Emily Blunt mėgavosi daugybe įspūdingų išvaizdų eidama reklaminį anglų kraštą – o b altas galingas kostiumas, kurį ji vilkėjo „The Late Show“ kartu su Stephenu Colbertu Niujorke ketvirtadienį, lapkričio 10 d., buvo neabejotinai vienas. iš mūsų mėgstamiausių!

Splash News

Emily Blunt Vivienne Westwood Couture kostiumas

39 metų „A Quiet Place“ aktorė atrodė nepaprastai stulbinamai vilkėdama b altą Vivienne Westwood kostiumą, kurį sudaro b altos šilko platėjančios kelnės aukštu juosmeniu, kurios labiau primena pižamą, o ne dalykinį kostiumą. apnuogintas korsetinis bando viršus ir didžiulis dvieilis švarkas su krištolo puošmenomis.Ir ji puikiai tai ištvėrė!

Įdomu tai, kad Emily išvaizda kilusi iš Vivienne Westwood nuotakų kolekcijos ir, kaip pranešama, buvo sukurta kaip pagarba Yves Saint Laurent kostiumui, kurį dėvėjo Bianca Jagger, kai ji 1971 m. ištekėjo už Micko Jaggerio. Tai verčia mus dar labiau pamilti Emily aprangą!

SKAITYTI DAUGIAU: Florence Pugh per „Stebuklų“ premjerą iškeičia savo firminę permatomą suknelę į b altą krūtinės spalvos viršutinę dalį

Splash News

Mary Poppins Returns aktorė užbaigė savo išvaizdą pridėjusi šokiruojančią rausvą lūpą, kuri, mūsų manymu, buvo puikus pasirinkimas, atsižvelgiant į visiškai b altos spalvos prigludimą, ir ant kaklo nešiojo FoundRae grandinės vėrinį, kad nepersistengtų. likusi išvaizda.

Emily kalba apie galimą filmo „Velnias dėvi Prada“ tęsinį

The Edge of Tomorrow aktorė praleido labai įtemptas kelias dienas Niujorke, reklamuodama The English, taip pat pasirodydama Stepheno Colberto, kurį sūpuodavo Good Morning America ir The View, tą pačią dieną.Ir būtent tada, kai ji buvo „The View“ (stulbinančiai atrodė su rožine „Missoni“ liemene su dviguba krūtine ir priderintomis platėjančiomis kelnėmis, ar galime pridurti), Emily aptarė temą, kuri neabejotinai labiausiai sujaudino gerbėjus, t. y. „Velnias dėvi Prada“. ypač, ar ji norėtų pasirodyti tęsinyje, jei toks kada nors būtų. Ir jos atsakymas buvo muzika mūsų ausims!

"Aš padaryčiau tai iš karto, kad vėl pažaisčiau su tais vaikinais, sakė Emily. Žali akių šešėliai buvo tokie siaubingi, kad juos reikia dar kartą. Taip blogai. Filmo „Mergaitė traukinyje“ žvaigždės atsakymas yra įdomus, nes prieš kelias savaites moterys uždavė tą patį klausimą bendražygei Anne Hathaway, o jos atsakymas buvo šiek tiek kitoks, nes ji pabrėžė labai pagrįstą teiginį, kad filmas tikriausiai nebus toks. negali įvykti šiais laikais!"

Anne Hathaway taip pat dalyvauja filmo „Velnias dėvi Prada“ tęsinyje

"Nežinau, ar toks gali būti, tik manau, kad tas filmas buvo kitoje eroje. Dabar viskas tapo taip skaitmeninta, o tas filmas buvo sutelktas į fizinio daikto kūrimo koncepciją, o dabar ji yra visiškai kitokia, sakė Anne."

"Gundoma galvoti apie tai, kad Andy ir Emily turi išgerti Mirandai kavos, o ji yra kažkur Europoje, o pakeliui jie pasiima Stanley Tucci Italijoje, kuris yra restorane, tęsė ji. Tai vilioja, bet nemanau, kad taip nutiks. Jie galėtų tai paleisti iš naujo, pritraukti naujų žmonių ir tai padaryti. Nežinome, kaip susitvarkytume su nauju Andy ir nauja Emily, o ypač ne nauja Miranda Priestly, todėl turbūt neturėtume maišytis su tobulumu!"

SKAITYTI DAUGIAU: Anne Hathaway stulbina ant Vogue Honkongo viršelio su blizgučiais puošta juoda mini suknele ir tinklinėmis pėdkelnėmis – gerbėjai eina iš proto!

Kategorija: