Taylor Swift 2023 m. MTV Europos muzikos apdovanojimų ceremonijoje troškinosi su nuostabia suknele su žemai pakirptu juodu krūtinėlės liemeniu ir blizgančiu, visiškai permatomu narveliniu sijonu. 32 metų „Bejeweled“ hitų kūrėja įmantria Davido Komos sukurta išvaizda įrodė, kad ji tikrai gali (dainuojant takelyje) „priversti visą vietą spindėti!“

Stulbinanti Taylor Swift raudonojo kilimo išvaizda gryna, tvankioje suknelėje

Norėdama užbaigti savo žavingą ansamblį ceremonijai PSD Bank Dome Diuseldorfe (Vokietija), Swift išėjo apsirengusi juodais Giuseppe Zanotti kulnais, kurie padėjo puikuotis begalinėmis kojomis. Dainininkės „Anti-Hero“ viršutinė dalis buvo su siauromis petnešėlėmis, gilia iškirpte ir prigludusiu prigludimu, kad parodytų jos stangrią figūrą ir dailius išlinkimus. Kai ji puošėsi raudonu kilimu, blizgučiais puoštas aukštu liemeniu Swift sijonas atkreipė dėmesį į jos mažytį juosmenį. Kad dar labiau apaktų, Swift pridėjo blizgančius auskarus, rankogalius, žiedus ir kitus papuošalus, kurių autoriai yra Anita Ko, Diane Kordas, Repossi ir Delfina Delettrez.

„Grammy“ laureatė savo firmines ilgas, šviesiaplaukes sukneles surišo į prašmatnų šukuoseną, o jos kirpčiukai buvo nusidėvėję ir nušveisti į priekį. Dėl savo makiažo „Midnights“ dainų autorė pasirinko klasikinį juodą katės akių kontūrą, žvilgančius žalius akių šešėlius, kad pabrėžtų krištolo mėlynumo žvilgsnį, dangų siekiančias blakstienas, rausvus skaistalus ant skruostikaulių ir blizgią rožinę lūpą, kad būtų galima viską papildyti. .

Didysis Swift apdovanojimas už naktį ir miela kalba gerbėjams

Swift greitai pakeitė drabužių spintą prieš atsiimdama daugybę nakties apdovanojimų. Ji apsivilko kitą David Koma kūrinį – blizgančią, sidabrinę kalnų krištolinio akmens mini suknelę juoda apykakle ir trumpomis rankovėmis, taip pat ji pasipuošė sidabriniais Jimmy Choo aukštakulniais. Muzikantė atsiėmė (pelnytą, ar galime pridėti) apdovanojimą už geriausią atlikėją ir nuoširdžiai padėkojo savo gerbėjams už palaikymą kuriant dešimtąjį studijinį albumą „Midnights“, kurį spalio 21 d. ji išmetė sulaukusi kritikų ir gerbėjų pripažinimo.

Ji maloniai kalbėjo prie podiumo, Swift pasakė Swifties: „Aš tiesiog norėjau asmeniškai pasakyti jums apie tai, kad padarėte tai, ką padarėte, palaikėte tą albumą ir jaudinatės. apie tą albumą ir jam patinka. Nė viena akimirka nelaikau tai savaime suprantamu dalyku. Aš tave labai myliu. Negaliu patikėti, kad galiu tai padaryti kaip darbą. Viskas dėl tavęs.”

SKAITYTI DAUGIAU: Taylor Swift ant Toronto kino festivalio raudonojo kilimo spindi auksine veidrodine suknele

Visą vakarą Swift pelnė šiuos apdovanojimus, išskyrus „Geriausią atlikėją“, įskaitant „Geriausią vaizdo klipą“, „Geriausią popmuzikos vaizdo įrašą“ ir „Geriausią ilgos formos vaizdo įrašą“ už 2023 m. hitą „All Too Well“ (10 minučių versija) (Tayloro versija).

Kategorija: