazine numerio viršelio ir demonstravo savo tonusą ir pavydėtinos kojos tuo pačiu!

Gigi Hadid Covers V žurnalo numeris „Supermodelis, superherojus“

Dėl viršelio 27 metų modelis dėvi mažą b altą šliaužtinuką iš 2023 m. „Chanel Resort“ kolekcijos, kuris buvo komplektuojamas su Chanel logotipo lopais, prisiūtais ant rankšluosčio audinio, kartu su puoštu auksiniu juosmeniu. diržas.Savo aukštosios mados įvaizdį ji papuošė bronziniu rožės formos krepšiu ir puoštu priderintu rankogaliu, o ilgus šviesius plaukus vilkėjo žavingai slenkančia šukuosena. Kalbėk apie dramą!

Gerbėjai išpučia komentarus su pagyrimais

„Didžiuojuosi tavimi“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pakartojo: „Aš tavimi be galo didžiuojuosi“, o po jo – b altos širdies jaustukas. „Apsėstas“, – komentavo kitas gerbėjas, kuris taip pat numetė tris ugnies jaustukus. „Karalienė puikiai atrodo kaip visada“, – gyrė kitas, o po to sekė trys rankomis plojančios jaustukai. „Džiaugiuosi, kad palikai „Twitter“, – pridūrė kitas gerbėjas, į kurį daugelis kitų gerbėjų taip pat kreipėsi komentarų skiltyje, turėdamas omenyje tai, kad Gigi ištrynė savo „Twitter“ paskyrą po prieštaringai vertinamo Elono Musko perėmimo.

SKAITYTI DAUGIAU: Gigi Hadid visą savo pilvo raumenis demonstravo su storomis žemomis kelnėmis, o jos gerbėjai pralaimi: „Taip gerai, kad aš kvėpuoju“

Helena Christensen interviu Gigi

Protinga, kad vienas didžiausių šio momento modelių interviu su vienu žymiausių visų laikų supermodelių, skirtą taikliai pavadintam Supermodelis Superhero leidimui, todėl Helena Christensen įstojo į interviu. pagyrimu. Ponios interviu aptarė daugybę temų, tačiau vienas dalykas, kuris mums labiausiai įsiminė, buvo tai, kad Gigi pagyrė 53 metų ikoną ir jos supermodelių erą, pavadindama ją pradininke!

„Kai pagalvoju, kas mane viliojo mada, tai buvo vaizdai. Tai buvo tokie pionieriai kaip jūs“, – šyptelėjo ji. „Jūs, vaikinai, buvote geriausi iš geriausių, nes supratote savo vietą įvaizdyje, t. „Būti modeliu reiškia ne tik stovėti ten ir būti manekene“, - sakė Gigi. „Tai iš tikrųjų reiškia būti kūrybinio proceso dalimi. Kuo geriau suprasite kiekvieną jos dalį, tuo geresnis modelis tapsite.”

Instagram.com/gigihadid

Gigis užfiksuoja naująją Twitter lyderystę

"Kaip minėjome anksčiau, Gigi tapo vienu iš daugelio žinomų veidų, kurie užėmė poziciją ir ištrynė „Twitter“ po Elono Musko perėmimo, o „Instagram“ pasuko į naują programos vadovybę."

"Anksčiau šį mėnesį savo Instagram istorijoje viena mama rašė: Šiandien išjungiau savo Twitter paskyrą. Ilgą laiką, bet ypač turint naują vadovybę, ji vis labiau tampa neapykantos ir fanatizmo sąvartynu, ir tai nėra vieta, kurios dalimi aš norėčiau būti. Atsiprašau tik gerbėjų, su kuriais jau dešimtmetį mėgau bendrauti per „Twitter“, bet negaliu pasakyti, kad tai niekam saugi vieta ar socialinė platforma, kuri atneš daugiau naudos nei žalos. Shonda Rhimes, Whoopi Goldberg, Amber Heard ir Sara Bareilles yra tarp kitų A sąrašo dalyvių, kurie dėl panašių priežasčių atsisveikino su socialinės žiniasklaidos programa."

SKAITYTI DAUGIAU: Bella ir Gigi Hadid ant kilimo ir tūpimo tako žėrėjo blizgučiais puoštomis iškirptomis suknelėmis mados savaitės proga – mes vis dar to nesibaigėme!

Kategorija: