Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinės 2022-07-20 paskelbimo datos.

Nors puikus blakstienų tušas ar kai kurie aukštos kokybės priauginimai gali daryti stebuklus, kai reikia sukurti ilgesnių, tankesnių blakstienų iliuziją, nėra nieko panašaus į pasitenkinimą, kai gali atrodyti natūraliai ir vis tiek pasitikėti savo būkle. ilgio. Deja, ne visi esame palaiminti pilnomis blakstienomis, tačiau yra keletas dalykų, kurie gali padėti mums šiek tiek priartėti prie šio reitingo.

Norėdami atrasti geriausius ekspertų patvirtintus patarimus ir gudrybes, kaip pasiekti natūraliai nuostabias, ilgas blakstienas, susisiekėme su dermatologe Ksenia Sobchak iš Loxa Beauty.Sobchak ne tik papasakojo apie kai kuriuos geriausius produktus ir produktų tipus, kuriuos reikia naudoti, bet ir pateikė keletą įspėjimų apie spąstus, kurių reikia vengti, jei norite išvengti lūžių. Visa tai rasite žemiau!

Naudokite blakstienų auginimo produktus ir papildus

"Nors tai gali atrodyti akivaizdžiai, negalima paneigti, kad produktų ir vietinių vaistų, specialiai sukurtų blakstienų augimui skatinti, naudojimas yra vienas geriausių būdų pasiekti blakstienų tikslus. Sobchak rekomenduoja keletą skirtingų variantų. Kai kurie nereceptiniai vaistai gali turėti prostaglandinų analogų, kurie turi įtakos blakstienų augimui, pažymi ji, paaiškindama, kad šis komponentas ilgina, tankina ir patamsina natūralias blakstienas, pagerindamas jų išvaizdą."

"Be to, turėtumėte atkreipti dėmesį į blakstienų serumus ir tušą, kuriuose yra antioksidantų ir peptidų, kurie, pasak Sobchak, gali padėti pagerinti blakstienų augimą. Aloe vera yra dar vienas puikus pasirinkimas, nes šis drėkinamasis ingredientas suteikia daugiau kolageno, kuris skatina blakstienų augimą.Puiku!"

Shutterstock

"Su šiais vietiniais produktais taip pat galite pagerinti ilgesnes, tankesnes blakstienas iš vidaus naudodami papildų. Paprastai savo klientams patariu apsvarstyti papildus, tokius kaip biotinas ir kolagenas, jei jie turi plaukų augimo problemų, siūlo Sobchak. Ji sako, kad kartu šie du padeda auginti storesnius kūno plaukus, pradedant nuo galvos. Ir tai apima jūsų blakstienas!"

Shutterstock

Visada pašalinkite makiažą ir nusiplaukite veidą

"Nors naudodami tinkamus produktus tikrai galite pakeisti jūsų blakstienų augimą, taip pat svarbu atsiminti keletą svarbių žingsnių: kiekvieną vakarą prieš miegą nuvalykite makiažą ir nuvalykite veidą. Jei miegate su makiažu, padidėja tikimybė pažeisti blakstienas, įspėja Sobchak ir paaiškina, kad tokios priemonės kaip tušas standina blakstienas, padidina jų polinkį lūžinėti."

Shutterstock

Šių produktų dėvėjimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, netgi gali sukelti akių vokų sutrikimus, pvz., infekciją ir dermatitą, o tai gali trukdyti jūsų blakstienų augimui. Dėl šios priežasties ji ragina visus prieš miegą naudoti makiažo valiklius ar servetėles ir nusivalyti veidą.

Sobchak taip pat sako, kad akių trynimas yra dar vienas pagrindinis blakstienų lūžinėjimo k altininkas, todėl svarbu kiek įmanoma vengti šio įpročio – kad ir kaip tai būtų viliojanti, blakstienos bus dėkingos už santūrumą!

Shutterstock

Dienos pabaigoje jūsų blakstienų augimo greitį lemia daugybė veiksnių, pradedant nuo naudojamų produktų ir baigiant sena genetika. Jei norite užtikrinti, kad jie augtų kuo geriau ir sveikiau, geriausia pasikalbėti su ekspertu, kad jis sudarytų asmeninį žaidimo planą.Tačiau Sobchak patarimai yra puiki vieta pradėti. Greitai pasieksite savo blakstienų tikslus!

Kategorija: