Nr.

Critical For Archetypes Podcast

51 metų žurnalistė ir žiniasklaidos asmenybė nėra Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės gerbėja, per daugelį metų kelis kartus juos kritikavo. Paskutinė jos kritika sulaukė antradienio, lapkričio 1 d., „The Megyn Kelly Show“ laidos „SiriusXM“ laidoje, kai ji sukritikavo 41 metų dviejų vaikų mamą už tai, kad ji savo „Archetypes“ podcast'e nuolat vadino princą Harry kaip savo „vyrą“. ji „kalbėjo apie tai, kad jis padėjo jai paruošti vaikus ryte.”

Jei to praleidote, Meghan savo podcast'e prisijungė komikė ir „Better Things“ laidų vedėja Pamela Adlon, kad aptartų geros žmonos / blogos žmonos archetipą. Meghan ir Pamela diskutavo apie iššūkius, su kuriais susiduria mamos per tą „rytinį skubėjimą“, kai visi ruošiasi ryte, kai Meghan pradėjo atvirauti apie „chaotišką“ ir „sūkuringą“ laiką jos pačios namuose.

Atskleidus Pamelai, kad rytais Sasekso namų ūkyje paprastai reikia laikyti „įjungtus du monitorius, kad vaikai juos girdėtų“, visiems „trys“ gaminti pusryčius (kalbant apie princą Harry ir jų du vaikus Archie , 3 ir Lilibet, 1), gamina priešpiečių dėžutes ir išlipo pro duris. Pamela įsiterpė, kad tikėjosi, kad „tėtis gerai prisidėjo prie vaikų laiko“, kai Meghan išdidžiai pareiškė: „O mano vyras? Jis puikus!" Ir ypač tas komentaras kažkodėl nepatiko Megyn!

„Mes tai suprantame. Jūs paėmėte gorilą“, – kalbėjo Kelly, kalbėdamasi su Broliai ir žmonos: Williamo, Kate, Harry ir Meghan privatūs gyvenimai, autorius Christopheris Andersonas, kuris išleidžia visiškai naują knygą apie princo Harry tėvą, pavadintą: Karalius: Karolio III gyvenimas. „Sveikiname! Turite didelį lokį. Norite, kad žinotume“, – pridūrė ji.

Kelly toliau smerkė Meghan ir princą Harry ir jų akivaizdžią nepagarbą karališkajai šeimai – apie ką Piersas Morganas yra kalbėjęs keletą kartų – ir pridūrė: „Atrodo, kad jų apetitui plėšytis nėra ribų. karališkosios šeimos nariai, kuriems jie skolingi už visą savo šlovę ir tiesiogine prasme didžiąją dalį savo turto.“

Splash News

Megyn smerkia Meghan komentarus „Sutarti arba be susitarimo“

"Sasekso rytinė rutina buvo tik ledkalnio viršūnė, nes Megyn taip pat turėjo daug pasakyti apie liūdnai pagarsėjusius Meghan komentarus apie tai, kad ji buvo suobjektinta ir traktuojama kaip bimbo, kai ji pasirodė kaip portfelio mergina „Deal or No“ Sandoris 2006 m.Ankstesnėje „Archetypes“ serijoje Meghan pasakojo Paris Hilton, kad jai atrodė, kad jos pasirodymas žaidimų šou buvo susijęs tik su grožiu, o nebūtinai su smegenimis. Ji pridūrė: išeisiu su šia duobe pilve, žinodama, kad esu kur kas daugiau nei tai, kas buvo objektuojama scenoje. Man nepatiko jaustis priverstas būti tik išvaizda ir menkai. Ir taip man tuo metu atrodė, kad buvau sumažintas iki šio specifinio archetipo."

"Tačiau Kelly nepirko to, ką sakė Markle, tvirtindama, kad ji tiksliai žinojo, į ką imasi šio darbo, ir jai nenuostabu, kad jie norėjo, kad dirbdama ji atrodytų kuo geriau. . Ji dabar bando mus suklaidinti, ar jai tai patiko, pridūrė ji, pavadindama Meghan dviveidiškumo hercogiene. Jai patiko kiekviena minutė! Ji norėjo būti objektyvizuota!!"

Twitter Slams Megyn komentarus

Socialinė žiniasklaida ne visada yra Meghan pusėje, bet retai taip pat yra Megyn pusėje.Kaip ir tikėtasi, jos komentarai apie kunigaikštienę abiem atvejais nebuvo palankūs „Twitter“ – ypač jos problema, kai Meghan princas Harry vadino savo vyrą – dėl to netrukus platformoje išpopuliarėjo MeghansHusband.

Kiekvienas nusipelno vyro, kuriam svarbiausia žmona ir vaikai! Visai kaip MeghansHusband daro jai ir jų vaikams! pic.twitter.com/sx67s4c73S- JoDiva ir ZuZuDivo / Proud Brazen Hussies (@JoDivaRunner) 2023 m. lapkričio 4 d.

"

Kiekvienas nusipelno vyro, kuriam svarbiausia žmona ir vaikai! Visai kaip MeghansHusband daro jai ir jų vaikams! – sušuko vienas gerbėjas kartu su nespalvota poros nuotrauka iš jų vestuvių dienos. Turėjau išsiaiškinti, kodėl MeghansHusband buvo populiarus. Pasirodo, kažkas, apie kurį iki šiol negirdėjau, Megyn Kelly turi problemų, kai Meghan Markle vadina savo vyrą savo vyru? Rasizmas pasireiškia visomis formomis. UŽSIRAŠYTI! pridėjo kitą."

Meghan vyras.Ten aš tai pasakiau. Tai supykdo tam tikrą nereikšmingą Karen. Įsivaizduokite, kad skambinate vadovui, nes kažkas paskambino jų vyrui, vyrui. Pavydas ir rasizmas daro žmones kvailais.MeghansHusband pic.twitter.com/cO2p7XRU1c- Worldmyoyster (@Worldmyoyster2) 2023 m. lapkričio 3 d.

"Meghan vyras. Ten aš tai pasakiau. Tai supykdo tam tikrą nereikšmingą Karen. Įsivaizduokite, kad skambinate vadovui, nes kažkas paskambino jų vyrui, vyrui. Pavydas ir rasizmas daro žmones kvailais. MeghansHusband, kažkas kitas pakomentavo. Kitas „Twitter“ vartotojas rašė: Faktas yra tas, kad Megyn Kelly užspringsta ir turi bemieges naktis vien todėl, kad šis gražus pasaulio princas yra Meghan Markle vyras. Jie yra vyras ir žmona, ir ji nieko negali padaryti. MeghansHusband PrinceHarry sussexsquad MeghanMarkIe."

Kategorija: