Padėkos diena patenka tarp baisaus sezono ir žiemiškų švenčių, todėl tai puikus laikas gurkšnoti ko nors moliūgų prieskonių skonio ar suvalgyti rudenišką daržovę. Tai taip pat yra klasikinės kalakutienos, įdaro, bulvių košės ir kitų būtiniausių produktų sinonimas.

Taigi suapvalinome keturias Padėkos dienos tematikos, sezonines prekes iš „Trader Joe's“, apie kurias klientai šėlsta internete (ir kurios greičiausiai greitai išeis iš lentynų, artėjant lapkričio pabaigos šventei) . Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šiuos keturis elementus ir klientų atsiliepimus, kuriuos jiems paliko.

4 Prekybininko Džo padėkos dienos daiktai, kuriuos reikia pasiimti, kol jų nebeliks

1. Kukurūzinės duonos įdaras

Tiems iš mūsų, kurie mėgsta įdarą, tradicinę Padėkos dienos pusę ir kukurūzų duoną apskritai, šį skanų derinį ne tik lengva pagaminti, bet ir įdomus atnaujintas įdaras. Kaip rašoma „Trader Joe“ svetainėje, šio patiekalo pagrindas yra „sudėtingi, kukurūzų duonos skrebučiai“, kuriuos vėliau paryškina „žemiškas salierų, svogūnų, petražolių, šalavijų ir rozmarinų aromatas“. Be to, į mišinį taip pat pridedami „skrudinti obuoliai ir džiovintos spanguolės“, „suteikdami skaniausią kontrastą minkštai kukurūzų duonai ir pikantiškoms žolelėms“.

Norėdami patiekti, turite nuimti išorinę pakuotės įvorę, pakelti vieną plėvelės kampą ir padėti skardą ant kepimo skardos 375°F orkaitėje 25 minutėms. TJ klientai populiarioje „Instagram“ paskyroje (@traderjoesfoodreviews) taip pat pamėgo šią pusę, o vienas vartotojas pakomentavo įrašą, skirtą įdarui: „Paprastai nesu įdarų gerbėjas, bet tai man labai patiko! kaip kitas pridūrė: „myliu, myliu šį įdarą!! Praėjusiais metais tiesiogine prasme gaminau viską nuo nulio ir turėjau nusipirkti tai kaip paprastą viryklės variantą (nebėra vietos orkaitėje) ir buvo puiku!“

2. Kalakutienos dešros įdaras kepti ryžiai

Galite sukurti naują tradiciją savo šeimai su „Trader Joe's Turkijos dešros įdaru keptais ryžiais“, kuriame dera visi geriausi Padėkos dienos skoniai ir maistas, taip pat panašus į troškintą patiekalą. „Trader Joe's“ teigimu, savo šventę galite sumaišyti naudodami „ilgagrūdžius ryžius, svogūnus, salierus ir džiūvėsėlius“ (žadinančius įdarą) ir skanias šventines žoleles, įskaitant „rozmarinus, petražoles ir čiobrelius. “ Šiame valgyje taip pat pasirodo klasikinės Padėkos dienos ir rudens daržovės, pavyzdžiui, „smulkintos šparaginės pupelės, kukurūzai, morkos ir kepti svogūnų gabalėliai“. Norėdami tai paruošti, galite kepti sušaldytą keptuvėje su sviestu ar aliejumi ir bus paruošta patiekti ir valgyti maždaug po penkių minučių.

Trader Joe gerbėjams ši prekė ypač patiko, kaip matyti iš komentarų, pateiktų neseniai paskelbtame Instagram paskyros įraše (@traderjoesgeek). Kūrėjas paskelbė pakuotės nuotrauką „Trader Joe“ parduotuvėje, o vienas klientas apibūdino jos skonį kaip „be galo gerą“, o kitas teigė, kad tai jų „nauji mėgstami kepti ryžiai“ su daugybe skonio.Kaip rašė kitas vartotojas, tai taip pat gali būti puikus „pietūs“ likus kelioms dienoms iki Padėkos dienos ar po jos, o taip pat patiekiant jūsų kalakutienos potraukį.

3. Obuolių moliūgų pyragai rankomis

Jei šiais metais negalite apsispręsti tarp moliūgų ar obuolių pyrago, neprivalote! Suvalgę Padėkos dienos valgį, galite nudžiuginti savo smaližius pyragu, kuriame dera du geriausi rudens skoniai. Pasak „Trader Joe's“, kiekvienas pyragas gaminamas iš „moliūgų tyrės, šviežiai nuluptų Northern Spy obuolių, sodrios grietinėlės ir aštraus moliūgų pyrago prieskonių“, kuris yra „rankomis sulankstyta, dribsnių, sviestine pluta“ ir tada atsitraukė į tobulumą. Šiuos kepinius galima valgyti be peilio ar šakutės, priduriama svetainėje, todėl jie yra gana patogūs piknikams, darbo pietums ar bet kada pasimėgauti keliaujant.

Instagram paskyroje (@traderjoesgeek) neseniai buvo paskelbta duoklė rudeniniam pyragui, kai klientai pradėjo dalintis savo patirtimi su skanėstu ir tuo, kas jiems patiko.Kai kurie komentatoriai pavadino tai tinkamu kiekiu „saldžių“, kiti išreiškė, kad „nekantrauja“ išbandyti skanėstą, būdami moliūgų ir obuolių skonio desertų gerbėjai.

4. Traškus medaus obuolių sidras

Kartu su minėtu pyragu po padėkos dienos vakarienės prie rudens desertų niekas geriau nepridera nei puodelis karšto obuolių sidro. Šis mėgstamas sezoninis (veik greitai!) Trader Joe sidras pasižymi sodriu skoniu ir, anot bakalėjos parduotuvių tinklo, gaminamas iš vienų obuolių, o tai reiškia, kad jame nėra „koncentratų ir visiškai nieko nepridedama“. Mėgaujantis šiltu, jaukiu puodeliu puikiai skamba galvojant apie š altesnį orą, vis tiek galite mėgautis juo tokiu, koks yra!

Dėl cinamono ir kitų troškintų prieskonių daugelis klientų pasakoja, kaip ruošia savo Trader Joe sidrą ir kaip po Padėkos dienos valgio pridėjus jį prie stalo, tikrai galima pradžiuginti sočią ir sočią minią. Klientai, kurie pakomentavo pagal kitą naujausią įkėlimą iš Instagram paskyros (@traderjoesgeek), pasidalijo, kad jiems ypač patinka traškus medaus skonis ir kad tai yra „puikus“ š altos rudens dienos priedas.Gaukite jį, kol jo nebeliko!

Kategorija: