Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinio paskelbimo datos, kad būtų įtraukta daugiau ekspertų įžvalgų.

Visi stengiamės rasti būdų, kaip padaryti odą skaistesnę. Tačiau visų odos jautrumas ir tekstūra skiriasi, o tai reiškia, kad nėra vieno visiems tinkamo dydžio, kai kalbama apie odos priežiūrą. Jūsų oda yra langas į jūsų vidinę sveikatą, todėl jei kažkas neveikia išorėje, tai beveik visada atsispindės išorėje. Dėl šios priežasties jūsų odos išvaizda dažniausiai priklauso nuo jūsų įpročių, dietos, hidratacijos ir gyvenimo būdo.

Tačiau visada yra nedidelių patarimų ir gudrybių, kurias galite išbandyti, kad oda atrodytų lygesnė ir natūralų švytėjimą, kai esate prispaustas. „Emmy“ apdovanojimą pelniusios makiažo meistrės Janelle Thomason, „Cosmakery Cosmetics“ įkūrėjos, paklausėme, ką galite padaryti ryte, kad gautumėte nepriekaištingą odą, kuri neleistų žmonėms mirti.

Shutterstock

1 eksperto patarimas – pereikite prie putų pagrindu pagaminto pagrindo

Vienas dalykas, kuris vaidina svarbų vaidmenį jūsų odos išvaizdai, yra naudojami produktai. Nesvarbu, ar produktas atrodo per daug pyragas, ar nusidėvi per dieną, naudojant makiažą, kuris netinka jūsų unikaliam odos tipui ir tekstūrai, oda tikrai gali pablogėti arba pabloginti trūkumus. „Jei norite nepriekaištingai atrodančios odos, išbandykite putų pagrindą. Mousse pagrindo makiažo pagrindai yra reti ir sunkiai prieinami, bet oho, jie daro skirtumą. Thomasonas sako.

Dažniausios veido makiažo priemonės yra pudra arba skysta, tačiau jos abi turi gana didelių trūkumų – pudra gali turėti sausinantį poveikį, o skysti makiažo pagrindai gali ištirpti per dieną.Tai taip pat gali sustiprinti tai, ar turite sausą ar riebią odą. „Putėsių pagrindu pagaminti makiažo pagrindai, tokie kaip „Cosmakery“ švarus, žiaurus, veganiškas variantas, gali imituoti tikrąją odą ir nepriekaištingai susimaišyti, nepaisant tipo ar tekstūros. Raktas į nepriekaištingą odą – naudoti makiažą, kuris atrodo natūraliai ir paryškina natūralias savybes.

Shutterstock

2 – Nuvalykite makiažo šepetėlius

Be to, dar vienas dalykas, kuris vaidina svarbų vaidmenį jūsų odos išvaizdai, yra naudojami šepetėliai. Tai vienas esminių jūsų kasdienės makiažo veiksmų, kurio nereikėtų pamiršti.

„Vienas didžiausių gyvenimo būdo pokyčių, kuriuos moteris gali padaryti, kad oda būtų geresnė, yra senus makiažo šepetėlius pakeisti naujais veganiškais šepetėliais. Kai kurie makiažo šepetėliai yra pagaminti iš voverės plaukų ir gali turėti kenksmingų bakterijų, jei jie nėra tinkamai išvalomi. Thomasonas sako.

Shutterstock

Naudojant senus ar prastos kokybės šepetėlius gali susidaryti netolygi tekstūra ir atsirasti įtrūkimų, todėl labai svarbu reguliariai valyti ir pakeisti šepetėlius. Tai taip pat gali turėti įtakos jūsų makiažo išvaizdai, kai ją užtepsite!

Nuoseklumas yra labai svarbus, todėl kasdienybė, kurios laikotės, vaidina didžiulį vaidmenį jūsų odai. Atidumas apie naudojamus produktus yra svarbus veiksnys, o pirmasis būdas sužinoti, kokius produktus turėtumėte naudoti, yra suprasti savo odos tipą. Nors kiekvieno oda yra individuali, putų pagrindo pridėjimas yra saugus pasirinkimas, kuris padės visų tipų odai pasiekti sklandų, tolygų spindesį, kuris išlieka.

Shutterstock

Be to, svarbų vaidmenį atlieka ir apgalvojimas, kokius šepetėlius naudojate ir kaip reguliariai juos valote. Abu šie dalykai yra patobulinimai, kuriuos galite atlikti savo rytinio makiažo rutinoje, kad kiekvieną dieną matytumėte ilgalaikius odos pokyčius.

Kategorija: