Teisininkai sukritikavo tai, kad Donaldas Trumpas nedalyvaus teisme, o jo parodymai bus pateikti vaizdo įrašu jo naujausiame ieškinyje, kuriame dalyvavo meksikiečių kilmės aktyvistas Efrainas Galicia, kuris teigė, kad Trumpo saugumas jį užpuolė už Trumpo ribų. Bokštai per taikų protestą 2015 m. rugsėjį, jam vadovaujant.

Prisiekusiųjų atranka Niujorko civiliniam procesui, kuris turi vykti Bronkso aukščiausiajame teisme, prasidėjo pirmadienį, spalio 31 d., teisės veteranams „The Guardian“ pareiškus, kad tai neatrodo gerai 76 m. metų senumo buvęs prezidentas, ir jis turėtų labai bijoti to, ką gali padaryti Bronkso žiuri!

Bronkso teismas prasidės dėl 2015 m. protestuotojų ieškinio prieš Donaldą Trumpą https://t.co/JsZDyyraqJ pic.twitter.com/wT2JUAnUmT

- New York Post (@nypost) 2023 m. spalio 30 d.

Teisės profesorius sako, kad Trumpas „Bronkse nemylimas“

„Esu civilinių teisių advokatas. Jei man pavyks iškelti bylą Bronksui, perkelsiu dangų ir žemę“, – „The Guardian“ sakė Randolphas McLaughlinas, Pace universiteto teisės mokyklos profesorius ir Newman Ferrara LLP pilietinių teisių praktikos grupės pirmininkas. „Bronkso žiuri, jie užsiima robinhoodizmu. Jie atima iš turtingųjų ir duoda mums likusiems – jų nuosprendžiai visada yra ties lubomis.“

„Bronkse nėra ribų. Jie mėgsta duoti pinigus žmonėms“, – tęsė McLaughlinas. „Donaldai Trumpai, kad ir kaip jį myli tam tikruose šalies kampeliuose, Bronkse jis nemylimas“

Meksikiečių protestuotojų civilinio išpuolio prieš Donaldą Trumpą ir jo asmens sargybinius byla prieš 7 metus bus nagrinėjama Bronkse – https://t.co/lNgzUmb0bX

- Fernando Oliveris, Esk. (@Fernand46357857) 2023 m. lapkričio 1 d.

Trumpas tikimasi pateikti vaizdo įrašą, o ne kreiptis į teismą

Kaip minėjome anksčiau, Trumpas nepasirodys asmeniškai, o jo parodymai bus pateikti per vaizdo įrašą, o McLaughlinas prognozuoja, kad tai taip pat nebus naudinga buvusiam prezidentui!

„Jei prisiekusieji gali skirti laiko iš savo įtemptų dienų, kad galėtų priimti sprendimą, jūs negalite skirti laiko iš savo įtemptos dienos? – paklausė McLaughlinas. „Nemanau, kad jis turės daug svorio. Prisiekusieji savo viduje piktinsis šiuo faktu. Kas jis mano esąs? Jis nesiruošia pasirodyti teisme?“

„Kas, jo manymu, yra?“: Teisės analitikai prognozuoja, kad Trumpo nusik altimas Bronkso procese sukels prisiekusiųjų pasipiktinimą

„Bronkse nėra ribų. Jie mėgsta duoti pinigus žmonėms. Donaldas Trumpas Bronkse nemylimas.“https://t.co/mw5ZMevaQk

- Raw Story (@RawStory) 2023 m. spalio 30 d.

„Aš tai sakiau anksčiau ir dar kartą pasakysiu: Bronkso civilinis teismas yra didžiausia turto perskirstymo priemonė nuo Raudonosios armijos laikų“, – kalbėjo ilgametis Niujorko baudžiamosios gynybos advokatas Ronas Kuby. pridėtos pilietinės teisės. „Bronkso prisiekusiųjų komisija šią bylą išnagrinės sąžiningai ir, jei nuspręs, kad k altinamasis yra atsakingas, jie skirs dideles sumas.“

„Nors kompensacinė žala nėra didelė pagal didelių ieškinių standartą – tai ne Sandy Hook ar Abner Louima, tai ne neurologas, kuriam buvo sulaužytas riešas ir kuris negali operuoti – galima baudžiamoji žala. yra labai reikšmingi, o Trumpas bus asmeniškai atsakingas už tuos, taip pat už atskirus k altinamuosius.

Splash News

"Tačiau Steve&39;as Cohenas iš Pollock Cohen LLP teigė, kad prisiekusieji nebūtinai bus šališki Trumpo atžvilgiu, ir jis tikėjo, kad prisiekusieji bus atviri prieš priimdami savo verdiktą.Jis pasakė: „Niekada nežinai, kaip reaguos prisiekusieji, ir galima manyti, kad Bronkso prisiekusiųjų komisija būtų mažiau imli buvusiam prezidentui Trumpui nei prisiekusieji kitose vietose, bet aš iš tikrųjų dalyvavau keturiose prisiekusiosiose, priėmus nuosprendį, ir prisiekusieji imasi savo darbo. labai, labai rimtai, ir aš tikrai tikiu, kad prisiekusieji eis atvirai ir išklausys įrodymų."

"

Taigi, yra prielaida – atsižvelgiant į viską, kas vyksta, niekas nežino visų kitų su buvusiu prezidentu Trumpu susijusių problemų – ir bus labai sunku atskirti šią konkrečią aplinkybių rinkinį nuo platesnių klausimų. buvusio prezidento Donaldo Trumpo elgesys, pridūrė jis."

New York AG Letitia James pateikė įsakymą Donaldui Trumpui kaip sukčiavimo ieškinio dalįhttps://t.co/c9h2utR2VU pic.twitter.com/IPTGFFzRNu- Global News Ink (@GlobalNews13Ink1) October , 2023

Kitos Trumpo teisinės bėdos

Šis teisinis mūšis yra ledkalnio viršūnė, nes Trumpas taip pat yra tiriamas dėl netinkamo slaptų dokumentų tvarkymo jo Mar-a-Lago kurorte Floridoje, o Džordžijos prokurorai vis dar tiria, ar jis bandė panaikinti 2023 metų prezidento rinkimų rezultatus.Ir, žinoma, Trumpą ir jo šeimą Niujorko valstijos generalinė prokurorė Letitia James paduoda į teismą dėl sukčiavimo, o buvęs POTUS taip pat kovoja su ieškiniu dėl šmeižto, kurį pateikė rašytojas E. Jeanas Carrollas, kuris apk altino jį išžaginimu.

Shutterstock

Šis įrašas buvo atnaujintas nuo tada, kai buvo iš pradžių paskelbtas, įtraukiant naujausius faktus, kuriuos galite rasti toliau:

Donaldas Trumpas išsprendžia ieškinį prieš prasidedant teismui

"Trumpo ir protestuotojų advokatai nuo to laiko NBC News sakė, kad byla buvo išspręsta prieš pat teismo procesą, o advokatas Benjaminas Dictoras, kuris atstovavo Galicijai ir kitiems keturiems imigracijos aktyvistams, pareiškė tai. buvo išspręstas tokiomis sąlygomis, kuriomis jie yra labai labai patenkinti."

"Susitaikymas buvo pasiektas trečiadienį, lapkričio 2 d., Dictoras pavadino tai neįtikėtina diena savo klientams ir apibūdino juos kaip visą gyvenimą trunkančius bendruomenės aktyvistus, kurie stojo ginti teisę kalbėti ant viešo šaligatvio ir bylinėjosi. septynerius metus.Dictoras toliau pasakojo „The Post“, kad kita pusė žiūrėjo į Bronkso prisiekusiųjų komisiją, kuriai netrukus bus pateikti didžiuliai ieškovų teiginiams pagrįsti įrodymai."

"

Protestuotojai taip pat paskelbė bendrą pareiškimą po susitarimo, kuriame teigiama, kad: visos šalys sutinka, kad ieškinio ieškovai ir visi žmonės turi teisę dalyvauti taikiuose protestuose viešuose šaligatviuose. Išsami informacija apie susitarimą dar nepaskelbta, bet mes lažinamės, kad Trumpas būtų davęs bet ką, kad nesusidurtų su Bronkso prisiekusiaisiais, atsižvelgiant į jų reputaciją!"

Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas išsprendė ieškinį, kurį iškėlė protestuotojų grupė, teigianti, kad juos šiurkščiai supykdė privatūs respublikonų apsaugos darbuotojai. https://t.co/Pk4DGG26DQ- Chicago Tribune (@chicagotribune) 2023 m. lapkričio 3 d.

Oficialus Trumpo advokato pareiškimas

"Nors Trumpas dar oficialiai nekomentavo teismo proceso, buvusio POTUS advokatė Alina Habba išplatino pareiškimą, sakydama: nors ir norėjome pradėti teismą, kad parodytume šios bylos nerimtumą, šalys galiausiai pavyko pasiekti draugišką sprendimą.Esame labai patenkinti šiuo rezultatu ir džiaugiamės galėdami galutinai išspręsti šią problemą. Tai vienu ieškiniu mažiau, dėl kurio Trumpas turi jaudintis, bet, kaip minėjome aukščiau, jo teisinės problemos toli gražu nesibaigė!"

Kategorija: