Ar jūsų iPhone veikia lyg sraigės greičiu? Gali būti, kad laikas imtis reikalų į savo rankas. Lėtas „iPhone“ arba „iPhone“ akumuliatorius, kurio įkrovimas trunka amžinai, kelia varginančių technologijų problemų, tačiau jos nėra visiškai be sprendimų. Natalie Boese, skaitmeninių organizacijų ekspertė, du kartus perkamiausių knygų autorė ir „Natmac Consulting“ įkūrėja, siūlo tris „iPhone“ klaidas, kurių niekada neturėtumėte daryti, jei norite greitesnio „iPhone“ ar ilgesnio akumuliatoriaus veikimo laiko. Ir laukite papildomų patarimų, kaip išlaikyti ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką, kad naudotojas veiktų kuo geriau.

Problema: jūsų iPhone per pilnas:

Jūsų iPhone gali neužtekti laisvos vietos saugykloje.

PAtaisymas: „Patikrinkite, kiek sunaudojate, eidami į „Nustatymai“ -> „Bendra“ -> „Apie“ ir pažiūrėkite į numerį, esantį dešinėje nuo Available“, - sakė Boese. „Jei turite mažiau nei 2 GB, jums reikia daugiau vietos. Ištrinkite nenaudojamas programas ir senus atsisiuntimus, kad akimirksniu sutaupytumėte daug vietos. Nustatymai -> Bendrieji -> iPhone saugykla ir spustelėkite Įgalinti."

Problema: jūsų iPhone reikia atnaujinti:

Nors naujosios iOS įdiegimas iš pradžių kartais gali sulėtinti telefono veikimą, dažniausiai taip yra todėl, kad jūsų iPhone iš naujo indeksuoja failus ir tai išspręs po kelių dienų.

PAtaisymas: „Eikite į Nustatymai -> Bendrieji -> Programinės įrangos naujinimas, kad įdiegtumėte naujausią iOS versiją. Būdami ten, perjunkite Automatinius naujinimus į ĮJUNGTA“, – sakė Boese.

Problema: „Safari“ atidaryta per daug skirtukų:

Bandymas ieškoti informacijos naudojant „Safari“ gali būti labai lėtas, kai vienu metu atidaryta per daug. Tie skirtukai nuolat atnaujinami jūsų iPhone fone ir užima atmintį, todėl jis lėtas.

PAtaisymas: automatiškai uždarykite skirtukus. Nustatymai -> Safari -> Skirtukai -> Uždaryti skirtukus ir pasirinkite, kaip dažnai norite juos uždaryti (po vienos dienos, savaitės, mėnesio), pagal Boese.

3 patarimai, kaip išlaikyti ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką:

1. Jūsų iPhone reikia atnaujinti:

“Štai mes vėl. Dar viena priežastis atnaujinti „iOS“ savo „iPhone“, – sakė Boese.

PAtaisymas: eikite į Nustatymai -> Bendrieji -> Programinės įrangos naujinimas, kad įdiegtumėte naujausią iOS versiją. Būdami ten, įjunkite Automatinius naujinimus į ĮJUNGTA.

2. Optimizuokite nustatymus:

Pakoreguokite ekrano ryškumą ir vietoj to naudokite „Wi-Fi“, teigia „Boese“.

PAtaisymas: įjunkite automatinį ryškumą, kad pailgintumėte akumuliatoriaus veikimo laiką. Norėdami jį suaktyvinti, eikite į Nustatymai -> Prieinamumas. Bakstelėkite Ekranas ir teksto dydis, tada įjunkite Automatinį ryškumą. Norėdami išjungti korinį ryšį, eikite į Nustatymai -> Mobilusis ryšys -> Mobilieji duomenys ir perjunkite į IŠJUNGTA.

3. Peržiūrėti akumuliatoriaus naudojimą:

Patikrinkite, kurios programos naudoja didžiąją dalį akumuliatoriaus energijos, sakė Boese.

PAtaisymas: eikite į Nustatymai -> Akumuliatorius. Atkreipkite dėmesį į programos pažeidėją ir uždarykite programą. Taip pat išjunkite bet kokią foninę veiklą, kad neleistumėte atnaujinti nenaudojamų programų. Eikite į „Nustatymai“ -> „Bendra“ -> „Foninės programos atnaujinimas“ ir pasirinkite „Wi-Fi“, „Wi-Fi“ ir korinio ryšio duomenys arba „Išjungta“, kad visiškai išjungtumėte programos atnaujinimą fone.

Jis pasirūpina, kad jūsų iPhone baterija būtų tausojama, tačiau tai prilygs geresnei bendrai išmaniojo telefono naudojimo kokybei (taigi, tikrai verta).

Kategorija: