Šis įrašas iš pradžių buvo pavadintas: Gerbėjai dar labiau nerimauja dėl Jessica Simpson po jos naujausio įrašo: „Gaukite reikiamą pagalbą“

Jessica Simpson ką tik savo gerbėjams apžiūrėjo savo dukters Birdie miegamąjį „Instagram“ tinkle, tačiau tai nebuvo kambarys, kuris sulaukė daugiausiai dėmesio, nes komentarų skiltyje buvo gausu komentarų iš gerbėjų, kurie buvo labai susirūpinę dėl 42 metų trijų vaikų mamos „silpna“ ir „ligota“ išvaizda bei elgesys!

Jessica Simpson ir Pottery Barn Kids Instagram įrašas

Vaizdo įraše, kuris buvo paskelbtas Jessica Instagram puslapyje lapkričio 3 d., kaip dalis rėmimo sutarties su Pottery Barn Kids, buvo „Party For One“ dainininkė, rodanti savo 6,1 mln. sekėjų savo trejų metų dukters miegamasis, kuris buvo papuoštas prekėmis iš mažmenininko.

Pottery Barn Kids pasidalijo tuo pačiu įrašu savo paskyroje ir parašė: „Tiesiog nemanau, kad yra kokia nors rizika, kurios negalėtumėte prisiimti. - @Jessicasimpson. Žvilgtelėkite į drąsų, žaismingą dainininkės kambarį, skirtą 3 metų dukrai Birdie.“

Pottery Barn Kids sukelia ginčus

Kai kurie gerbėjai iš tiesų gyrė kambarį, kažkas parašė: „Kambarys toks mielas! po to keturių širdies akių jaustukai ir kitas gerbėjas sako: „Gerai atrodo! Man patinka kambarys ir ypač lovos! Šaunuolis!" po to sekė jaustukas, plojantis rankomis, beveik visi kiti komentarai buvo susiję su Jessica elgesiu, kuris apėmė neaiškią kalbą ir, regis, nesugebėjimą susikaupti.Jos silpna išvaizda, dėl kurios gerbėjai tiki, kad ji numetė daug daugiau nei 100 svarų, kurių ji iš pradžių teigė praradusi, taip pat buvo kažkas, ko gerbėjai negalėjo nepakomentuoti!

Instagram.com/jessicasimpson

"Ar jai viskas gerai? – paklausė vienas susirūpinęs gerbėjas. Prašau pasakyti man, aš ne vienintelis, kuris girdžiu jos balsą visiškai lėtą, ar ji gerai?!?! – paklausė kitas. Ji vos moka kalbėti, pakomentavo kažkas kitas. Puiku, mes išgelbėjome Britney, o dabar turime išgelbėti Jessicą atsidūsta, laikykis mergaitės, mes ateisime, šmaikštavo kitas gerbėjas. Kažkas čia negerai, pastebėjo kitas gerbėjas. Kas čia vyksta. Kas negerai? suabejojo kitas, o paskui verkiantis jaustukas. Prašome gauti reikiamą pagalbą, kol dar ne vėlu. Tai TRAGIŠKA. Turite tris gražius vaikus, dėl kurių reikia gyventi, prašė kitas."

"Neaiški kalba buvo vienas dalykas, kurį komentavo gerbėjai, kaip ir tai, kad ji atrodė lieknesnė nei bet kada anksčiau, o daugelis gerbėjų, be kita ko, vadina jos išvaizdą silpna ir liguista.Trapus ir trapus. Tikiuosi, kad jai viskas gerai, parašė vienas gerbėjas, o po jo – liūdno veido jaustukas. Ji ilgą laiką atrodė serganti anoreksija, tai kelia nerimą. Taip, ji raumeninga, bet kitose žinutėse galite pamatyti jos krūtinės kaulus, stuburą ir klubų kaulus. Nemanau, kad ji sveika! sušuko vienas susirūpinęs gerbėjas."

Instagram.com/jessicasimpson

"Atrodo, kad ji vartoja rimtas greitosios dietos tabletes, tvirtino kitas, o kitas susirūpinęs gerbėjas paklausė: „Ar tu gerai, mergaite? Tai liguistai duoda tik įsitikinimą, kad tau viskas gerai, aš tave myliu! Oho! Ji numetė tiek svorio. Tikiuosi jai viskas gerai. Ji yra graži ponia, sakė kitas palaikantis gerbėjas. O o gezai! Man patinka Jess, bet silpna išvaizda ir tos lūpos tiesiog nesimaišo, pridūrė kita. Ji neatrodo gerai. Jos akys taip įdubusios. Kažkas ne taip, pareiškė kitas gerbėjas. Ar ji vartoja narkotikus? Nerišli kalba komentavo kitas gerbėjas. Dėl to man skauda širdį. Ji atrodo tokia serganti, parašė kitas susirūpinęs gerbėjas, o po to pasigirdo verkiantis jaustukas."

Jessica reaguoja į kritiką

Nr. Nors ji nepaminėjo įrašo ar kritikos tiesiogiai, daugiau nei akivaizdu, kad „Instagram“ įrašas, kuriuo ji pasidalino lapkričio 7 d., buvo jos atsakymo būdas.

"Šiandien man reikėjo būti savo studijoje, nes čia aš įžeminau save ir gydau, Jessica parašė vaizdo įrašą, kuriame ji dainuoja savo studijoje, prieš tai remdamasi žmonių komentarais ir vertinimais, kurie labai skaudina. Tiek, kiek išmokau blokuoti destruktyvų triukšmą, žmonių komentarai ir vertinimai vis tiek gali labai įskaudinti jų nepaliaujamą kamantavimą „tu niekada nebūsi pakankamai geras“, – tęsė ji. Svarbiausias dalykas, kurį išmokau per pastaruosius 5 metus, kai alkoholis nebuvo pabėgimo sargas, yra tai, kad GALIU ir VISADA tai išgyvensiu.Aš galiu beveik viską, kas man pakankamai rūpi, kad galėčiau susimąstyti. Esu esantis. Esu giliai įkvėptas. Esu pasiryžusi. Esu sąžiningas. Man rūpi kiti žmonės."

"Jessica tęsė, kad jaučia užuojautą dėl neapykantos, kurią kai kurie žmonės gali taip be vargo ir taip intensyviai išsipasakoti socialinėje žiniasklaidoje ar apskritai žiniasklaidoje, ir pridūrė: visi turime savo dienų, kai norime būti, atrodyti, daryti ir jaustis geriau. Niekas nėra vienas su tuo jausmu, kurį galiu tau pažadėti. Pabudau tuo pačiu metu nerimastingas ir nepasitikintis savimi, bet taip pat piktas ir besiginantis kaip kai kurie iš jūsų. Žinau, kas man tinka, tai yra paleisti ir tiesiog dainuoti žiūrint tiesiai į veidrodį, tiesiai į akis, kad iš tikrųjų pamatyčiau ir suprasčiau save. Galiu susieti su savo širdies plakimu. Esu stabilus ir stiprus. Aš esu namuose. Jessica baigė savo įrašą sakydama: Niekas ir niekas neatims iš manęs džiaugsmo. Galite priartėti, bet tai priklauso man. Jūsų taip pat turėtų būti."

100 svarų svorio metimas ir blaivumas

"Jessica per pastaruosius kelerius metus buvo didžiulėje svorio metimo ir blaivybės kelionėje. Ji atviravo apie savo kovą su priklausomybe savo 2023 m. atsiminimuose „Open Book“, sakydama, kad žudė save tabletėmis ir alkoholiu, tačiau dabar jau penkerius metus yra blaivi, kaip minėta aukščiau esančiame jos „Instagram“ įraše. Ji taip pat nesidrovėjo kalbėti apie savo neįtikėtiną svorio metimo kelionę, kurią ji pradėjo 2023 m., gimus dukrai Birdie, ir dar rugsėjį pasakė Extra Terri Seymour, kad didžiausias veiksnys buvo pakeisti jos mitybą, sakydama: Nuėjau pas mitybos specialistą ir turėjau susitvarkyti savo mitybos įpročius."

Šis įrašas buvo atnaujintas nuo tada, kai buvo iš pradžių paskelbtas, įtraukiant naujausius faktus

Jessica Simpson naujame „Instagram“ įraše blyksteli ištemptomis kojomis

Jessica aiškiai neleidžia, kad negatyvas, susijęs su naujausiu prieštaringai vertinamu įrašu, jos nuviltų arba neleistų vėl skelbti, nes ji grįžo į „Instagram“ su nuostabia nuotrauka, kurioje matomi jos 100 svarų svorio rezultatai. praradimas daug malonesniu būdu!

Lapkričio 17 d. Jessica pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja su savo mama Tina Ann Drew – tai verčia manyti, kad šeimoje veikia geri genai! - vilkėdama nuostabią suknelę ilgomis rankovėmis iš savo Jessica Simpson kolekcijos su seksualiu šlaunų skeltuku, kuris puikiai išryškino jos, atrodytų, nesibaigiančius, tonuotus, įdegusius segtukus. Jessica papuošė suknelę prašmatniu juodu juosmens diržu ir kaubojiškais batais, o jos plaukai buvo dėvimi glotniu, bet šokinėjančiu drabužiu.

Gerbėjai giria Džesikos stilių

"Komentarų skiltis šį kartą buvo daug malonesnė, o gerbėjai gyrė viską – nuo Jessicos stiliaus iki sulieknėjusios, bet sveikai atrodančios išvaizdos ir kt. Man patinka, kaip tu sukūrei šią suknelę, pagyrė vieną gerbėją, po to sekė ugnies jaustukas ir raudonos širdelės jaustukas. Ta suknelė! sušuko kitas, po kurio sekė trys ugnies jaustukai."

"Labai myliu suknelę, pridūrė kitas gerbėjas, o po jo – raudonos širdelės jaustukas.Suknelė, kaip galite įsivaizduoti, komentarų skiltyje sulaukė daug daugiau meilės, kaip ir Jessica plaukai! Plaukų pavydas! – pasakė kitas, po kurio sekė jaustukas širdies akys. Čia tu nuostabiai atrodai Jessica, pagyrė kitas gerbėjas, kuriam patiko kiekviena išvaizdos dalis, o po jos – jaustukas su širdies akimis."

Kategorija: