Kaip ir dauguma moterų, per Covid įsimylėjau minkštas liemenėles ir niekada nežiūrėjau atgal. Liemenėlės be virvelių yra kaip suaugusiems skirtos treniruočių liemenėlės versija (išskyrus tai, kad dabar galime jas užpildyti). Jie pagaminti iš minkštiausių medžiagų, suteikia reikiamą atramą, o kai kuriais atvejais – ir paminkštinimą. Jie yra pakankamai patogūs, kad juos būtų galima nešioti valandų valandas, be to, o dieve, atsikrauk šito jausmo dienos pabaigoje. Rinkoje yra daug minkštų liemenėlių (įskaitant itin pigias „Amazon“), bet aš galiu asmeniškai garantuoti, kad „Spanx“ liemenėlė – ir, matyt, Kylie Jenner taip pat jai patinka, nes ji ką tik suteikė jai didelį pritarimą. Instagram FEED įrašas. Taip.

Kylie Jenner CFDA apdovanojimų liemenėlė

Lapkričio 8 d. Kylie savo „Instagram“ paskyroje pagyrė savo „glam“ komandą už nepriekaištingą plaukų ir makiažo darbą 2023 m. CFDA apdovanojimuose. Ariel ir Jesus Hair makiažas jį užmušė, o Kylie atrodė nepriekaištingai su aukštai skeltu Mugler suknele renginyje, kuriame sesuo Kim atsiėmė Amazon inovacijų apdovanojimą už savo prekės ženklą Skims. Tai buvo didelė naktis Kardashian-Jenner įgulai, bet dar didesnė naktis patogioms liemenėlėms visur.

Nuotraukų galerijoje Kylie matosi nepriekaištingą veidą prigludusiu chalatu, o spustelėjus į ketvirtą skaidrę – nuogos spalvos liemenėlę. MANO liemenėlė, tai yra!

Kylie Jenner „Instagram“.

Nors Kylie jos nedėvėjo vakare (vis dėlto jos suknelė buvo ant peties), man patinka, kad ji padovanojo šiek tiek meilės (ir pagrindinę platformą) itin patogioms, nesusitraukiančioms liemenėlėms. Aš turiu galvoje, ką dar norėtumėte dėvėti valandas ir valandas, kai ruošiatės puikiai?

Bra-llelujah! „Bralette“ sąžininga apžvalga

Nuo karantino be pertraukos nešioju prekės ženklo Bra-llelujah Lightly Lined Bralette (48 USD). Prieš pereinant prie švelnesnės pusės, prisipažįstu, kad buvau užkietėjęs originaliai su pamušalu Bra-llelujah. Originalas taip pat yra labai patogus, palyginti su kitomis pamušalu liemenėlėmis, ir yra tobula marškinėlių liemenėlė. Tačiau kai nustojau važinėti į miestą darbo reikalais, nusprendžiau išbandyti dar mažiau ribojančią prekės ženklo versiją. Aš esu B taurės, todėl man reikia versijos su paminkštintais puodeliais. Šią liemenėlę dėviu su b altais marškinėliais, b altais megztiniais, atletiškai atrodančiais (dar žinoma, kai dėviu antblauzdžius ir megztinį ir apsimetu, kad treniruojuosi vėliau tą dieną). Nešioju jį žygiuose. Nešioju jį savo tėvų namuose, kai noriu jaustis patogiai naktį, bet neatlaisvinti spenelio. Kai kraunuosi krepšį nakvynei ar bet kokiai kelionei, negaliu be jo išeiti iš namų.

Ar jau minėjau, kad liemenėlė neturi jokių užsegimų.Jis visiškai lygus ir puikiai tamprus (neišsitempęs). Galima skalbti mašinoje (skalbiau daug kartų) ir yra nuo XS iki XL dydžių. Galite jį gauti septynių spalvų, aš tikrai turėčiau kurį laiką pasitraukti nuo nuogo.

Įžymybės, kurioms patinka Spanx liemenėlės

Jei nepasitikite manimi ir Kylie, tiesiog žinokite, kad yra tiek daug moterų, įskaitant daugybę įžymybių, kurios taip pat yra apsėstos šios liemenėlės. Jennifer Garner sakė, kad ji rekomenduoja originalią versiją visiems savo draugams. „People“ praneša, kad Jessica Alba, Kelly Rowland, Rita Ora ir Abbie Cornish yra tarp kitų įžymybių, kurios sako, kad myli „Spanx“ liemenėles.

Kategorija: