Ši istorija buvo atnaujinta nuo pradinės paskelbimo datos, kad būtų įtraukti naujausi faktai

Ką tik buvo paskelbta, kad princui Harry ir Meghan Markle buvo įteiktas Roberto F. Kennedy žmogaus teisių apdovanojimas už tai, kad karališkoji šeima iššaukė struktūrinį rasizmą, o Piersas Morganas greitai išreiškė savo nepritarimą!

Piers Morgan nepritaria princo Harry ir Meghan Markle žmogaus teisių apdovanojimui

Už savo naujausią tiradą prieš Sasekso hercogą ir kunigaikštienę 57 metų Piers Morgan Uncensored laidų vedėjas pavadino tai, kad jie gaus prestižinį žmogaus teisių apdovanojimą, „absoliučiai šlykštu.Pirmadienį, lapkričio 21 d., „Fox & Friends“ serijoje Morganas pasakė: „Manau, kad Kerry Kennedy, atvirai kalbant, yra visiškai šlykštu ir gėda, kad šitaip šmeižia savo tėvo vardą ir atminimą. Idėja, kad šie du mažieji grifteriai, metę karališkąsias pareigas, metė Didžiąją Britaniją, išnaudojo ir sumetė savo karališkuosius titulus už šimtus milijonų dolerių tiesiai į užpakalinę kišenę, o mintis, kad jūs patys juos giria kaip kažkokius didvyrius Amerikoje. savotiška karališkoji šeima, jei norite, Kennedys, tai tikrai įstringa mano stemplėje.“

„Ir aš manau, kad jie turėtų tai permąstyti, nes manau, kad tai tik man, tai įkūnija šiuolaikinių įžymybių negalavimą, kai du žmonės eina iš kelio išmesti savo šeimas per nacionalinę televiziją“, – tęsė Morganas. , prieš pradėdamas paminėti faktą, kad Sasekso gyventojai, jo nuomone, deda visas pastangas, kad „pultų“ monarchiją. „Haris išleidžia šią knygą, ir jis ketina tai daryti iš naujo savo tėvui, kuris dabar yra karalius, kuris, žinoma, vis dar gedi dėl savo motinos mirties.”

„Jūs turite Meghan Markle, kuri buvo maždaug dviprasmiška aktorė, kuri ištekėjo į šeimą, pasiėmė mūsų mėgstamą princą, nusivežė jį į Ameriką ir dabar visą laiką praleidžia bandydama pulti monarchija“, – pridūrė jis. „Ir aš atsiprašau, bet kaip monarchistas ir kaip žmogus, kuris myli šią šalį, manau, kad tai visiškai pasipiktinantis, kad Kennedy jiems dabar suteikia garbės ir prestižo skraistę bei herojus vadina Tiesą sakant, manęs neapleidžia žodžiai. „

Splash News

Piers Morgan k altina princą Harį ir Meghan Markle „bandymu pavogti karališkosios šeimos griaustinį“

"Spalio mėn. Morganas dar kartą išreiškė savo nuomonę apie Saseksą, kai apk altino juos bandymu pavogti karališkosios šeimos griaustinį, nes jie išleido naujas oficialias nuotraukas, praėjus vos dviem dienoms po karaliaus Karolio III, karalienės konsortės Camilla, princo. Williamas ir Kate Middletonas išleido savo.Taip!"

"Lažinuosi milžiniškomis sumomis dolerių, kad per 48 valandas po to, kai Bekingemo rūmai išleis naują oficialią karaliaus Karolio III, karalienės konsortės Kamilės ir naujojo Velso princo ir princesės nuotrauką, atsiras karališkieji griuvėsiai. Morganas parašė savo „oficialią“ nuotrauką savo spalio 5 d. Sky News straipsnyje."

SKAITYTI DAUGIAU: negalime patikėti tuo, ką Piersas Morganas sako apie princo Harry ir Meghan Markle „labdaringą“ kelionę į JK socialiniame tinkle „Twitter“

Dvi Sasekso nuotraukas padarė įžymybių fotografas Misanas Harrimanas prieš „One Young World“ viršūnių susitikimo atidarymo ceremoniją Mančesteryje, Anglijoje, praėjusį mėnesį. Vienoje nuotraukoje Meghan matoma vilkinti drąsų raudoną kombinezoną, o šalia jos pilku kostiumu stovi princas Harry ir laiko už rankos, o kitoje – nespalvota nuotrauka, daryta iš šono, taip pat iš to paties įvykio. O Morganas nesidrovėjo pareikšti savo nuomonės apie princo Harry ir Meghan nuotrauką, palyginti su oficialia Bekingemo rūmų paskelbta nuotrauka.

"Tai dabartinis ir būsimasis Jungtinės Karalystės ir Sandraugos monarchas, sakė buvęs „America&39;s Got Talent“ teisėjas, kalbėdamas apie karaliaus ir karalienės sutuoktinio, pozuojančių su princu Williamu ir princese Kate, nuotrauką. Taigi jie yra didžiausios žvaigždės pasaulyje, pralenkiančios bet kokių pramoginių ar sporto varžovų įžymybių galią."

"Meghan ir Harry, priešingai, dabar yra tik pora B sąrašo norinčių asmenų, kurie apsimeta, kad turi karališkąją galią, kad galėtų iš to užsidirbti pinigų, tęsė jis. Iki šiol jie sustiprino savo karališkąjį statusą, nuolat išmesdami karališkąją šeimą ir monarchiją visiems, kurie įteiks jiems didelį čekį. Bet ta stiebas labai sensta."

"Morganas ir toliau perspėjo Sasekso gyventojus, sakydamas, kad mano, kad karaliaus Charleso kantrybė Harry ir Meghan senka pavojingai. Jis paklausė: kiek kartų jie dar gali viešai dejuoti, kokios baisios jų šeimos, kol mes visi nustojame klausytis? O tiksliau – kiek kartų karalius Charlesas jiems leis?"

"Jis žino, kokią žalą karališkajam prekės ženklui daro tai, kad šie du valdo neoficialų varžovų karališkąjį ūkį, kuris neatlieka jokių pareigų, bet melžia titulus siekdamas didžiulės asmeninės komercinės naudos ir nuolat puola šeimą ir instituciją, – tęsė Morganas. Jis teigia, kad princo Harry prisiminimai ir būsimi Sasekso „Netflix“ dokumentiniai filmai, jo nuomone, nulems jų būsimą vaidmenį karališkojoje šeimoje!"

"

Gyvenimo istorijų vedėja rašė: Sparčiai iškyla du dalykai, dėl kurių karalius gali juos atmesti. Pirmoji – tai daug triukšmo sukėlusi Harry knyga, kurioje, be abejo, bus begalė naujų šnipinėjimo apie tai, kaip blogai su juo ir jo žmona buvo elgiamasi dėl to, kuo jie nori, kad mes patikėtume, nepateikdami jokių faktinių įrodymų, o tai yra baisūs. bejausmiai, rasistiniai karališkieji asmenys. Antrasis yra jų būsimas „Netflix“ dokumentinis serialas, tariamai apie jų nuostabiai įkvepiančią meilės istoriją (perduokite vėmalų kibirą), kuri, be abejo, padarys tą patį."

Jei būčiau karalius Charlesas, labai aiškiai pasakyčiau, kad jei iš Harry ar Meghan lūpų išspjaus dar vienas viešos kritikos žodis, iš jų bus atimti likę titulai kartą ir visiems laikams, rašo Piersas Morganas. .https://t.co/UfXO1src4W- Sky News Australia (@SkyNewsAust) 2023 m. spalio 4 d.

"Morganas baigė savo kūrinį pasakydamas skaitytojams, ką jis darytų, jei užimtų naujas karaliaus pareigas, ir pridūrė: Taigi, jei būčiau karalius Charlesas, ir nepaisant to, kad jis vis dar myli savo pasiklydusį sūnų, aš d jiems labai aiškiai parodykite, kad jei dar vienas viešos kritikos žodis apie karališkąją šeimą ar monarchiją išspjaus iš jų išlepintos, teisėtos, dėmesio siekiančios burnos, iš jų bus atimti visi likę titulai ir jie bus išmesti į šiukšliadėžę. buvęs karališkasis nereikšmingas. Ir patikėk manimi, tame nėra jokių žaliavų."

Splash News

Pierso Morgano mintys apie princo Harry memuarus

Natūralu, kad Piersas Morganas nesidrovėjo pareikšti savo nuomonės apie princo Harry prisiminimų knygą, kuri, kaip dabar žinome, vadinsis Spare ir turi būti išleista 2023 m. sausio 10 d. Ir savaime suprantama – jis buvo mažiau nei nemokamai!

"Esu tikras, kad jo tėvas tuo džiaugiasi, pirmadienį, spalio 31 d., savo TalkTV laidoje Piers Morgan Uncensored sakė Morganas, prieš teigdamas, kad atsiminimų laikas negalėjo būti ilgesnis. netinkama! Jei buvote karalius Charlesas ir pastaruosius dvejus metus gedėjote savo motinos ir tėvo, tęsė jis. Tai šeima, apie kurią mes kalbame, jie susižavėjo Oprah, ar jie tikrai ketina tai padaryti dar kartą knygoje?"

"Morganas vėliau verkė Sasekso hercogui, o istorikė ir karališkoji ekspertė Tessa Dunlop, kuri taip pat dalyvavo laidoje, kartu su karališkosios autorės Katie Nicholl pasiūlė nustoti apie tai kalbėti, jei princas Harry ir Meghan jį labai erzina sakydama: ar žinai, jei nenorite, kad ši knyga pasisektų, jei ji jus taip nervina, nustokite apie tai kalbėti! Tai viskas, ką turiu tau pasakyti."

"

O ne, pavyks. Tai bus didžiulis numeris vienas, tai bus bestseleris, prognozavo Morganas.Tai ne mano argumentas, jis turi gauti savo pinigus eidamas ten ir plakdamas. Noriu pasakyti, kad jis niekina įstaigą ir jos vadovus, kurie jam suteikė titulą."

2023 m. sausio 10 d. skaitytojai visur taps reikšmingo leidinio – Sasekso hercogo princo Harry istorijos – dalimi. Asmeninį ir emociškai galingą SPARE išleis @transworldbooks, remdamas dvi specialias labdaros organizacijas. Išsami informacija adresu https://t.co/3y6Vh4WRbx. pic.twitter.com/r3yXdWdt6K- Penguin Books UK (@PenguinUKBooks) 2023 m. spalio 27 d.

"Dunlopas turėjo labai skirtingą nuomonę nei Morganas ir gynė kunigaikštį teigdamas, kad jis nuo pat pirmos dienos buvo užaugintas auksinės žuvelės dubenyje, taip pat vadino Meghan savo gelbėtoja ir pasiūlė karališkajai šeimai tiesiog nušveisti knygą. nuo pečių, kai jis bus išleistas kitais metais. Morganas nesutiko ir pridūrė, kad princui Harry neturėtų būti leista kurti šios knygos."

Kategorija: