Daugeliui iš mūsų švenčių sezonas tikrai prasideda dienomis po Padėkos dienos ir Juodojo penktadienio. Artėjant gruodžio mėnesiui laukia smagios žiemos šventės, todėl „Starbucks“ atsisveikina su savo klasikiniu rudens gėrimu – Pumpkin Spice Latte – ir vietoj to akcentuoja sezoniškesnius, žiemai tinkamus gėrimus. Mėgstamiausi gerbėjai, tokie kaip „Peppermint Mocha“, netrukus grįš į jūsų vietinę parduotuvę (kartu su kitais įdomiais ir visiškai naujais šventiniais skanėstais!)

Starbucks Holiday 2023 gėrimai, puodeliai grąžinami kartu su nauju šokoladiniu pistacijų sūkuriu https://t.co/S1vZ1G04wg pic.twitter.com/th6ZoRC5vD

- ABC7 naujienos (@abc7newsbayarea) 2023 m. lapkričio 3 d.

Svarbiausi „Starbucks“ 2023 m. šventinių gėrimų meniu punktai

Starbucks grąžina kelis klasikinius žiemos gėrimus, pakeisdami rudens tematikos gėrimus, o vienas nesenstantis meniu elementas, kuris grįžta, yra Pipirmėčių Mocha Šis gėrimas, kurį The Fast Food „Post reports“ debiutavo 2002 m., o šiemet sukanka 20 metų, jame yra espreso, garinto pieno, mokos padažo ir pipirmėčių sirupo, sumaišyto kartu su plakta grietinėle ir tamsaus šokolado garbanomis. (Puikiai tinka gurkšnoti žiūrint, kaip krenta sniegas!)

Kitas pažįstamas mėgstamiausias šio mėnesio meniu yra Caramel Brulée Latte, , kuriame taip pat dera espreso kava ir garuose virintas pienas, bet taip pat pridedamas karamelinis brulé padažas ir galiausiai papildytas plakta grietinėlė ir karamelės brulė užpilas.Kitas panašus ir mylimas gėrimas, kurį vėl pamatysite savo vietiniame „Starbucks“, yra Chestnut Praline Latte su espreso kava, garintu pienu ir, kaip rašo „The Fast Food Post“, „karamelizuotais skoniais“. kaštonai ir prieskoniai apibarstyti plakta grietinėle ir prieskoniais praline trupiniais.“

Paskrudinta b altojo šokolado moka taip pat padės jums skaičiuoti dienas iki mėgstamiausių žiemos švenčių su skaniu karamelizuotu b altojo šokolado mokos padažu, sumaišytu su espreso kava ir garintu pienu , o tada apibarstyti plakta grietinėle, saldžiais blizgučiais ir b altais perlais. Veganams ar Starbucks be laktozės mėgėjams Iced Sugar Cookie Almondmilk Latte yra puikus nepieninis šventinis gėrimas, nes sumaišomas Starbucks Blonde Espresso su cukraus sausainių sirupu ant ledo, sumaišyto su migdolų pienu. , o vėliau užbaigiama šventiniais raudonais ir žaliais pabarstukais. Paskutinis „Starbucks“ meniu puošiantis šventinis gėrimas yra Irish Cream Cold Brew, kuriame sujungiamas drąsus ir švelnus š altas gėrimas su Starbucks Irish Cream sirupu, o vėliau užpilama vanilinės saldžios grietinėlės puta ir dulkinti kakavos milteliai.

Visiškai naujas Starbucks šventinis desertas

Kas gali būti geresnis būdas atšvęsti žiemos atėjimą, nei su ne tik Starbucks gėrimu, bet ir pyragu? Sietlo kavos tinklas taip pat į savo valgiaraštį įtraukė naują Chocolate Pistachio Swirl skanėstą, kuris gaminamas su kreminiu šokolado įdaru su cinamonu ir kava, įmaišytu į sviestinę brioche įkvėptą tešlą su mėtomis. šokolado drožlių ir taip pat užberti kapotų pistacijų. „Twitter“ gerbėjai ir toliau piktinasi šiuo nauju skanėstu, vieni rašo, kad jis „10/10 toks skanus“, kiti juokauja, kad tai juos „išgydė“, o dar kažkas mano, kad tai „puikiai“.

Iš Starbucks 10/10 gavau šokoladinį pistacijų sūkurį, labai skanų pic.twitter.com/hxGwD7uxEu

- Michaela (@LorcansShirt) 2023 m. lapkričio 5 d.

Aš: Turiu būti geras. Jokių skanėstų. Taip pat aš: ką?? „Starbucks“ turi šokoladinį pistacijų sūkurį? Na, aišku, turiu tai išbandyti pic.twitter.com/2qMKssXTEe

- Erin Symons @(el. paštas apsaugotas) (@cosmoksmom) 2023 m. lapkričio 5 d.

šokolado pistacijų sūkurys iš @Starbucks pic.twitter.com/jqi1Z4A3aL

- (@LindaGuerita_) 2023 m. lapkričio 3 d.

Starbucks' Šiaurės elnių pyragas yra dar vienas puikus į meniu sugrįžtantis daiktas, kuriame skoningai dera vanilinis pyragas su šokoladiniu glajumi, o jį papildo miela šventiškai raudona nosis ir ragai kad atrodytų kaip šiaurės elnias. Sugar Plum Cheese Danish Taip pat grįžta, sujungiant grietinėlės sūrio įdarą puriame daniškame, o vėliau pagardinta cukraus slyvų užtepu. Kiti nesenstantys mėgstamiausi patiekalai, kuriuos rasite vietiniame „Starbucks“, yra Cranberry Bliss Bar (blondių pyragas su aitriomis džiovintomis spanguolėmis, keptomis su kreminio sūrio glajumi, apelsinų žievelėmis ir džiovintomis spanguolėmis ), ir žavingas Snowman Cookie(sviestinis trapios tešlos sniego senelis, apdedamas b altu šokoladiniu glajumi).Linksmų švenčių!

Kategorija: