Jauniausia Donaldo Trumpo dukra Tiffany Trump ištekėjo savaitgalį, o jos ypatingos dienos nuotraukos pateko į internetą. Tačiau socialiniuose tinkluose ypač daug dėmesio sulaukė viena nuotrauka, tačiau dėl visų netinkamų priežasčių, nes atrodo, kad Ivanka Trump labai begėdiškai iškirpo brolio Donaldo Trumpo jaunesniojo sužadėtinę Kimberly Guilfoyle iš vienos vestuvių nuotraukos. Ir internetas, kaip galite įsivaizduoti, turėjo daug apie tai pasakyti!

Tiffany Trump ir Michaelo Bouloso Mar-a-Lago Floridos vestuvės

29 metų Tiffany yra ketvirtas buvęs POTUS vaikas ir vienintelis jo vaikas su antrąja žmona Marla Maples. Ji ir jos dabartinis vyras, 25 metų libanietis ir amerikietis verslininkas milijardierius Michaelas Boulosas paskelbė apie savo sužadėtuves paskutinę visą Trumpo darbo dieną 2023 m., o vestuvės įvyko šeštadienį, lapkričio 12 d., šeimos Mar-a. Lago klubas Floridoje. Vestuvės įvyko likus trims dienoms iki Trumpo paskelbimo apie savo kandidatūrą 2024 m. prezidento rinkimuose.

SKAITYTI DAUGIAU: Donaldas Trumpas užsimena, kad paskelbs, kad kandidatuos į prezidentus iš Mar-A-Lago namų: „Laukiu“

Ivanka Trump sveikina savo seserį Instagram'e

41 metų buvusi vyresnioji prezidento Trumpo patarėja, kuri buvo Tiffany garbės tarnaitė, buvo tarp daugelio vestuvių svečių, kartu su vyru Jaredu Kushneriu, dukra Arabella ir sūnumis Josephu ir Theodore'u; o sekmadienį, lapkričio 13 d., ji savo „Instagram“ paskyroje paskelbė septynių vaizdų karuselę su kai kuriomis mėgstamiausiomis tos dienos nuotraukomis kartu su emocinga antrašte.

„Kai man buvo 12 metų, išsipildė mano svajonė turėti seserį! Nuo pat pirmos akimirkos, kai laikiau (Tifanę) ant rankų ir pažvelgiau į tas dideles, malonias, smalsiai mėlynas akis, buvau sužavėta“, – įrašo antraštėje rašė Ivanka. „Tiffany spinduliuoja meile, užuojauta ir malone – atributais, kuriuos ji įneš į savo santuoką su Michaelu. Linkiu Tifanei ir Michaelui daug laimės ir džiaugsmo, kai jie pradeda savo gyvenimą kartu kaip vyras ir žmona! Tegul jų meilė yra šviesos š altinis šiame pasaulyje! Antraštę ji užbaigė trimis mėlynų širdelių jaustukais.

Ivanka Trump apkarpė Kimberly Guilfoyle iš vestuvių nuotraukos

Ketvirtasis Ivankos karuselės paveikslas labiausiai patraukė žmonių dėmesį, nes jame pavaizduotos šeimos moterys – Ivanka, Tiffany mama, Marla, jos pamotė Melania Trump ir Erico Trumpo žmona Lara Trump - pozuoti su nuotaka. Nors nėra netikėta pamatyti vestuvių nuotrauką, kurioje yra tik šeimos moterys,buvo netikėta tai, kad nuotraukoje taip pat buvo kitas asmuo, tačiau vėliau jis buvo iškirptas iš socialinės žiniasklaidos versijos!

Twitter reakcijos kartu su originalios ir apkarpytos nuotraukos palyginimais

Pradiniame paveikslėlyje, kaip minėjome anksčiau, taip pat pavaizduota 53 metų Donaldo Trumpo jaunesniojo sužadėtinė Kimberly Guilfoyle, respublikonų televizijos naujienų asmenybė, kuri tapo D. Trumpo patarėja, kai jis ėjo pareigas. Ir kai originali nuotrauka pasirodė internete (Guilfoyle pasidalijo visa versija savo Instagram Story!) ir ji buvo tiesiogiai lyginama su Ivankos paskelbta nuotrauka, Twitter praktiškai sprogo!

Nes kodėl ji juoda per dienines, lauko vestuves, kurios (nepaaiškinamai) turi pavasarišką spalvų schemą? Ar ji tyčia bandė sugadinti nuotraukas?

- THEE TekKwene, PhD (@tekkwene) 2023 m. lapkričio 13 d.

„Lol Ivanka iškirpo Kimberly Guilfoyle iš Tiffany vestuvių nuotraukų“, – šmaikštavo vienas „Twitter“ vartotojas kartu su originalia nuotrauka, kurioje pavaizduotos visos šešios moterys, o apkarpyta versija – tik penkiomis. Nemažai „Twitter“ vartotojų pakomentavo Kimberly vestuvinę aprangą, nes, nors likusios nuotraukoje esančios damos vilkėjo elegantiškomis pastelinėmis spalvomis, ji pasirinko juodą, o tai neatrodė tinkama temai.„Guilfoyle turėjo turėti klausimų, kai jos kvietime aprangos kodas buvo nurodytas kaip „pikta pamotė“, – rašė kitas vartotojas. „Aš jos nek altinu“, – pridūrė kitas, kalbėdamas apie tai, kad Ivanka pašalino Kimberly. „Akivaizdu, kad ji dėvi juodą ne tik blogų veido patobulinimų poveikį, kai buvo aišku, kad pirmenybė teikiama šviesiai paletei.“

„Nes kodėl ji juoda per dienines, lauko vestuves, kurios (nepaaiškinamai) turi pavasarišką spalvų schemą? Ar ji tyčia bandė sugadinti nuotraukas? paklausė kitas vartotojas. „Aš ją taip pat iškirpčiau. Esu demokratė, bet žinau gražią vestuvių nuotrauką, kurioje moterys gražiai apsirengusios ir švenčiančios meilę. Atrodo, kad Kimberly eina į „black tie“ renginį, o ne į vestuves“, – pastebėjo kitas. „Kas vestuvėse vilki juodai? paklausė kito „Twitter“ naudotojo.

SKAITYTI DAUGIAU: Donaldas Trumpas naujus teiginius apie Ivanką Trump vadina „šlykščiais“

Buvusi Melanios Trump padėjėja smerkia Ivanką

Stephanie Winston Wolkoff, buvusi buvusios pirmosios ponios padėjėja, neatrodė per daug nustebusi tuo, ką padarė Ivanka, ir pavadino visą Trumpų šeimą „beširdiška ir niekšiška“ ir pridūrė, kad labai daug pasako, kad nei Ivanka, nei Kimberly iš pradžių savo socialinių tinklų paskyrose nepaskelbė kito asmens nuotraukų.

Kalbėdamas su šeštuoju puslapiu Winstonas Wolkoffas sakė: „Tai beširdė, niekšiška ir susiskaldžiusi šeima, kuri nesirūpina nei vienas kitu, nei niekuo kitu. Tai yra Trumpo mentalitetas ir prekės ženklas, ir nė vienas iš jų nelaužo tradicijų – visi už vieną ir niekas už visus. Ji pridūrė: „Tai, kad nė vienas iš jų nepaskelbė kito, yra garsesnė žinia.“

Ivanka Trump prieš paskelbdama ištraukia Dono Trumpo jaunesniojo merginą iš šeimos nuotraukos. Niekada nepamiršk @kimguilfoyle

Trumpas yra Trumpas yra Trumpas. pic.twitter.com/HW3PyqfWDe

- Stephanie Winston Wolkoff (@SWinstonWolkoff) 2023 m. lapkričio 14 d.

Tačiau nuo to laiko viešai neatskleista informacija tvirtino, kad Ivanka ištraukė Kimberly iš nuotraukos buvo sąžininga klaida, galbūt tai įrodo faktas, kad Ivanka vėliau pasidalijo visa nuotrauka ir pasakė „The Daily Mail“, kad „Ivanka myli Kimberly ir jokiu būdu jos neapkarpytų“. Jie pridūrė: „Dvi moterys yra labai artimos ir Kimberly tikrai tapo Trumpų šeimos dalimi.Kai Ivanka suprato, kas atsitiko, ji nedelsdama paskelbė nuotrauką.“

Ivankos Trump's Grace Kelly palyginimas

Apkarpymo klaida nebuvo vienintelis dalykas, kuris sulaukė daug dėmesio socialinėje žiniasklaidoje, nes daugelis „Twitter“ vartotojų negalėjo nepastebėti, kad Ivankos suknelė buvo labai panaši į tą, kurią vilkėjo Grace Kelly! Ir jie nebuvo sužavėti!

Suknelę nukopijavote tiesiai iš Grace Kelly. Esi originalus kaip hula lankelis pic.twitter.com/1RumkZY6aT

- Rudaakis Susan (@smc429) 2023 m. lapkričio 13 d.

„Jūs nukopijavote suknelę tiesiai iš Grace Kelly. Tu esi originalus kaip hula lankas“, – komentarų skiltyje rašė vienas „Twitter“ vartotojas prie vieno iš daugelio įrašų apie kopijuotą išvaizdą. „Iš filmo „Pagauti vagį“, o ironija“, – šmaikštavo kitas atskirame įraše. „Tik socialiniame tinkle „Twitter“ rasite tokius žmones, kurie pastebi, kad Ivanka vilki Grace Kelly suknelės kopiją iš „To Catch A Thief“.Ponia Kelly buvo tikra princesė, Ivanka? Ne tiek daug“, – pridūrė kitas.

„Man visada patiko ta suknelė tame filme. Grace Kelly jame buvo tokia nuostabi. Atsiprašome, bet Ivanka nėra Grace Kelly“, – komentavo kitas. „Grace Kelly buvo nuostabi moteris. Ivanka yra plastikinė“, – sakė kitas. „Ivanka gali turėti suknelę, bet ji neturi Grace Kelly klasės“, - sakė kitas. „Ji padarė pigią kopiją. Visiškai pagal prekės ženklą“, – pakirto kitas.

Kategorija: