Lindsay Lohan ne tik grįžta į vaidybą / filmą, bet ir į stilių! Freaky Friday alum, 36 m., praėjusią savaitę Niujorke pasipuošė savo pirmuoju raudonuoju kilimu per būsimos Netflix romano komedijos „Fling for Christmas“ ekranizaciją ir tuo metu nutraukė internetą. Lohanas renginyje pasirodė stulbinamai vilkėdamas permatomą, ilgomis rankovėmis, viso ilgio, karoliukais puoštą Valentino suknelę, kurią puošė blizgančios aplikacijos detalės ir nuostabus gėlių raštas.

Lohan's Glistening Valentino Look & Red Carpet Return

The Mean Girls aktorė pasipuošė sidabriniais pirštais ir prie išlenktą, permatomą suknelę priderino prie jos derančios piniginės, o savo išvaizdą dar labiau pagyvino blizgančiais žiedais ir kibirkščiuojančiais deimantiniais auskarais. Lohan surišo jai būdingas ilgas raudonas kasas į aptemptą, elegantišką aukštą arklio uodegą ir į pasimatymą pasikvietė savo vyrą Bader Shammas (jie susirišo anksčiau šią vasarą). Kalbant apie makiažą, Lohan pasirinko ugningas dūmines akis, dangų siekiančias blakstienas, paryškintus skruostikaulius, šiek tiek rausvų skaistalų ir blizgiai rožinę lūpą, kad visa tai sujungtų.

Naujausiame Lohano projekte po metų pertraukos Falling for Christmas taip pat vaidina filmą Glee's Chord Overstreet, o jo siužeto centre – naujai susižadėjusi paveldėtoja, kuri likus kelioms dienoms iki Kalėdų patyrė slidinėjimo avariją, o vėliau diagnozuota amnezija. Lohan personažas galiausiai atsiduria, kad jai rūpinasi gražus namelio savininkas (vaidina Overstreetas) ir jo dukra.

Gerbėjų reakcijos

Keliuose įrašuose, skirtuose 11,6 mln. sekėjų, Lohan pasidalijo savo ansambliu premjerai, taip pat anonsais, kuriais reklamavo savo naują filmą (kuris dabar gali būti transliuojamas per „Netflix“). Daugelis jos gerbėjų nuėjo į jos komentarų skiltį, norėdami ne tik pagyvinti jos išvaizdą, bet ir pagirti jos ilgai lauktą sugrįžimą į aktorystę. "Aš didžiuojuosi tavimi! Aš tiek daug kalbėjausi su tavimi, kaip su jauna mergina, turinčia tėvų spąstus ir niekšiškas merginas“, – rašė vienas vartotojas ir pridūrė: „Žinau, kad išgyvenai sunkų gyvenimą ir atsigavai su malonumu ir stiliumi. Atrodai nuostabiai ir tikiuosi, kad didžiuojiesi tuo, kur esi gyvenime. Kita laikė ją „nuostabia“, nes kažkas parašė, kad ji „žudo“ su Valentino suknele.

Žymūs Lohan draugai taip pat paliko palaikymo komentarus po jos naujausiais Instagram įrašais: Jamie Lee Curtis parašė „Ei, GORGEY GIRL“, o Paris Hilton paliko jaustuką „širdies akys“. Rita Ora pridūrė: „Oho! su iškeltomis rankomis jaustukais pasveikinti Lohaną.

Būsimi Lohano projektai

Lohanas taip pat prisijungė prie kito būsimo „Netflix“ filmo „Irish Wish“ – fantastinio romano komikso, kuris bus išleistas 2023 m. Anot „Variety“, siužetas yra toks; „Filmo centre yra Lohan personažas Maddie, kuri turi atsisakyti jausmų, kai jos gyvenimo meilė susižada su kita moterimi, kuri yra jos geriausia draugė. Likus kelioms dienoms iki porai ruošiantis tuoktis Airijoje, Maddie spontaniškai trokšta tikros meilės, kad tik pabustų kaip būsima nuotaka. Atrodo, kad jos svajonė išsipildo, Maddie netrukus supranta, kad jos tikrasis sielos draugas yra visiškai kažkas kitas.“

Nekantraujame, kol Lohan vėl grįš į didįjį ekraną (ir ką ji vilkės per tą premjerą!)

Kategorija: