Apsvarstykite, kaip dažnai pakeliate telefoną per dieną. Dabar pagalvokite apie daugybę telefono naudojimo būdų – ar tai būtų darbo el. laiškų siuntimas ir gavimas, pirkiniai „Amazon“, apmokėjimas kredito kortele ar tiesiog paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje, kad praleistumėte laiką. Turint tai omenyje, prasminga, kad jūsų telefone yra saugoma daugybė asmeninės informacijos. Kiekvienas, gavęs prieigą prie jūsų įrenginio, gali daug sužinoti apie jus – ir daug tų duomenų geriau palikti privačius.

Taigi, ką galite padaryti, kad jūsų iPhone būtų apsaugotas nuo smalsių akių? Aktyvumas labai padeda.Kaip ir vengiant šių trijų dažniausiai pasitaikančių „iPhone“ naudotojų klaidų, kurios kelia pavojų jų asmeniniams duomenims. Technikos ekspertas Mattas Payne'as, Width.ai generalinis direktorius, informuoja apie dažniausiai pasitaikančias iPhone duomenų klaidas ir kaip jas ištaisyti.

1 klaida: nenaudojamas slaptažodis

„Viena iš dažniausiai pasitaikančių iPhone naudotojų klaidų yra slaptažodžio nenaudojimas savo prietaisams užrakinti“, – atskleidė Payne. „Tai kelia pavojų jūsų asmeniniams duomenims, jei jūsų telefonas būtų pamestas arba pavogtas. Norėdami tai išspręsti, tiesiog eikite į „Settings“> „Touch ID & Passcode“ ir įjunkite slaptažodžio funkciją.“

2 klaida: neatnaujinama į naujausią iOS versiją

Kita klaida, kuri kelia pavojų jūsų iPhone, yra neatnaujinimas į naujausią iOS versiją, pasak Payne’o: „Apple reguliariai išleidžia naujinimus, kuriuose yra saugos pataisų, skirtų apsaugoti jūsų įrenginį nuo pažeidžiamumų“, – sakė Payne'as. „Jei norite atnaujinti įrenginį, eikite į Nustatymai> Bendrieji> Programinės įrangos naujinimas“.

3 klaida: netikrinamos automatiškai generuojamos saugos rekomendacijos

„Jei eisite į „Nustatymai“> „Slaptažodžiai“, sistema kartais įspės vartotoją apie „Saugumo rekomendacijas“, – sakė Payne'as. „iPhone gali saugiai stebėti jūsų išsaugotus duomenis ir slaptažodžius įrenginyje ir sukurti atitinkamą įspėjimą vartotojui, jei šie duomenys atsiranda duomenų nutekėjimo metu. Gali būti, kad kelios naudotojo paskyros naudoja tą patį slaptažodį ir ji yra pažeidžiama, nes ji gali būti susijusi su duomenų nutekėjimu.“

Reguliariai tai tikrinant ir imantis atitinkamų atsakomųjų priemonių, pvz., slaptažodžių keitimas arba dviejų veiksnių autentifikavimo (2FA) įjungimas, gali dar labiau sustiprinti jūsų saugumą, patvirtino Payne.

Nesijaudinkite, jei visą laiką darėte šias klaidas. Niekada nevėlu paversti klaidą galimybe sužinoti daugiau apie tai, kaip sustiprinti telefono apsaugą ir apsaugoti asmeninius duomenis.

Kategorija: