SheFinds gauna komisinius už pirkinius, įsigytus naudojant šiame įraše pateiktas nuorodas.

Atrodo, kad Juodojo penktadienio išpardavimai buvo populiarūs nuo spalio mėnesio, bet būkime atviri, geriausi pasiūlymai tik dabar pasiekiami. Artėja Juodojo penktadienio savaitgalis ir pagaliau pasirodo tiek daug teisėtų didžiulių išpardavimų. Ir štai ateina tikrai geras dalykas: „Nordstrom Rack“ ką tik paskelbė, kad šį vakarą vidurnaktį EST arba 21 val. PST, jie sumažins papildomus 60 % nuolaidą išperkamoms prekėms. Tai reiškia, kad tokie dizaineriai kaip Frame ir Stuartas Weitzmanas gaus 87% nuolaidą.Rekomenduočiau jums perskaityti muitą, įtraukti prekes į krepšelį ir nustatyti žadintuvą šiam vakarui – šios kainos per geros.

Nordstrom Rack Black Friday 2023 pasiūlymai

Šiais metais mažmenininkas su nuolaidomis savo renginį vadina Rack Friday at Nordstrom Rack ir tęsis nuo šio vakaro, lapkričio 23 d., trečiadienio, 21 val. EST iki pirmadienio, lapkričio 28 d. Sandoris suteikia papildomą 60% nuolaidą; kainos bus tokios kaip pažymėtos, atsiskaitant kodo nereikia. Renginys prasidės internete po kelių valandų, o parduotuvėje – penktadienį, lapkričio 25 d. (Psst-Savvy Rack pirkėjai žino, kad parduotuvės pasiūlymai yra geriausi.) Išpardavimas taip pat turi naujų nuolaidų. Siūlomi prekių ženklai: „Adidas“, „Frame Denim“, „Stuart Weitzman“, „Gucci“, „Madewell“, „NARS“, „Rag & Bone“ ir kt.

Prekės ženklo atstovo teigimu, „Nordstrom Rack siūlo ribotą laiką Barefoot Dreams, miegui skirtų drabužių ir kitų dovanojamų prekių pasiūlymus“.

Atrinkome kai kuriuos redaktorių pasirinktus iš pardavimų (toliau), bet pirmiausia trumpą PSA apie specialų grąžinimo politikos pakeitimą, apie kurį jie paskelbė, kad apskritai apsipirkti šventinėmis dienomis šiek tiek lengviau.

Pailgintas atostogų grąžinimas

Be papildomos 60 % nuolaidos per Juodojo penktadienio savaitgalį, norime atkreipti dėmesį į parduotuvės pratęstą atostogų grąžinimo politiką. Prekės, įsigytos nuo 10/3/22 iki 12/24/22, turi būti grąžintos iki 1/15/23 arba 45 dienų po pirkimo – atsižvelgiant į tai, kas vėliau. Grąžinti galima paštu arba nemokamai artimiausioje JAV „Nordstrom Rack“ parduotuvėje arba JAV „Nordstrom“ parduotuvėje.

1. Madewell The Perfect Vintage džinsai aukštu juosmeniu tiesiomis kojomis (numatoma kaina su 60 % nuolaida: 46,18 USD, sumažėjo nuo 128 USD)

"Šie itin glostantys džinsai kilę iš kultinės Madewell Perfect Vintage Jeans kolekcijos, kuri yra tokia populiari, kad ji turi savo slapyvardį (PVJ). Dėl 1% spandekso medžiagos tiesi versija turi šiek tiek patrauklumo, tačiau apžvalgininkai teigia, kad jie išlaiko savo formą. Jie atitinka dydį, o šis konkretus vidutinis skalbimas buvo vadinamas universaliu ir tinka prie visko. Paprastai dėl kokybės jie šiek tiek kainuoja – 128 USD.Tačiau „Nordstrom Rack BF“ išpardavimo metu jie puikiai įkainoti su 65% nuolaida. Paskubėk – šis stilius sandėlyje išliks neilgai"

2. NARS Climax akių šešėlių paletė (numatoma kaina su 60 % nuolaida: 9,98 USD, sumažėjo nuo 49 USD)

Šioje visų mėgstamo makiažo prekės ženklo NARS riboto leidimo akių šešėlių paletėje yra devyni dūminiai atspalviai TIK 10 USD. Šis sandėlyje išliks neilgai.

3. Rag & Bone Cannon Lug Sole Bootie (numatoma kaina po 60 % nuolaidos: 71,99 USD, sumažėjo nuo 595 USD)

Jei ieškote kovinių batų su kištuku, jie puikiai tiks. Patikrinome „Outnet“ ir kitas svetaines ir tai yra geriausia juodojo penktadienio kaina.

4. FRAME Le High Raw Hem kulkšnies tiesių kojų džinsai (numatoma kaina su papildoma 60 % nuolaida: 25,58 USD, sumažėjo nuo 228 USD)

Šie kultinio džinsinio prekės ženklo FRAME džinsai su neapdorotu apvadu kainuoja beprotiškai. Mums patinka, kaip jie puikiai derina tiesius džinsus ir ryškų siluetą. Spalva neabejotinai šviesi, todėl gali tekti palaukti iki pavasario, kad galėtumėte juos avėti – arba jie labai gerai atrodo su aulinukais, kaip avi modelis.

5. Namų ilgesio moliūgų skynimo žvakė (numatoma kaina su 60 % nuolaida: 5,32 USD, sumažėjo nuo 34 USD)

"Ši žvakė reguliariai patenka į geriausių rudens žvakių sąrašą. Tai taip skanu, subtiliai ir tobula sezoninė nuotaika."

6. Dr. Scholl's Hey Ya Gore Bootie (numatoma kaina su 60 % nuolaida: 24 USD, sumažėjo nuo 120 USD)

Šiuo metu labai mėgstami b alti arba kreminės spalvos Chelsea batai, ir mums patinka šios juodos ir b altos spalvos versijos universalumas.

7. „Gucci“ 61 mm „Cat Eye“ akiniai nuo saulės (numatoma kaina su 60 % nuolaida: 54 USD, sumažėjo nuo 610 USD)

"Žinoma, šie katės akių akiniai yra šiek tiek labiau madingi nei kasdieniai, tačiau autentiškiems Gucci rėmeliams ši kaina nenugalima. Suteikite savo išvaizdai tendencijos su šiais dideliais vėžlių saulėlydžiais."

8. „Hudson Noa“ aukšti tiesūs apkarpyti džinsai (numatoma kaina su 60 % nuolaida: 27,99 USD, sumažėjo nuo 195 USD)

Mums patinka šių aukštos kokybės Hudson džinsų neapdorotas kraštelis. Patikrinome Hudson svetainę ir Saks Off Fifth ir tai yra geriausia šių džinsų kaina juodajam penktadieniui.

Kategorija: