Hailey Bieber neleidžia, kad Kanye Westo nemalonūs komentarai paveiktų jos draugystę su buvusia žmona Kim Kardashian, nes abi ponios laimingai nusifotografavo kartu trečiadienį, spalio 26 d., dalyvaudamos Tiffany & Co. užraktų kolekcija „Sunset Tower“ viešbutyje Los Andžele.

Nors 42 metų Skims įkūrėja dažniausiai yra ta, kuri savo apranga patraukia dėmesį, manome, kad 25 metų Victoria's Secret modelis pavogė pasirodymą šia proga, daugiausia dėl visiškai permatoma suknelė, kurią ji vilkėjo! Norint išaukštinti Kardashian, reikia daug, bet manome, kad Hailey čia tai padarė gana sėkmingai!

Ponia Bieber puikavosi liekna ir pavydėtina figūra vilkėdama permatomą juodą maksi suknelę ilgomis rankovėmis, kurios apačioje buvo dera juoda liemenėlė ir apatiniai. Suknelė negalėjo paslėpti jokių trūkumų; bet Hailey laimei, atrodo, kad ji nieko neturi!

Rhode Skin įkūrėja papuošė savo nuoširdų prigludimą sidabrine apyranke ir keletu juodų sandalų su dirželiais kulnais, o jos brunetiški plaukai buvo dėvimi prašmatniais ir švelniais drabužiais.

Hailey buvo ilgametė Kardashianų draugė, todėl džiaugiamės matydami Kanye pastabas apie Hailey, kurias jis išsakė po to, kai ji viešai gynėsi Vogue redaktorei Gabriellai Karefa-Johnson, kuri kritikavo Ye naujausią kolekcija Paryžiaus mados savaitėje – nepaveikė jų draugystės. Kita vertus, jos vyro Justino Bieberio ilgametė draugystė su „Yeezy“ dizaineriu neatrodo tokio paties likimo, nes š altiniai teigė, kad „Yummy“ dainininkas „atsiriboja“ nuo jo.

„Justinas labai saugo Hailey. Jį nuliūdino Kanye užpuolimas prieš ją, kai jis pasakė įžeidžiančius ir netiesos dalykus“, – „Entertainment Tonight“ sakė š altinis, kalbėdamas apie Kanye k altinimus, kad Hailey buvo pasioperavusi nosį. „Jis jaučiasi taip, lyg buvo tikras Kanye draugas ir bandė jį užjausti praeityje, bet tai peržengė ribą, su kuria jam negerai. Būti šalia Hailey ir palaikyti jo žmoną yra pagrindinis Justino prioritetas, jis tai daro ir atsiriboja nuo Kanye.“

Kategorija: