Artėjant Padėkos dienai, galbūt planuojate kelionę į Costco desertų skyrių, kur pavalgyti po didžiojo šventinio patiekalo. Kai kurių „Costco“ gerbėjų teigimu, geriausia vengti parduotuvės „Junior’s Mini Cheesecakes“, nes jie kreipiasi į socialinę žiniasklaidą, norėdami skųstis (ir paaiškinti, kodėl vengia) produktu. Kai kurie net apibūdino pyragus kaip „nusivylimą“ ir „pinigų švaistymą“. Taigi, ko nemėgti iš pažiūros skanių mini sūrio pyragų?

Kodėl „Costco“ gerbėjai tramdo „Junior“ mini sūrio pyragus

Kai kurių pirkėjų nuomone, geriausia būtų pasilikti prie Kirklando moliūgų pyrago arba b altojo šokolado kakavos bombų, rastų Costco. Populiari Instagram paskyra @costcobuys neseniai Costco šaldiklio skyriuje paskelbė vaizdo įrašą apie Junior’s Mini Cheesecakes, kad praneštų, kad jų jau galima įsigyti parduotuvėse, o komentatoriai greitai pasidalijo savo neigiama patirtimi su desertu.

Produkte, kuris tiekiamas šaldytoje dėžutėje, yra 24 mini sūrio pyragaičiai iš mylimo Niujorko prekės ženklo Junior’s, įskaitant originalaus skonio ir dar du variantus – šokolado arba braškių sūkurį. Pagrindinis trūkumas perkant šiuos, kaip rašė klientai komentaruose, buvo tai, kad jie buvo be plutos, o tai yra didelis pritaikymas sūrio pyragų mėgėjams, kurie yra pripratę prie auksinės plutos ant mėgstamo pyrago.

„Niekas to negauna! Aš mėgstu sūrio pyragus ir tai buvo didžiulis nusivylimas.Visai neblogai“, – rašė vienas „Costco“ klientas, o kitas sušnibždėjo: „Tai ne tas pats be plutos! Kažkas kitas atsakė: „Sutinku!! MAN MYLIU SŪRIŲ PYGALĮ ir tai tikrai buvo nusivylimas! Aš viską išmečiau!!" Vienas kitas vartotojas pakomentavo: „Tai nebuvo gerai. Tešlos ir buvo tikrai nuobodus skonis visiems. Taip pat nebuvo daug komentarų, kurie palankiai vertina pyragus, todėl galbūt atsargūs pirkėjai labiau linkę paragauti „Costco“ deserto su puikiais atsiliepimais apie artėjančias šventes.

Kaip pranešė Eat This, Not That , IG paskyroje @snackbetch pirmą kartą 24 vienetų pakuotę rado Costco dar kovo mėnesį, ir net tada reakcija į desertą buvo įvairi. Vienas vartotojas įspėjo kolegas pirkėjus: „ĮSPĖJIMAS, kad šiose nėra GRAHAM CRACKER CRUST, jei esate panašus į mane ir laukiate tokio derinio, liksite nusivylę, aš atsinešiau juos namuose ir atplėšiau, kad sužinočiau per vėlai.

Manome, kad iš Costco visada galite parsinešti ką tik iškepto (ir pripažinto) pekano pyrago arba moliūgų skonio sūrio pyrago!

Kategorija: