Subalansuota mityba visada turėtų būti svarbiausias prioritetas, tačiau ypač svarbu atsižvelgti į tai, jei bandote atsikratyti svarų. Deja, nors paprastai tai nėra lengvas žygdarbis, svorio metimas moterims senstant gali tapti dar sunkesnis. Tam yra keletas priežasčių, tačiau viena yra tai, kad bėgant metams mūsų medžiagų apykaita natūraliai pradeda lėtėti. Laimei, yra keletas būdų, kaip pagreitinti medžiagų apykaitą net ir vyresniems nei 40 metų, įskaitant tam tikrų maisto produktų, kurie gali būti svarbūs siekiant numesti svorio, atsisakymą.Deja, tai apima keletą labai skanių patiekalų, įskaitant skanias, bet kenksmingas Prancūziškos bulvytės

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl moterys, vyresnės nei 40 metų, turėtų du kartus pagalvoti apie gruzdintų bulvyčių užsakymą, jei nori palaikyti medžiagų apykaitą, pasikalbėjome su Catherine Gervacio, registruota dietologe ir Living.Fit mitybos rašytoja. Skaitykite toliau, kad gautumėte visą jos įžvalgą!

Shutterstock

Prancūziškos bulvytės

Visi tai žino, bet mes visi mėgstame į tai nekreipti dėmesio: greito maisto gruzdintos bulvytės jums netinka, ypač jei norite numesti svorio. Šis keptas, sūrus, nedorai skanus patiekalas gali sukelti daugybę sveikatos problemų – nuo širdies ligų iki diabeto iki vėžio. Mažesniu mastu per dažnai valgant per daug bulvyčių taip pat gali sulėtėti medžiagų apykaita ir atsirasti nepageidaujamas svorio padidėjimas. Taip yra iš dalies dėl to, kad šiame maiste yra daug riebalų ir kalorijų, o jo maistinė vertė praktiškai nėra.

"Ne tik (gruzdintose bulvytėse) yra daug riebalų – tai tuščių kalorijų maistas, o tai reiškia, kad juose nėra daug maistinių medžiagų, jie tik suteikia kalorijų, o tai nebus naudinga svorio valdymui ir sveikatai apskritai. , aiškina Gervacio. Deja, tokie perdirbti užkandžiai jūsų organizmui užima mažai energijos, o tai reiškia, kad jie gali pakenkti jūsų medžiagų apykaitai. Pasakykite, kad taip nėra! Kita svarbi problema yra transriebalų kiekis, kuris, kaip teigia Gervacio, ilgainiui gali sukelti uždegimą ir svorio padidėjimą."

Shutterstock

Alternatyvos gruzdintoms bulvytėms

Laimei, jūs neturite visiškai ignoruoti savo bulvių troškimo, jei norite numesti svorio. Yra daugybė sveikų būdų, kaip paruošti šią krakmolingą daržovę, neapkraunant kūno riebalais, druska ir aliejumi. Tiesą sakant, galbūt norėsite pasigaminti sveikesnę gruzdintų bulvyčių versiją savo virtuvėje.

"Kepkite savo bulves ir padarykite jas traškias. Oro gruzdintuvės taip pat gali sumažinti riebalų suvartojimą. Tai gali būti net geriau nei greito maisto gruzdintos bulvytės, siūlo Gervacio. Negalime pažadėti, kad šis skrudintuvų mišinys bus toks kaip bulvytės, kurias užsisakėte McDonald&39;s, bet galime pažadėti, kad jos bus daug geresnės jūsų kūnui."

Kategorija: