Dua Lipa naudojasi žvarbiu oru kitame pasaulio krašte, nes ji ką tik pasidalijo keletu šildančių akimirkų apie savo geriausią gyvenimą jachtoje Naujojoje Zelandijoje. Mes visai nepavydime, nes sėdime čia su keliais sluoksniais; nuoširdžiai!

Ateities nostalgijos turas

Dua ateities nostalgijos turas šiuo metu vyksta Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje, o 27 metų „Grammy“ laimėtoja savo 87,4 mln. „Instagram“ sekėjų pamalonino vaizdingomis nuotraukomis, kuriose ji plaukioja jachtoje Waiheke saloje vilkint super drabužį. madinga apranga! Sprendžiant iš to, kaip tai buvo gundanti, įdomu, ar nuotraukos taip pat skirtos 38 metų komikui Trevorui Noah, su kuriuo neseniai buvo siejamas „Saldžiausio pyrago“ dainininkas ir kuris buvo pastebėtas besibučiuojantis dar rugsėjį.

Dua puikavosi savo neįtikėtina figūra su karoliukais nertais rankomis iš 2023 m. pavasario kolekcijos „Proenza Schouler“, kurią sudarė kelnės aukštu juosmeniu ir rizikingas megztinis su ilgomis ūdomis, kuris buvo laikomas kartu tik vienu kabliuku po krūtine. , palikdamas likusį tonusą ir įdegį Dua kūną. Tai nėra tokio paties lygio kaip prieš kelerius metus madingi dideli megztiniai, nes tai nepalieka fantazijos!

Instagram antraštė

„Š alta širdis“ dainininkė savo „Instagram“ karuselėje parašė: „Tobula diena Waiheke saloje. Oklandas. Man labai malonu matyti jus rytoj vakare mūsų 2 nugaros pasirodymuose, nes FutureNostalgiaTour tęsiasi!!!”

Kitos Risqué Cardigan tendencijos įžymybės

Per pastaruosius kelis mėnesius rizikingų kardiganų tendencija sulaukė mūsų mėgstamiausio stiliaus mavenų. Pažiūrėkite, kaip pastaruoju metu juos nešiojo keletas kitų A kategorijos dalyvių:

Emily Ratajkowski

Anksčiau šiais metais 31 metų „My Body“ autorė puikavosi savo supermodelio figūra, vilkėdama MaisonCléo „Lorette“ megztą raukinį megztinį, kurį derino su tekstūruotu megztu sijonu ir seksualiais batais iki kelių.

Megan Fox

Viskas, ką dėvi Jennifer's Body žvaigždė, yra seksualu, todėl nenuostabu išgirsti, kad net tada, kai ji dėvi megztinį, kurį žmonės dažniausiai dėvi norėdami prisidengti ir (arba) neleisti vėsti. būk drąsus! Mums š alta, kai žiūrime į Meganą su jos derintu rizikingu megztiniu ir vidutinio dydžio sijonu!

Camila Mendes

Riverdal e žvaigždė mums suteikė bene rasistiškiausią tendenciją, kai ji dalyvavo „Fairfax“ pop-up atidaryme Los Andžele vilkėdama juodą „Versace“ megztinį, kurį, atrodo, laikė vienas siūlas. Mes vis dar to nesibaigėme!

Kategorija: