Anya Taylor-Joy ir toliau stilingai reklamuoja savo naujausią filmą „Meniu“! Auksinio gaublio laureatė (26 m.) šią savaitę pasipuošė dviem priešingomis (ir itin prašmatniomis) aprangomis, kurių negalime įveikti – viena yra permatoma, nėriniuota LBD, o netrukus pasipuošė išlenkta rausvos spalvos mini suknelė. Karalienės Gambit alūnas lapkričio 14 d. pasipuošė savo naujojo siaubo filmo premjera Niujorke, vilkėdama juodais nėriniais puoštą gėlėtą „Dior“ suknelę be petnešėlių ir tuo metu apsisuko.

Anya Taylor-Joy's Sheer, Lace Dior LBD premjeros išvaizda

Aktorė „Emma“ anksčiau šią savaitę ant AMC Linkolno aikštės raudonojo kilimo suteikė gotikinio žavesio su „Dior“ arbatos puodeliu, kuris padėjo puikuotis jos mažu juosmeniu ir stangria figūra dėl sulenkto dizaino, o ilgomis kojomis – šlaunimis. hemline. Taylor-Joy drabužis taip pat buvo tvankus permatomas audinys, o eidama kilimu ji prie jo derino klasikinius juodus pompas. Norėdama papuošti savo aprangą, „Northman“ žvaigždė pridėjo blizgantį sidabrinį vėrinį, žvilgančius deimantinius auskarus ir juodas tinklinio ilgio pirštines.

Taylor-Joy surišo savo ilgas platinos šviesiaplaukes į aukštą uodegą, kuri patraukė akį į jos grubų makiažą, kurį sudaro juodas įdėklas su sparneliais, subtilūs rausvi skaistalai ir spalvingi raudoni lūpų dažai. Po to, kai Taylor-Joy (kuri yra „Dior“ pasaulinė ambasadorė nuo 2023 m.) surengusi audrą, vėliau prisijungė jos bendražygis „Menu“ 32 metų Nicholas Houltas, kuris taip pat vilkėjo „Dior“ ansamblį.Aktorius atrodė dailiau, vilkėdamas smėlio spalvos dvieiliu p altu, prie jo priderintus šilkinius marškinius, b altą apatinę apatinę dalį ir žalias dryžuotas kelnes.

Taylor-Joy Rocks "Barbiecore" Pink Mini Drew Barrymore šou

Kitą dieną Taylor-Joy tęsė savo stilingą ateitį su kitu akį traukiančiu ansambliu, šį kartą sutelkiant dėmesį į ryškiai rožinę „Barbiecore“ mini suknelę, išryškinančią jos linkius. „The Last Night in Soho alum“ lapkričio 15 d. sustojo prie Niujorko „The Drew Barrymore Show“ rinkinio, kad aptartų būsimą projektą. Tai buvo vizija, pasipuošusi Nensi Dojaka žemo kirpimo „bodycon“ suknele su levandų liemeniu su dryžuotomis raudonomis detalėmis. rožinis atspalvis prigludusiam sijonui.

Taylor-Joy buvo nufotografuota išeinant iš studijos su skaidriais kulnais, kurie padėjo pabrėžti jos ugningai raudoną pedikiūrą, o ji papuošė savo išvaizdą deimantiniais auskarais. Žvaigždė dėvėjo ilgus šviesius plaukus, išsiskirstė į šoną ir darė tiesiai, juodu įdėklu atkreipdama dėmesį į akis.Taylor-Joy paryškino savo aštrius skruostikaulius ir ryškiai raudoną lūpą, kad užbaigtų makiažą. Galiausiai Taylor-Joy su šiais dviem drabužiais dar kartą įrodė, kad ji yra tokia pat kylanti stiliaus žvaigždė, kaip ir talentinga aktorė!

SKAITYTI DAUGIAU: Anya Taylor-Joy Goes Be petnešėlių mėlyna latekso suknelė „Meniu“ premjeroje

Detaliau Re: Taylor-Joy filmas Meniu

Naujasis Taylor-Joy projektas apibūdinamas kaip juodosios komedijos siaubo filmas (ir mes džiaugiamės, nes Taylor-Joy nėra svetimas siaubas, nes ji vaidino tokiuose populiariuose filmuose kaip Ragana ir Splitas). Filmą režisavo Markas Mylodas (žinomas kaip darbas tokiuose populiariuose televizijos serialuose kaip „Sostų žaidimas“ ir „Shameless“. Kartu su Taylor-Joy ir Hoult, „Meniu“ vaidina Ralphas Fiennesas, Judith Light ir Johnas Leguizamo. Filmas debiutavo Toronto tarptautiniame filme). Festivalis 2023 m. rugsėjo mėn., o JAV kino teatruose pasirodys lapkričio 18 d.

Meniu Taylor-Joy vaidina Margot, jauną moterį, kuri keliauja su savo vaikinu (vaidina Hoult) į atokią salą pavalgyti į Hawthorne, išskirtinį restoraną, kuriam vadovauja įžymus šefas Julianas Slowikas (vaid. Fiennes). Siužetas sutelktas į Slowiką, savo svečiams ruošiantį prabangų molekulinės gastronomijos meniu, kur maistas laikomas konceptualiu menu. Tačiau Slowiko požiūris į virtuvę turtingiems pietautojams pateikia keletą nuostabių staigmenų. (Mes jau susidomėjome)

Kategorija: