Nesvarbu, ar perkate sau ir norite papildyti savo technikos gėrybių kolekciją, ar norite padovanoti technologijų mylėtojui aksesuarą, kurį jis apvers žinodamas, į kuriuos įrenginius verta investuoti, o kurį rudenį trumpas neleis jums priimti neteisingų pasirinkimų. Kiekvienas, kuris daugelį metų buvo atsidavęs savo iPhone, puikiai žino, kad Apple yra siejama su aukštos kokybės produktais ir yra daugybė, iš kurių galima rinktis, todėl jūsų, kaip išrankaus pirkėjo, darbas tampa daug sudėtingesnis.

Technikos ekspertas Ilamas Padmanabhanas, turintisdviejų dešimtmečių patirtį technologijų/finansinių paslaugų sektoriuje, ketina padaryti jūsų apsipirkimo kelionę mažiau įtemptą.Tai yra trys „Apple“ priedai, kurie, pasak Padmanabhano, yra praktiškai nenaudingi – kitaip tariant, nepirkite jų dovanoms.

1. „Apple“ pieštukas

„Apple Pencil“ yra rašiklis, kurį galima naudoti su iPad ir iPhone“, – sakė Padmanabhanas. „Nors jį galima naudoti atliekant tokias užduotis kaip užrašai ir piešimas, daugelis ekspertų mano, kad tai nėra verta didelės kainos. Be to, „Apple Pencil“ nėra suderinamas su visomis programomis, todėl gali būti ne toks naudingas, kaip manote.“

Rinkoje yra daug pigesnių variantų, siūlančių panašias funkcijas, pridūrė Padmanabhanas, todėl verta apsvarstyti prieš investuojant į Apple Pencil.

2. iPad klaviatūra

Nr. Tiesiog tai nėra verta didelės kainos, nes rinkoje yra daug pigesnių variantų, siūlančių panašias funkcijas, sakė Padmanabhanas.„Be to, „Apple“ klaviatūra nėra suderinama su visomis programėlėmis. Aš asmeniškai naudoju „Logitech“ ir puikiai atlieku savo darbą (mažiau nei 30 % „Apple“ kainos)!“

3. AirPods

Kas nenorėtų padovanoti poros „AirPod“? Bet kuris muzikos ir internetinių transliacijų mylėtojas, taip pat kiekvienas, mėgstantis eiti savo melodijas į sporto salę, ausines ar ausines bus apgalvota ir naudinga dovana. Tačiau Padmanabhanas sako, kad „AirPods“ – itin populiari „Apple“ naudotojų belaidžių ausinių parinktis – turi didelę kainą.

„Nors jie siūlo patogumą ir aptakų dizainą, yra pigesnių variantų, siūlančių panašią kokybę ir funkcionalumą“, – sakė Padmanabhanas. „Prieš investuojant į AirPods, verta apsvarstyti kitas galimybes. Be to, „AirPod“ garsėja kaip lengvai pamesta arba sugadinama, todėl jie gali būti ne pats praktiškiausias pasirinkimas.“

Yra daugybė techninių priedų, vertų jūsų laiko ir pinigų – keli yra pagaminti Apple. Tačiau kai perkate už geriausią pinigų sumą, vengdami šių trijų produktų ilgainiui galite geriau investuoti.

Kategorija: