Anne Hathaway buvo ikona nuo pat Princesės dienoraščių laikų. Tačiau pastaruoju metu ji vis dažniau nukreipia savo „Velnias dėvi Prada“ personažą, kai tik ją matome. Ji rengiasi taip, kaip žiūri Miranda Priestly, ir mes esame čia.

Ir kai pamatėme nuostabią perlais puoštą suknelę, kurią ji vilkėjo 60-ajame Niujorko kino festivalyje, turime pasakyti, kad ji buvo novatoriška.

Splash News

Anne Hathaway buvo visiškai priblokšta per Armageddon Time raudonojo kilimo renginį Alice Tully salėje, Linkolno centre.Anne buvo ten, kad reklamuotų savo naujausią filmą – pilnametystės istoriją apie šeimą, siekiančią amerikietiškos svajonės, kartu su filmo „Paveldėjimas“ žvaigžde Jeremy Strong. 60-asis Niujorko kino festivalis įvyko spalio 12 d. Niujorke, o sakyti, kad Anne Hathaway apsirengusi, kad padarytų įspūdį, yra per menka.

Gražuolė brunetė tiesiogine prasme spindėjo nuo galvos iki kojų su brangakmeniais (taip, mes galvojame apie Taylor Swift) Valentino išvaizdą. Anos perlais puošta Valentino suknelė buvo iš 2023 m. rudens aukštosios mados kolekcijos ir buvo puikiausia – ypač su derančiais puošniais batais. Ji visiškai blizgėjo su savo aksesuarais ir stiliumi – su metaliniais nagais ir švytinčia oda. Mes taip pat esame dideli jos retro puošnios šukuosenos gerbėjai. Ji tikrai atrodo geriau nei bet kada!

Splash News

Perlai – nauji raudonojo kilimo deimantai

Anė nėra vienintelė žvaigždė, mėgstanti spindinčią perlų akimirką ant raudonojo kilimo.Praėjusią savaitę Emma Stone papuošė Akademijos muziejaus šventės raudonąjį kilimą su nuostabia perlais puošta mini suknele ir raštuotomis nėriniuotomis pėdkelnėmis. 33 metų „La La Land“ žvaigždė pavogė pasirodymą, pasipuošusi nuo galvos iki kojų „Louis Vuitton“ su išskirtine šviesiai mėlyna mini suknele su permatomu audiniu, perlų papuošimais, juodais odiniais dirželiais ir juosmens detalėmis, o iškirptę puošė juodi nėriniai. elegantiška, raukinta apdaila.

Pamatę nuostabią Anne ir Emmos išvaizdą, mes imamės ne tik papuošalų, bet ir perlų tendencijos.

Kategorija: