Tikėtina, kad nuo tada, kai jums sukako 20 metų, gerokai atnaujinote savo garderobą. Tikriausiai jūsų praeityje spintoje yra keletas daiktų, kurių daugiau nebesvajotumėte dėvėti, nes jie neatitinka jūsų stiliaus ir savęs jausmą šiuo savo gyvenimo momentu. Esame linkę skirtingai galvoti apie madą ir grožio produktus, tačiau panašiai kaip galite pakeisti odos priežiūros priemones, atsižvelgdami į kintančius odos poreikius, makiažas taip pat turėtų būti atnaujintas, kad jis harmoningai derėtų su jūsų oda ir bruožais. Jei norite, kad makiažas būtų atnaujintas, kad jis atrodytų švytintis ir gaivus, skaitykite toliau ir sužinokite dvi profesionalių makiažo meistrų makiažo paslaptis, kad atrodytumėte metais jauniau.

Rinkitės kremines formules ir išlik hidratuotas

Niekas nesugadins jūsų makiažo greičiau nei pagrindas, kurio formulė netinkama jūsų odai. Senstant ir odai sausėjant, tampa vis svarbiau rinktis kreminius pagrindus ir skaistalus, o ne pudrą, o prieš tepant šias priemones odą drėkinti ir nugruntuoti, kad makiažas nenusėstų porose ir smulkiose raukšlelėse.

„Kadangi senstant oda dažnai tampa sausesnė, oda atrodo hidratuota ir atrodo jaunatviškesnė“, – sakė makiažo meistrė Myah Shein iš Style Space.„In Be puikios odos priežiūros rutinos, rinkdamiesi kreminės spalvos produktus, pvz., pagrindą, maskuojamąjį kremą ir skaistalus, ir tepdami juos pirštais, jūsų oda atrodys putli, subalansuota ir pašviesinta iš vidaus.“

Atrodo, kad kreminiai produktai suteikia odai mažiau tekstūros ir palieka ją gaiviai bei rasotai, sakė makiažo meistrė Joleen Emory iš Style Space.„Jie taip pat labai lengvai susimaišo (idealiai tinka nepriekaištingai apdailai)“, - sakė Emory. „Naudojant pudrą, kyla pavojus, kad smulkios raukšlelės taps ryškesnės, o tai turės priešingą poveikį ir savo ruožtu atrodysime senesni.“

Vienas odos atspalvis, kurį įžymybių makiažo meistrė Sarah Egan rekomenduoja sausai odai, yra „Hi Beautiful You BE YOU Skin Perfecting Tint“. „Tai šilko glotnumo permatomas gelis, kuris pagerina odos išvaizdą ir suteikia natūralią išvaizdą, o formulėje yra antioksidantų, alfa lipoinės rūgšties, vitamino E ir vitamino A, kurie drėkina odą ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų“, – sakė Eganas.

Dėmesys blakstienoms

Vienas iš greičiausių, paprasčiausių ir efektyviausių būdų jaustis budriems, budriems ir pasiruošusiems sutikti dieną naudojant tik kelis makiažo produktus – sutelkti dėmesį į blakstienas. Nors akių šešėlius ir įklotus reikia šiek tiek daugiau įgūdžių ir kantrybės, kad juos būtų galima gerai užtepti, tušas (ir vešlios blakstienos) yra dovana, kuri vis dovanoja.

„Daugelis žmonių mano, kad jų blakstienos laikui bėgant praranda tankumą“, - sakė Shein.„Pradėkite nuo blakstienų riesimo. Tada užtepkite minkštą Kohl pieštuką (man patinka MAC Feline) po viršutine blakstienų linija, švelniai pakeldami dangtelį ir judindami pieštuku tiesiai ties šaknimi ir tarp blakstienų. Sekite su tušu. Tai suteiks tankios, pilnos blakstienų linijos iliuziją.“

Jums nereikia makiažo pilno veido ar profesionalų kontūravimo įgūdžių, kad gautumėte spindinčią išvaizdą. Sutelkdami dėmesį į šiuos du makiažo produktus – blakstienų tušą ir kokybišką pagrindą ar atspalvį, tinkantį jūsų odos tipui – galite pasitepti makiažą per kelias minutes ir būti lauke.

Kategorija: