Nesvarbu, ar ieškote būdo sutriuškinti treniruotes nepatiriant nuovargio, ar visą darbo dieną jums reikia energijos, kurios nerasite, kad ir kiek kavos puodelių išgertumėte, atrodo, kad mes Šiomis dienomis visi galėtų sunaudoti šiek tiek daugiau energijos. Kaip paaiškėjo, geriausias būdas gauti šios energijos yra laikytis sveikos, maistingų medžiagų turinčios dietos. Ir nors dažniausiai didžiąją dalį energijos gauname iš angliavandenių, taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kokius b altymus valgote. Kaip paaiškėjo, yra vienos rūšies b altymai, kuriuos turėtumėte valgyti kasdien, kad jūsų energijos lygis būtų kuo didesnis: visiški b altymai

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kas yra visavertis b altymas, kokia jo nauda ir kai kurie iš geriausių, skaniausių variantų, kalbėjomės su registruota dietologe ir mitybos specialiste Krutika Nanavati. Ji mums pasakė, kad šiuose maisto š altiniuose esančios aminorūgštys yra būtinos mūsų bendrai sveikatai ir energijai.

Shutterstock

Visaverčiai b altymai

"Nanavati sako, kad kai reikia pasirinkti sveikiausius b altymus, kad pagerintumėte bendrą savijautą, turėtumėte stebėti, ar nėra visaverčių b altymų. Ji patvirtina, kad geriausias b altymas, kurį galima valgyti kiekvieną dieną, norint gauti ilgalaikę energiją, yra visavertis b altymas. Taigi, ką tai tiksliai reiškia? Iš esmės, jei b altymas yra pilnas, jame yra visos devynios nepakeičiamos rūgštys, kurių reikia mūsų organizmui, kad galėtų atlikti daugybę funkcijų. Daugelis b altymų nėra visaverčiai, o tai reiškia, kad juose yra tik keletas šių aminorūgščių."

Kai valgote visaverčius b altymus, suteikiate savo kūnui daug to, ko reikia raumenims formuoti ir tonizuoti.Nors tai yra pagrindinė b altymų funkcija, šiose veislėse esančios aminorūgštys taip pat gali padėti sukurti ilgalaikę energiją ir kovoti su nuovargiu. Kai mankštinatės, jūsų kūnas naudoja tam tikras aminorūgštis, žinomas kaip šakotosios grandinės aminorūgštys arba BCAAS, o jūsų smegenyse pakyla triptofano kiekis, kuris galiausiai virsta serotoninu, kuris gali padėti išlaikyti nuovargį. Taip pat žinoma, kad kitos aminorūgštys, įskaitant izoleuciną ir valiną, padeda maitinti jūsų kūną. Visuose b altymuose yra visa tai ir dar daugiau!

Shutterstock

Geriausi visaverčių b altymų š altiniai

"

Laimei, galima rinktis iš daugybės skanių, visaverčių b altymų. Pradedantiesiems Nanavati siūlo į lėkštę įdėti kiaušinius, nes jie taip pat yra geras vitaminų ir mineralų š altinis, todėl jie yra maistingas pasirinkimas pusryčiams, pietums ar vakarienei. "

"

Vištiena yra dar vienas puikus pasirinkimas. Kaip pažymi Nanavati, jis yra liesas ir turi mažai riebalų, todėl tai yra sveikas pasirinkimas tiems, kurie bando numesti svorio arba išlaikyti savo svorį. Vištiena taip pat yra geras B grupės vitaminų, būtinų energijos gamybai, š altinis."

"

Pagaliau, žuvis yra sveikų riebalų š altinis ir visaverčiai b altymai, kuriuose yra daug omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra naudingos širdies sveikatai. Nanavati mums sako, kad tai taip pat geras vitamino D š altinis, kuris yra svarbus kaulų sveikatai. Ji siūlo kepti šią mėsą ant grotelių skaniems, sveikiems pietums ar vakarienei."

Dėl daugybės puikių būdų įtraukti į savo mitybą visaverčius b altymus, sveikų, energijos suteikiančių, raumenis stiprinančių patiekalų galimybės yra praktiškai neribotos! Laikas gaminti maistą.

Kategorija: