Sabrina Carpenter ką tik išmetė dar vieną linksmą meilės kupiną popmuzikos kūrinį „Nonsense“ ir sutampančiame muzikiniame vaizdo klipe sukrėtė nuostabią aprangą. Kaip įprasta, gerbėjams neužtenka! Nuolat stilinga „Fast Times“ dainininkė (23 m.) šią savaitę pasidalijo nauju savo vaizdo įrašu, kuriame ji vaidina ir save, ir savo vyrišką meilės pomėgį (tuo pačiu rengiasi tvankiu, pilvą skleidžiančiu ansambliu, į kurį mes įtrauksime , ir žalsvai mėlyną bombonešio striukę su juoda beisbolo kepuraite, vaizduojant jos gražuolę).

Sabrinos Carpenter tvankus, slegiantis pasikėsinimas pavagia ekraną filme „Nesąmonė“

The Girl Meets World žvaigždė skambėjo patraukliomis melodijomis ir dainų tekstais, perteikiančiais visa apimantį simpatiją ir puikuojasi savo išpuoselėtais pilvo raumenimis asimetriškame, vienos rankovės, juodame Ricko Owenso apkirptame kelne su siaura iškirpte ir prigludusiu. Prie šio kūrinio Carpenter priderino mažą mažą sijoną iš Miaou žemu liemeniu, kad dar labiau parodytų savo išlinkimus ir tonizuotą figūrą. Siekdama užbaigti savo išvaizdą, Carpenter pridėjo b altas kojines iki kelių ir žavius, ryškiai rožinius „D’Accori“ platforminius pumpurus.

Carpenter vaizdo įrašas prasidėjo dainininkei sėdint ant lovos miegamajame su draugais, kurie ruošėsi dalyvauti vakarėlyje. Atvykusi į euforijos vakarėlį, Carpenter užmerkia akis su berniuku, kuris ją traukia (juokingai vaidina ir pati). Socialiniame susirinkime ji kalbasi su juo, dainuoja karaokę ir visą naktį šoka su savo draugais, o ekrane atsispindi jos dainavimas savo kambaryje ir svajoja apie savo simpatiją.

Kaip žymi stiliaus ikona, taip pat nenuostabu, kad Carpenter be vargo atitraukė 90-ųjų „matomų stringų“ tendenciją su mūsų mėgstamiausia apranga iš vaizdo įrašo, nes virš jos sijono buvo matyti neoninės rožinės SKIMS apatinio trikotažo petnešėlės. Norėdama dar labiau apakinti savo išvaizdą, Carpenter papuošė auksinius, per didelius žiedinius auskarus, tinkančią pilvo grandinėlę ir daugiasluoksnius, blizgančius žiedus.

Kalbant apie makiažą, „Tall Girl“ aktorė pabrėžė savo krištolo mėlynumo žvilgesį su juodu pamušalu, blakstienų tušu, rožiniais skaistalais ir skruostikauliais bei rožiniu putlinu lūpų blizgesiu. Žaisdama pati ji nešiojo šviesius, banguotus plaukus su užuolaidų kirpčiukais per vidurį, o vėliau, žaisdama savo vyrišką meilę, po beisbolo kepuraite kišdavo tamsesnes sruogas.

SKAITYTI DAUGIAU: Sabrina Carpenter tampa rizikinga vienoje iš Instagram mėgstamiausių styginių bikinio tendencijų: nėrimas

Gerbėjų reakcijos

Carpenter šią savaitę erzino vaizdo įrašą su savo 27,9 milijono Instagram sekėjų, ir, kaip matyti iš komentarų po jos įrašais, jos gerbėjai buvo sužavėti ne tik jos apranga, bet ir vaidybos sugebėjimais komiškame projekte. „Švelniai tariant, esu apsėstas“, – apie vaizdo įrašą rašė vienas naudotojas, o kitas manė, kad jis „tarnauja euforijai“ su apšvietimu ir kostiumais.

Vienas gerbėjas juokavo, kad daina yra „užgaulingesnė nei vėjaraupiai“, o kažkas kitas pavadino Carpenter, kad ji būtų „tokia nuostabi, kaip niekada“ su apkarpyta viršutine dalimi ir mini sijonu. Viename iš savo antraščių Carpenter pavadino „Nesąmonė“ kaip „vienas iš (jos) mėgstamiausių vaizdo įrašų gali būti kada nors“, o nuo nepriekaištingos drabužių spintos iki pačios šokamos dainos – negalėjome daugiau sutikti.

Kategorija: