Subalansuota mityba yra esminė bet kokio sveiko gyvenimo būdo dalis, ypač jei norite numesti svorio. Tai reiškia, kad visada turėtumėte pabandyti valgyti šviežią, visavertį maistą, pavyzdžiui, vaisius, daržoves ir nesmulkintus grūdus, o ne perdirbtus produktus, tokius kaip šaldyti patiekalai ir sūrūs užkandžiai. Viena iš pagrindinių perdirbto maisto rūšių, kurią, pasak ekspertų, turėtumėte sumažinti, jei bandote atsikratyti kelių svarų, yra konservuoti maisto produktai, kuriuose paprastai yra daug natrio ir konservantų. Nors tai gali būti populiarūs sandėliuko gaminiai, kurie lentynose gali stovėti ilgą laiką ir nesugadinti, jų keliamas pavojus sveikatai paprastai nėra vertas.Tai ypač aktualu kalbant apie mėsos konservus.

Norėdami sužinoti daugiau apie mėsos konservų keliamą pavojų ir kodėl jos turėtų vengti visi norintys numesti svorio, kalbėjomės su sveikatos ekspertu Jesse Feder, RDN, My Chron’s and Colitis Team CPT. Jis papasakojo apie šio maisto neigiamas puses; visą jo įžvalgą rasite žemiau!

Shutterstock

Mėsos konservai

"Nors daugelis konservuotų maisto produktų jums kenkia ir nėra vienareikšmio atsakymo, kuris iš jų yra absoliučiai blogiausias, Federas teigia, kad mėsos konservai, tokie kaip šlamštas, yra jo sąrašo viršuje. Taip yra todėl, kad, kaip jis paaiškina, juose yra labai daug kalorijų, riebalų, sočiųjų riebalų ir natrio. Be to, tam tikruose konservuotuose maisto produktuose taip pat gali būti daug riebalų / aliejaus, kad būtų suteiktas skonis, kuris tikrai gali pridėti papildomų kalorijų. Visi šie ingredientai gali sukelti įvairių sveikatos problemų, tačiau jie ypač kenkia tiems, kurie nori numesti svorio ar išlaikyti sveiką širdį.Padidėjęs kalorijų kiekis gali sukelti svorio padidėjimą ir širdies ir kraujagyslių ligas, sako Federas."

"Kalbant apie pavojų širdies sveikatai, Federas mums sako, kad didelis sočiųjų riebalų kiekis (mėsos konservuose) gali padidinti blogojo cholesterolio kiekį, kuris gali užkimšti arterijas, o didelis natrio kiekis gali sukelti vandens susilaikymą ir padidinti kraujospūdį. Taip! Dėl šios priežasties galbūt norėsite palikti šį maistą (ir daugumą konservuotų maisto produktų) lentynoje, kai kitą kartą apsipirksite."

Baisi priežastis, dėl kurios turėtumėte bet kokia kaina vengti konservuotų maisto produktų, pasak sveikatos ekspertų

3 uždegimą slopinantys ingredientai, kurie praktiškai garantuoja svorio augimą, pasak sveikatos ekspertų

Shutterstock

Mėsos konservų alternatyvos

"Taigi, jei stebite savo svorį ir (arba) širdies sveikatą, kokie yra geriausi mėsos pasirinkimai? Federas sako, kad jei įmanoma, mėsą turėtumėte įsigyti šviežios iš bakalėjos parduotuvės arba bent jau iš delikatesų prekystalio.(Nors taip pat turėtume perspėti, kad perdirbta mėsa taip pat gali pakenkti jūsų sveikatai.)"

"Ir jei tikrai negalite atsisakyti šlamšto ar kitų mėsos konservų, jis pataria: labai rekomenduoju rinktis supaprastintas versijas, sako Federas. Tai sumažintas riebalų, natrio ir kalorijų kiekis. Daug geriau!"

Vienas b altymas, kurį turėtumėte turėti kiekvieną rytą, kad nuimtumėte centimetrus nuo juosmens

Kodėl žmonės, kuriems trūksta šio mineralo, kovoja norėdami numesti svorio

Kategorija: