Kai tik manome, kad Dua Lipos apranga negali būti tobulesnė, vėl klystame! 27-erių „Cold Heart“ dainininkė lapkričio 1 d. savo 87,4 mln. „Instagram“ sekėjų pavaišino viena seksualiausių visų laikų nuotraukų, kaip dalis vaizdų karuselės iš neseniai viešėjusios Japonijoje prieš išvykstant į Australiją, kur vyksta finalas. jos ateities nostalgijos turo dalis.

Dua Lipa avi aukštus lateksinius batus be kelnių

Pirmoji Dua nuotrauka iš dešimties vaizdų karuselės iš Japonijos laikų buvo neabejotinai pati rasistiškiausia iš visų – kalbame apie tai, kad viskas su trenksmu prasidėjo, nes ją sudarė nuotrauka, kurioje ji tupi ant grindų ir dėvi. Itin viliojanti juodų, virš kelių latekso aukštakulnių batų pora su ilgais skaisčiai juodais plaukais, dėvimi ilgais, tiesaus stiliaus.Ir jei tai nebuvo pakankamai seksualu, ji nusprendė derinti batus su vos matomu mažučiu bodžiu ir nusprendė visiškai atsisakyti kelnių! Nenuostabu, kad jos gerbėjai pasimetė komentaruose!

Gerbėjai užplūsta komentarų skyrių pagyrimais

„Oho, tu beprotiškai nuostabus“, – rašė vienas gerbėjas didžiosiomis raidėmis. „Nužudyk“, – pridūrė kitas, vėlgi, tik didžiosiomis raidėmis, kad parodytų savo mintį. "Batai!" - sušuko kitas, po kurio sekė jaustukas širdies akys, būtent taip mes jaučiamės! „Tu turi gerą batų skonį“, – gyrė kitas gerbėjas, o po jo – trys juodos širdelės jaustukai. „Nerealu“, – pridūrė kitas gerbėjas, o kitas išmetė tris pelnytus ugnies jaustukus.

SKAITYTI DAUGIAU: Dua Lipa sužavėjo gerbėjus aksomine, puošnia suknele per Londono Booker Prize apdovanojimus – mums reikia sekundės, kad atsigautume!

Ateities nostalgijos turo datos

Dua į savo įtemptą tvarkaraštį įtraukė kelionę į Japoniją, prieš tęsdama savo Naujosios Zelandijos ir Australijos Future Nostalgia turo datas.„One Kiss“ hitų kūrėjas šiais metais apkeliavo visą pasaulį: vasario mėnesį viskas prasidėjo Majamyje, o balandžio mėnesį išvyko į JK, o vėliau aplankė daugybę Europos šalių, tokių kaip Vokietija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Portugalija, Norvegija. , Lietuva, Švedija ir daugelis kitų.

Rugsėjo mėnesį ji lankėsi Brazilijoje, Argentinoje, Čilėje, Kolumbijoje ir Meksikoje, o po to padarė nedidelę pertrauką, o lapkričio pradžioje išvyko į Naująją Zelandiją paskutinę savo turo dalį, kuri baigsis šiais metais. Pertas, Australija. Oho, kokia užimta moteris!

SKAITYTI DAUGIAU: mes vis dar nesame perėję šį beprotišką iškirptą kombinezoną, kurį Dua Lipa dėvėjo ant scenos per Firefly Fest – tai dar vienas lygis!

Kategorija: