Allison Janney apsuko galvą ir, kai ji dalyvavo „Žmonių, kurių nekenčiame“ Los Andželo vestuvių premjeroje trečiadienį, lapkričio 16 d., dėka savo nuostabios ir visiškai permatomos suknelės!

Allison Janney Sheer Naeem Khan suknelė

63 metų „Oskaro“ laureatė ant raudonojo kilimo lipo juoda, permatoma, iki grindų siekiančia Naeemo Khano suknele, kuri taip pat buvo padengta blizgučiais, taip pat aukštu, ilgu kaklu. rankovėmis ir iškirptomis kryžminėmis detalėmis išilgai rankų.Ji užbaigė savo išvaizdą su paprastais juodais aukštakulniais, o savo blizgančią bobą padarė glotniu ir tiesiu stiliumi, o kirpčiukai buvo tvarkingai nubraukti į šoną ir užkišti už ausų. Dėl makiažo Allison pasirinko ryškias juodas ir sidabrines dūmines akis, kurios papildytų suknelės wow faktorių, o tai, mūsų nuomone, buvo puikus pasirinkimas!

Splash News

Gerbėjai ploja Allison mados pareiškimui

"Aktorės „Aš, Tonija“ išvaizda buvo išdidžiai pasidalinta Naeemo Khano „Instagram“ paskyroje, o daugybė Allison gerbėjų plojo jai ir dizaineriui už tai, kad taip atrodo! Ikoniška akimirka, ji nepriekaištinga, rašė vienas gerbėjas. Karalienė Allison Janney gali atrodyti bet kokia, kaip tik nori, pažymėjo kitas. Ji nežaidžia! Gauk, siautėjo dar vienas, po kurio – raudonos širdies jaustukas. Rūkyti! sušuko kitas gerbėjas, o po jo – trys ugnies jaustukai."

SKAITYTI DAUGIAU: Mariah Carey ką tik išėjo su visiškai permatoma suknele būdama 53 metų ir atrodo geriau nei bet kada!

Splash News

Kristen Bell dėvi Erdemą „Žmonių, kurių nekenčiame vestuvėse“ premjera

Aktorė Lou buvo ne viena ant raudonojo kilimo, nes prie jos prisijungė jos kolegos Kristen Bell ir Benas Plattas. 42 metų „Frozen“ žvaigždė taip pat žengė blizgučių keliu – juk artėja švenčių metas – ir atrodė nuostabiai su tamsiai mėlyna blizgučiais puošta Erdem suknele, kuri buvo šviesesnės mėlynos ir bronzinės spalvos. Jos šukuosena ir makiažas buvo labai paprasti, kad suknelė pritrauktų visą dėmesį, ir pasirinko ryškius juodus aukštakulnius, kad užbaigtų išvaizdą.

Kategorija: