Nepanašu, kad Mike'as Pence'as ir Donaldas Trumpas kada nors grįš taip, kaip buvo, nes Pence'as ir toliau kritikuoja 76 metų buvusį prezidentą būsimame atsiminimuose „So Help Me God“ kuris turi būti išleistas lapkričio 15 d.

„Naujas žemumas“

Atrodo, kad 63 metų buvęs viceprezidentas atvirai k altina Trumpą dėl įvykių, atvedusių iki sausio 6-osios sukilimo (kurį dabar tiria JAV teisingumo departamentas), kai Trumpą remianti minia užpuolė JAV Kapitolijus. bandant panaikinti rinkimus.Remiantis memuarais, 2023 m. lapkričio mėn. porinkiminiame susitikime Rudy Giuliani ir kiti patarėjai paragino Trumpą nepriimti savo pralaimėjimo rinkimuose, o tai, Pence'o teigimu, yra „naujas žemumas“ prezidentui, „gerai susipažinusiam su grubiais klausimais“. ir žlugdo diskusijas“. Taip!

„Taigi padėk man Dieve“ yra mano gyvenimo istorija, ir aš džiaugiuosi galėdamas ja pasidalinti su jumis lapkričio 15 d.! Užsisakykite kopiją šiandien: https://t.co/dIbvpbgwcj pic.twitter.com/3j5eoPcgWk

- Mike'as Pence'as (@Mike_Pence) 2023 m. spalio 31 d.

Taigi padėk man Dieve ištrauka

„Galų gale tą dieną prezidentas priėmė lemtingą sprendimą pavesti Giuliani ir (advokatą) Sidney Powell atsakingai už teisinę strategiją. Sėklos buvo sėjamos tragiškai sausio dienai“, – rašė Pence'as, kalbėdamas apie mirtinas sausio 6-osios riaušes, kaip teigiama pirmadienį, spalio 31 d., „Axios“ paskelbtoje ištraukoje.

„Tai, kas prasidėjo kaip instruktažas tą ketvirtadienio popietę, greitai peraugo į ginčą pirmyn ir atgal tarp kampanijos teisininkų ir didėjančios išorės advokatų grupės, kuriai vadovavo Rudy Giuliani ir Sidney Powell, advokatas, atstovavęs generolui Mike'ui. Flynnas (pirmasis Trumpo patarėjas nacionalinio saugumo klausimais, vėliau atleistas už melą FTB.)

Splash News

"Kampanijos teisininkams pateikus blaivią ir šiek tiek pesimistišką ataskaitą apie rinkimų iššūkius, išoriniai veikėjai puolė į ataką. Giuliani per garsiakalbį prezidentui pasakė: „Jūsų advokatai jums nesako tiesos. Pone pirmininke.&39;"

"Net biure, kuriame gerai pažįstamos šiurkščios diskusijos, tai buvo naujas žemumas, tęsė Pence&39;as ir pridūrė, kad nuo to viskas nuėjo žemyn."

Splash News

2024 m. prezidento rinkimų bėgimas

"Trumpas vis dar neigia padaręs bet kokius nusik altimus ir tikimasi, kad netrukus oficialiai paskelbs apie 2024 m. prezidento rinkimus – greičiausiai po kadencijos vidurio rinkimų kitą savaitę. Paklaustas, ar Pence&39;as praėjusį mėnesį balsuotų už savo 2016 m. kandidatą, jis atsakė: „Galbūt yra kažkas, kuriam norėčiau daugiau, ir užsiminė, kad jis pats galėtų kandidatuoti“."

"Tačiau net jei Pence&39;as nekandidatuotų, Trumpas jau prisipažino, kad nesirinks jo kandidatu, ir „The New York Times“ sakė, kad tai būtų visiškai netinkama. Mike&39;as nusižudė, turėdamas omenyje Pence&39;o atsisakymą panaikinti 2023 m. Joe Bideno laimėtų rinkimų rezultatus. Tuo metu Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“ pareiškė, kad Pence&39;as neturėjo drąsos daryti tai, ką turėjo padaryti saugokime mūsų šalį ir Konstituciją."

Kategorija: