Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinio jo paskelbimo 22.09.16, pateikiant daugiau informacijos apie Carrie Underwood ir artėjančius CMA apdovanojimus.

Carrie Underwood praėjusį mėnesį pelnė ne vieną, ne dvi, o tris pagrindines kantri muzikos apdovanojimų (CMA) nominacijas, ir jos gerbėjai negalėjo ja džiaugtis! Praėjusią savaitę 39 metų „Grammy“ laureatė taip pat pradžiugino savo bhaktus pranešdama, kad lapkričio 9 d. pasirodys pagrindiniame kantri muzikos šou.Tikimasi, kad Underwood renginyje žiūrovus padovanos gyvai savo naujausio singlo „Hate My Heart“ perteikimu, be to, ji yra vienas iš aštuonių ceremonijos pasirodymų (įskaitant bendras vedėjus Luke'ą Bryaną, Morganą Walleną ir Kelsea Ballerini).

Spalio 25 d. Underwood komanda savo Instagram įraše papasakojo gerbėjams apie būsimą jos pasirodymą ir parašė: „Carrie atliks savo naujausią singlą HateMyHeart gyvai šių metų CMAawards! Netrukus po to ji taip pat įkėlė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas jos naujos dainos rašymo ir įrašymo užkulisis. Ji parašė savo klipą: „Mums buvo labai smagu per pastarąsias kelias savaites gyvai atlikti mano naująjį singlą HateMyHeart DenimAndRhinestonesTour!“

Carrie Underwood CMA nominacijos:

Ghost Story hitų kūrėjas rugsėjo 7 d. taip pat apsilankė Instagram, kad pasidalintų naujienomis apie savo nominacijas su savo 11,7 mln. sekėjų ir atskleidė, kad ji yra nominuota šiems apdovanojimams (ceremonija vyks lapkričio 9 d. ): „Metų pramogautoja“, „Metų vokalistė moteris“ ir „Metų muzikinis įvykis“ už jos muzikinį duetą su Jasonu Aldeanu „Jei aš tavęs nemylėčiau.”

Gerbėjai tikisi Underwoodo „Metų pramogautojo“ laimėjimo

Antraštėje dainininkės komanda „Prieš jis apgaudinėja“ parašė: „Sveikiname Carrie su 3 CMAawards nominacijomis! su plojimais jaustukais, o tūkstančiai gerbėjų nuėjo į jos komentarų skiltį pasveikinti.

„Sveikiname, karaliene! Tikėkimės, kad pagaliau gausite savo seniai lauktą EOTY laimėjimą“, – rašė vienas gerbėjas, o kitas pridūrė: „Aš milijoną kartą pamesiu savo protą, jei nesate EOTY“ (mes taip pat!) Kažkas pridūrė, kad ji devintasis studijinis albumas „Denim & Rhinestones“ nusipelnė didesnio CMA komandos dėmesio, rašydamas „D&R buvo apiplėštas iš albumo!!!“ ir kitas sutiko, rašydamas įrašą, kuris buvo išleistas birželio 10 d., „D&R turėjo būti nominuotas metų albumui“.

Nuo 2006 m. „American Idol“ nugalėtoja pelnė 40 karjeros pasiūlymų, o 2023 m. ji yra 16-oji nominacija „Moteriškoji vokalistė“, o trofėjų už tai ji atsiėmė 5 kartus.Underwoodas taip pat keturis kartus nominuotas „Muzikinio įvykio“ apdovanojimui, o dabar jau penktą kartą buvo nominuotas ikoniškam „Metų pramogautojo“ apdovanojimui. Tikimės, kad kitą trečiadienį, kai bus rodomas CMA, ji įmuš!

Kategorija: