Selena Gomez į savo dokumentinio filmo „My Mind & Me“ premjerą Los Andžele atvyko vilkėdama šilkinę purpurinę suknelę, o jos išvaizda gerbėjams be galo patinka. „Lose You To Love Me“ hitų kūrėja, 30 m., sužavėjo Rodarte suknelę ant vieno peties su asimetrine iškirpte su raukiniais, o bendras sklandus, draperinis dizainas išryškino jos išlinkimus ir tonizuotą figūrą.

Selenos Gomez žvilgsnis be pakilimo tako

Dainininkė „Calm Down“ sujungė blizgančius „Hollywood Ebellished“ PVC aukštakulnius iš Paris Texas su suknele iš Rodarte 2023 m. pavasario kolekcijos „Purple Satin Bias Dress with Bow Shoulder Drape“. , elegantiškus kabančius Davido Webbo auskarus ir blizgančią Jimmy Choo „Crystal Celeste Clutch“, kuri puošėsi AFI kino festivalio raudonuoju kilimu.

Gomez sugrąžino savo ilgas juodas kasas į elegantišką šukuoseną, kuri atkreipė daugiau dėmesio į jos vakaro makiažą. Rare Beauty magnatas pasirinko klasikines dūmines akis su juodu pieštuku ir sidabriniais akių šešėliais, formuojančiais žavingą katės akį, ji pridėjo dangų siekiančias blakstienas, rožinius skaistalus ant skruostikaulių ir visa tai papildė blizgia rožine lūpa.

Gomezo stilistė Kate Young šiai progai paskelbė stulbinamą „Only Murders In The Building“ aktorės kadrą raudonu kilimu su visu savo ansambliu, o gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltį, norėdami pagyvinti Gomez išvaizdą.„Kate, mums jos garderobe reikia daugiau šios spalvos!! Ji atrodo stulbinančiai“, – rašė vienas vartotojas su jaustukais „širdies akys“, o kitas pridūrė: „Man visada patinka @selenagomez @rodarte“, o kitas gerbėjas sutiko: „violetinė spalva ant jos atrodo labai gražiai. Kiti perteikė savo mintis su daugybe ugninių jaustukų ir raudonų širdelių.

Nr.

Apreiškimai iš mano proto ir manęs

Naujasis Gomez dokumentinis filmas „My Mind & Me“ dabar gali būti transliuojamas per „AppleTV+“, o daugelis gerbėjų ir toliau giria žvaigždę už drąsų atvirumą apie savo psichikos sveikatos kovą su bipoliniu sutrikimu, kovą su vilklige, kūno įvaizdžio problemas ir kovoja su didžiule šlove.

Gomez projektas iš pradžių turėjo aprėpti ją „Atgimimo“ turo metu, bet galiausiai parodė, kaip „Waverly Place“ burtininkai pasveiko po jos diagnozės 2023 m. bipolinio sutrikimo, 2023 m. psichozės persodinimo, 2023 m. vykstanti kova su vilklige, romantiškas širdies skausmas ir kitos skausmingos kliūtys.

„Wolves“ dainininkė dokumentinio filmo pabaigoje gerbėjams ypač pasakė, kad po visko, ko ji išmoko iš savo kelionės ir analizuodama dabartinę psichinę sveikatą, ji vis dar bando priminti sau, kad pirmenybę teiktų savo poreikiams ir rūpinimuisi savimi. „Kai kovoji su savo psichine sveikata, svarbiausia yra žinoti, ką daryti, ir tai pripažinti“, – sakė ji ir pridūrė: „Aš nesigėdiju to.“

Kategorija: